UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Чи можна газоблок облицьовувати цеглою

Чи можна газоблок облицьовувати цеглою


Газоблок - матеріал не тільки надійний і практичний, але ще й паропроникний. Саме цей нюанс слід враховувати при типі оздоблення стін Вашого будинку. Тому для них підійдуть кілька типів оздоблення, а саме: сайдинг і цегла, декоративні панелі, паропроникні фарба і штукатурка. Найстійкішим, таким, що має естетичний вигляд і міцним буде - облицювання газоблоку цеглою.

Є два типи облицювання, в яких один спільний елемент - фундамент. Спочатку при заливці повинна враховуватися ширина газобетонного блоку, ширина цегли і вентильованого зазору, якщо він буде. Такі заходи потрібні для правильного розподілу навантаження на фундамент і щоб уникнути тріщин стінових матеріалів.

Облицювання газоблоку цеглою з повітряним прошарком процес трудомісткий, але в кінцевому варіанті виправдає очікування. Будинок буде додатково утеплений, вигляд - ефектний, а сама конструкція стійка. Оскільки паропроникність газоблоку вища, ніж у цегли, якраз повітряний проміжок дасть змогу зберегти оптимальний баланс. Простір між газоблоком і цеглою має бути шириною в одну цеглину. Для обкладки будинку можна використовувати пустотілу цеглу, високоякісну силікатну, або ж гіперпресовану рвану.

З'єднання двох кладок відбувається або за рахунок металевих прутів, які закладаються ще під час зведення газобетонної стіни і виступають приблизно на 10 см, або за рахунок довгих дюбелів або штирів. Ще один варіант - це кожен п'ятий ряд можна укладати цеглу поперек, з упором у газобетонну стіну. Такий метод підійде і в тому разі, якщо Ви хочете мати можливість заповнити порожнечу ще одним шаром утеплювача (керамзит, мінвата або пінополістирол).

Другий варіант облицювання газоблоку цеглою без вентзазору, впритул. Якщо між цегляною і газоблоковою кладкою немає утеплювача, варіант підходить тільки для приміщень госппризначення, які не потребують обігріву зсередини. Оскільки різниця температур на вулиці і в приміщенні сприятиме скупченню вологи і зміщенню точки роси. Що спричинить порушення мікроклімату, підвищену вологість і додаткові витрати на обігрів будинку.  

Найоптимальніший варіант оздоблення будинку з газоблоку - це цегла. Вона додатково зміцнить саму конструкцію будинку і продовжить його експлуатацію. Захистить стіни від мінливих і примхливих погодних умов, а також підвищить тепло- і шумоізоляційні характеристики. Плюс, можна вибрати різні техніки кладок цегли, і правильно підібравши колірну гамму, зробити фасад Вашого будинку ексклюзивним.

 

                                   

 

 
Яндекс.Метрика