UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Перекриття для газобетонного будинку

Які перекриття вибрати для газобетонного будинку


Перекриття - це конструкція, яка має несучі здібності, і служить горизонтальним роздільником споруджуваного приміщення по висоті. Будь-якого виду перекриття допомагають розподілити навантаження другого і наступного поверху рівномірно на стіни. Тому, вибравши газобетон, як основний матеріал для стін, тепер слід вибрати відповідний вид перекриття для такого будинку. Є кілька необхідних розрахунків показників, які визначать можливість застосування тих чи інших перекриттів для газобетонного будинку.

- вартість. Залежно від складності конструкції збільшується пропорційно і її вартість. Усе залежить від техніки, яка задіюється, опалубки, армування, кількості використовуваного матеріалу.

стійкість до навантажень. Яку вагу (постійну і тимчасову) зможе витримати перекриття з урахуванням його несучої здатності, яка розподілиться на стіни і фундамент не точково, а рівномірно. 

- захист від зовнішніх шумів і від морозів. Наскільки якісно буде зроблено такий захист, настільки тепло і нешумно, наприклад, під час опадів, буде в будинку.  

- час на зведення. Оскільки сам процес зведення стін відбувається в короткі терміни, не варто допускати затримок з боку перекриттів. Залежно від виду, період може зайняти від 24 годин бригадою, і до двох тижнів при частковому схоплюванні.

Тепер розберемося, які є види перекриттів і які будуть оптимальними для газобетонних стін.

1. Металеві та дерев'яні балки перекриття для газобетонного будинку. Якщо йдеться про дерев'яні конструкції, то вони швидко і недорого встановлюються, без залучення габаритної техніки. Багато хто сумнівається в доцільності, оскільки дерево може псуватися, але в таких конструкціях є можливість заміни неліквідних деталей. Мінусами таких конструкцій є: покриття спеціальними вогнетривкими засобами, а також від гниття. Довжина прольотів обмежується 6-ма метрами, за більших цифр знижується несуча здатність, яка і так нижча, ніж в інших видах. Відстань між балками має бути від 0,5 до 1 метра, а це додаткові точки, через які може проходити холодне повітря. Металеві балки перекриття для газобетонного будинку обробляються антикорозійними засобами, вони забезпечують витримку доволі високих навантажень у середньому 600 кг/м2. Так само швидко монтуються бригадою в 2 людини. 


2. Монолітні перекриття. Витримує високі навантаження, зробити його можна прямо на ділянці. Армопояс укладається в опалубку товщиною не більше 300 мм і заливається розчином з використанням тільки заводського цементу. Форма може бути як плоска, так і напівкругла. Ширина прольоту в даному випадку не враховується, що є перевагою для нестандартної форми споруди, але є і мінуси. Час самого монтажу і час для схоплювання, близько 2 тижнів, а також дорожнеча виробу і самого процесу на виході.
 
 
3. Плити газобетонні та залізобетонні. Залізобетонні пустотні плити забезпечують менше навантаження і тепловтрату, більшу звукоізоляцію та економію. Плити швидко монтуються за допомогою крана на армопояс по периметру, після чого потрібно закрити шви. При проведенні вже внутрішніх обов'язковою буде стяжка, оскільки плити не мають ідеально рівну поверхню.
 

Залежно від довжини (від 6 до 9 метрів) і ширини (в середньому в 1,5 метра) плити з/б можуть досягати ваги до 5 тон. Чого не скажеш про газобетонні плити. Вони ідеально підійдуть для будинку з газобетону. Оскільки вони витримають навантаження в 600 кг/м2, вже виготовлені з газобетону з армуванням, що робить їх легшими за вагою. Довжина може бути трохи більше шести метрів, але можна замовити й індивідуально. Такі плити йдуть зі спеціальними пазами, які дають змогу зберегти звуко- і теплоізоляційні властивості. Обов'язково необхідно провести якісну стяжку за допомогою спеціальних хомутів, до повного примикання. Вийде ідеально рівна як підлога, так і стеля, завдяки гладкій поверхні, що дасть змогу заощадити на стяжці.
 
 
Навіть незважаючи на те, що потрібен кран для того, щоб покласти їх на стіни, ціна все одно вийде меншою, а конструкція набагато надійнішою. Ще одним позитивним моментом є той факт, що вже наступного дня можна продовжити будь-які будівельні роботи.
 

Дешевше буде не економити на виробнику, оскільки рівні боки допоможуть заощадити не тільки на штукатурці, а й скоротять строки зведення, і оплаті за опалення в холодну пору, завдяки якісному процесу виробництва і натуральним компонентам.
 

4. Збірно-монолітний вид. Являє собою армувальний в один шар каркас, балки, блоки, вкладиші з пазами, бетон для заливки міжрядних пустот високого класу. При висоті близько 200 мм, довжина може варіюватися до 7-9 метрів. Встановлення може бути здійснено вручну, оскільки вага вкладишів не така велика. Зводиться таке перекриття відносно недовго. Мінусом буде термін застигання. Повний термін займе близько місяця, але вже через тиждень-другий його можна поступово навантажувати.
 
 

 

 
Яндекс.Метрика