Теплим будинком вважається не той, що добре утеплений, а той, що побудований з ретельно обраного матеріалу, який зберігає тепло. Уже давно варто було розвінчати міф про те, що кожен будинок обов'язково повинен мати ще один шар скло- або мінеральної вати, пінопласту або пінополістиролу. Теплий газоблок, який він і як правильно його вибрати? На допомогу прийдуть технічні характеристики по щільності (співвідношення маси до об'єму) газобетонних блоків.
Блоки Д300 – поєднує в собі низьку щільність 300 кг на метр кубічний, невисокий коефіцієнт теплопровідності та високу несучу здатність (близько 25 кгс/см2, клас B2,5). Наприклад, блок D 300 завтовшки 300-375 мм є найтеплішим і найбільш енергозберігаючим варіантом як стіновий матеріал. Він не потребує будь-якого додаткового утеплення, тривалий час взимку зберігатиме тепло, швидко прогрівається зсередини завдяки мінімальній товщині.
|
Блоки з практичною системою паз-гребінь дають змогу заощадити не тільки час кладки, а й кількість використовуваного клею, оскільки на вертикальні шви потрібно наносити менше суміші, ніж у разі гладких торців. Клас морозостійкості F100 дозволяє експлуатувати цей матеріал навіть без захисної штукатурки.
Газоблоки Д400 – це теплий газоблок, для несучих і міжкімнатних перегородок. Точні геометричні форми дозволяють наносити мінімальний шар клейового розчину, що зменшує кількість містків холоду, які можуть створювати некомфортний клімат у будинку. Товщина блоків варіюється від 75 до 500 мм, що дає змогу обрати найкращий варіант для теплої стіни. Використовуючи універсальну товщину в 375 мм для зовнішньої стіни, можна домогтися бажаного результату - теплої стіни та економії на опаленні.
Д500 – це блоки з відмінною маркою міцності, але через високу щільність у 500 кг на м3 мають велику вагу, що сприяє швидкій тепловтраті. Тому використовуючи такий вид газоблоків, і утепливши їх зовні якісними матеріалами, можна знизити плату за опалення до мінімуму. І при цьому зберегти ідеальний для Вас мікроклімат усередині будинку.
|