UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Кріплення утеплювачів: мінвати/пенопласта

Дюбель зонтик (грибок) для кріплення утеплювачів (мінвати, пенопласта та інших видів)


Одним з найбільш часто використовуваних матеріалів для теплоізоляції будівель є пінопласт і мінвата. Кожен з цих матеріалів легкий, простий у використанні і має хороші ізоляційні властивості. Для монтажу зазвичай потрібне використання клею або монтажної піни. Однак цих матеріалів не завжди достатньо, щоб надійно прикріпити пінопласт або мінвату. У деяких ситуаціях можуть знадобитися додаткові аксесуари. 

Тарілчаcтий дюбель або дюбель парасолька (грибок) є тим самим необхідним аксесуаром для надійного кріплення утеплювального матеріалу. Від правильного вибору дюбелів залежить надійність кріплення конструкції та її довговічність. 


Дюбель для пінопласта (з пластиковим цвяхом)

Основні види тарілчастого дюбеля

Виробництво фасадних дюбелів налаштоване так, щоб вони витримували будь-які метеоумови, не піддавалися фізичним і хімічним навантаженням. Температура, за якої можна експлуатувати дюбель-парасольку +80°C до -40°С. З метою задоволення всіх стандартів якості та залежно від сфери застосування, тарілчастий дюбель виготовляють з таких матеріалів:

ПНД (поліетилен низького тиску) або нейлон. Дюбель, виготовлений з такого матеріалу, застосовується як кріплення до будь-якого виду стін: цегла, бетон, дерево, пустотіла цегла. Як основний стрижень використовується шуруп з металу. Переносне навантаження: до 350 кг на стіні з цегли і 450 кг з бетону. 

Склонаповнений поліамід. Також можна використовувати для будь-яких типів стін. Як основний стрижень використовується оцинкований металевий шуруп, а також з поліамідним, армованим скловолокном. Переносне навантаження: до 750 кг.

Оцинковане залізо. Тарілчастий дюбель з такого матеріалу застосовується в разі кріплення утеплювача до тонкої, пустотілої стіни. Стійкий до корозії.

На даний момент на ринку можна побачити три типи дюбелів "парасолька"/"гриб".

1. із пластику. Головний плюс такого дюбеля - це ціна, але характеристики міцності - це їхній головний мінус. Пластиковий тарілчастий дюбель підходить для кріплення легкого утеплювача, важчий матеріал він просто не витримає, і конструкція прослужить не довго. 

2. Дюбель-гриб з металевим шурупом. Такі дюбелі набагато міцніші, ніж попередній варіант. Але також є його головні мінуси - метал пропускає холод і не стійкий до іржі. 

3. Дюбель із термоголовкою. Це вдосконалений варіант і хороша альтернатива металевого дюбеля. Конструкція така ж, але з одним головним доповненням - термоголовка. Металевий цвях повністю знаходиться в "чохлі", який не пропускає ні холод, ні вологу, запобігаючи іржі.


Дюбель для мінеральної вати  (з металевим цвяхом)

Ще одним важливим параметром цих аксесуарів є їхня довжина. Кожен виробник теплоізоляційного матеріалу вказує рекомендовану глибину анкерування. Це дуже важливо при виборі правильного дюбеля. Під час пошуку дюбелів потрібної довжини враховуйте рекомендовану мінімальну глибину анкерування, товщину розчину і товщину ізоляційного шару. Тільки так дюбелі будуть встановлені правильно, а саме кріплення буде ефективним. Правильний вибір дюбелів не тільки забезпечує надійне з'єднання. Перш за все, це значно полегшує роботу з теплоізоляційним матеріалом у будівлях, що потребують утеплення.

 

 

 
Яндекс.Метрика