UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Товщина газобетону для стін

Якої товщини бувають газобетонні блоки та сфери їх застосування


Споруди з газобетонних блоків впевнено витісняють давно відомі нам цеглу, ракушняк і брус. Це практичний, легкий у обробці і дуже теплий стіновий матеріал. Галузі його застосування різні, від госпбудівель, лазень, гаражів і котеджів, до висотних будинків. Такі блоки, маючи ніздрювату структуру і автоклавну обробку, не потребують додаткового утеплення. Звісно, за умови правильного підбору товщини газобетонних блоків. Їх можна поділити на стінові та перегородкові. Їхня відмінність у розмірах і щільності. 

Для перегородкових стін сміливо можна використовувати блоки, ширина яких дорівнює 100 або 150 мм, а марка щільності D 400 або ж D 500 (при підвищених навантаженнях на стіну). Таких параметрів буде достатньо для того, щоб стіни були міцними. І що не менш важливо, володіли відмінними звукоізоляційними властивостями і надійною кріпильною здатністю. Тому можна використовувати в будинках будь-яких типів при зведенні ненесучих внутрішніх стін - перегородок для поділу простору в приміщенні. Вага газоблоків набагато нижча щодо інших матеріалів, що позитивно впливає на конструкцію будівлі, знижуючи навантаження на фундамент.

 
Товщина газобетонних блоків і щільність, для використання при зведенні несучих конструкцій, може відрізнятися. Все залежить від типу і призначення самої споруди. Наприклад, при будівництві гаража або ж госпбудівель, можна використовувати такі показники: марка D 300, товщина - 200-375 мм. При будівництві дачного будиночка, який буде експлуатуватися в теплу пору року підійде щільність D 300 - D 400, ширина - 250 мм або 300 мм.
 
 
Для котеджів або будинків до трьох поверхів, у яких Ви будете проживати цілий рік, підійде товщина газобетонних блоків від 300 мм до 500 мм. А щільність може варіюватися від D300 до D500. Для прикладу візьмемо газоблок D 500, шириною в 400 або 500 мм. Такий блок поєднує енергоефективний підхід, відмінні звукоізоляційні якості та економію Ваших коштів.

 
За такої ширини і щільності блоку, стіни будинку не потребують додаткового утеплення. Тепло в будинку зберігатиметься навіть за дуже сильних морозів, а в літній період порадують приємною прохолодою. 
Блоки бувають товщиною від 75 до 400 мм, залежно від виду виробу - стіновий або перегородковий блок; щільності - D 150 або D 500 і класу міцності - В 2,0 - В3,5. Вони можуть бути гладкі з усіх боків, або з системою паз-гребінь для полегшення роботи при зведенні стін.
 
 

 

 
Яндекс.Метрика