UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Основні властивості газобетонних блоків

Міцність газобетону та основні властивості газобетонних блоків


Властивості газобетонних блоків

Газобетонні блоки вже давно стали універсальним будматеріалом, який володіє рівномірно розподіленою ніздрюватою структурою, і має масу переваг перед іншим матеріалами. Основні властивості газобетонних блоків є і головними показниками якості.

1. Легкість і міцність газобетону. Вага одного такого блоку може варіюватися від 7 до 36 кілограмів, залежно від його розміру. Наприклад, блок розміром 400х200х600 Аерок D500 матиме вагу 28,8 кг. А вага одного куб.м./кг кладки дорівнюватиме 90-900, при тому, що показники глиняної цегли за тими ж показниками будуть 1200-1800. Міцність газобетону буде = 2,5 Мпа, що дасть змогу зводити стіни заввишки в 3 м і в кілька поверхів, без втрати цілісності.

2. Теплі та не пропускають шум. Комірчаста структура впливає на обидва показники найсприятливішим чином. Порожнечі поглинають шуми ззовні, що створює тиху затишну атмосферу. Показники (дБ) для несучих і перегородкових стін коливаються від 40 до 60 дБ згідно з ГОСТами. А стіни теплі, тому що дихають, виведення вологи та акумулювання тепла в порах допомагають скоротити витрати не тільки на тепло, а й влітку на охолодження.

3. Не боїться вогню і морозостійкий. Вогонь згубно впливає на будь-який стіновий матеріал, але все залежить від часу прямого впливу, складу матеріалу та оздоблення. Завдяки мінеральній природній сировині, газобетон вважається негорючим і йому присвоєно перший клас вогнестійкості. Під час горіння він не тільки не виділяє токсинів, а й захищає металеві будівлі від відкритого вогню впродовж кількох годин. Руйнування від морозів газобетонні блоки теж не бояться, оскільки здатні розподіляти воду, що скупчилася, по комірках так, щоб вони не деформувалися, а потім виводити її. Близько ста циклів зима/літо -заморожування/відтавання, можуть витримувати блоки. 


4. Екологічно чистий і не схильний до грибків і різного виду бактерій. Різного виду мікроорганізми можуть атакувати будь-який матеріал у вигляді цвілі, грибка або ж бактерій. Але всі компоненти блоків, що входять до складу, є природними і не радіоактивними. Тому, навіть у вологому середовищі, на нього не впливає патогенна флора. А екологічно чисті складові не виділяють шкідливих речовин навіть під час горіння.
 

5. Простота у використанні. Незважаючи на відмінну міцність газобетону, він легкий в обробці. Його можна без труднощів розпиляти, зробити штроби для армування кладки, розетки або проводки, надати потрібну форму для арки або каміна.
 
 
6. Швидко й економно. Великі розміри, гладкі поверхні і порівняно невелика вага, а також спеціальна клейова суміш допоможуть швидко звести потрібну конструкцію. У цій справі одразу проглядається і економія за часом, і фінансами. Будинок в один - два поверхи можна побудувати за кілька місяців, з урахуванням зведення фундаменту. Приблизно 20 хвилин необхідно витратити на кладку 1 кв.м. стіни. Ще мінус 30% на опаленні, за рахунок теплих і дихаючих стін. Ціна на цей матеріал, порівняно з цеглою або монолітно-бетонним каркасом, та ще й з утеплювачем, у рази менша. Наприклад, блок D300 Ecoterm, крім оштукатурювання, не потребує утеплювачів, оскільки є універсальним будівельним матеріалом, теплим і міцним.
 
 

 

 
Яндекс.Метрика