UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Чи потрібно облицьовувати газоблок

Чи потрібно облицьовувати газоблок


Чи потрібно облицьовувати газоблок? Це питання варто поставити перш ніж навіть закладати фундамент. Усе залежить від того, який вид облицювання для зовнішніх стін Ви оберете. Це може бути оштукатурювання, фарбування, цегла, вентильований фасад або ж вельми популярні в наш час декоративні панелі.

Вибираючи для облицювання газоблоку фарбування або штукатурку, можна захистити стіни від вологи й одночасно утеплити. При цьому вибір має зупинитися тільки на паропроникних матеріалах, що дасть змогу зберегти в самому будинку комфортний мікроклімат. Дотримуючись усіх правил та етапів оздоблення, а саме: підготовка та зачистка поверхні; монтаж металевої або скловолоконної сітки; нанесення штукатурки та водовідштовхувального просочення; можна пофарбувати стіни, використати оригінальний орнамент або ж виділити окремі елементи декору.

 
Облицювання стін із газоблоку цеглою вимагає враховувати певні нюанси. Наприклад, фундамент будинку роблять ширшим від самого початку, щоб він був урівень із зовнішнім оздобленням. Між газоблоком і цегляною кладкою залишають зазор у кілька сантиметрів, який можна заповнити утеплювачем і зробити будинок ще теплішим. Не варто забувати і про стикування газобетонних стін і цегляної кладки. Для цього частіше застосовують металеві прути або стрижні через кожен метр, які зміцнюють всю конструкцію.

 
Облицювання газоблоку декоративними панелями або сайдингом так само має свої переваги. До них належать відносно невисока вартість, імітація різних видів матеріалів, широкий спектр відтінків і простота в установці. 

Для декоративних панелей створено спеціальні каркасні конструкції, які полегшують саму установку. Такий каркас замінить обрешітку, якщо буде прийнято рішення про додаткове утеплення стін м'яким утеплювачем. Який потім буде закритий ефектними декоративними плитами, наприклад, під темну цеглу або світлу деревину.


Вентильований фасад захищає від вологи, має відмінні паропроникні функції, а також служить додатковим утеплювачем. Сама конструкція складна, анкерний каркас, додаткові вентиляційні отвори, бажано жорсткі теплоізоляційні матеріали, а також додаткове навантаження на фундамент. Але незважаючи на жорсткі умови, такий фасад буде надійним, довговічним, практичним з естетичним зовнішнім виглядом.

 

 

 
Яндекс.Метрика