UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Газобетонні блоки: як будувати стіни

Газобетонні блоки: як будувати стіни (підготовка і перший ряд)


Газобетонні блоки - стіновий матеріал, який має масу переваг. Теплий, вогнетривкий, не піддається ураженню грибковими спорами, відмінно зберігає тепло, має високий індекс ізоляції шуму, легкий у кладці та різанні. Щоб відчути всі переваги цього матеріалу, слід правильно провести підготовчі роботи, вибрати потрібний розмір, щільність і міцність блоків.

А також Вам слід купити спецінструмент для кладки, завантажити керівництво користувача і дотримуватися рекомендацій зі зведення першого ряду. Щоб стіни з газобетону були по-справжньому довговічними, перший ряд кладки потрібно обов'язково армувати сталевою арматурою (діаметр 8 або 10 мм). Розглянемо поетапно всі інструкції.

 

Підготовчі роботи

Вибираємо спеціальний клей для газобетону (це може бути Aeroc, Siltek, Polimin, Ceresit, Kleyzer або інший), за допомогою якого будемо укладати блоки. Фундамент, що відповідає проекту будинку, підлягає покриттю гідроізоляційними матеріалами (руберойд, бітумна мастика), і вирівнюється. Підбираємо спецінструмент для роботи з газоблоками: штроборіз і ножівка, терка і каретка для розчину. Підбираємо блоки, наприклад, які не потребують додаткового шару утеплювача завширшки 375-500 мм, зі щільністю D 400 (або Д300, якщо висота будинку 2 поверхи). Можна вибрати й інший клас міцності, товщину або щільність, зробити вентильований утеплений фасад і укласти поверх декоративну плитку.

 

Зведення першого ряду

Щоб стіни з газобетонних блоків були міцними, особливу увагу потрібно приділити першому ряду. Кладка починається з найвищого кута. При цьому 1 ряд укладається на цементно-піщаний розчин товщиною мінімум в один сантиметр. Товщина розчину дозволить вирівняти і підігнати до геометричної точності недоліки самого цоколя. По периметру встановлюємо маяки, які в натягнутому стані триматимуть нитку або волосінь. Це допоможе правильно і рівно укласти весь ряд блоків.


Важливо також використовувати рівень і гумовий молоток для підгонки кожного окремо взятого блоку в кладці. Завдяки цим правилам Ви зможете легко досягти потрібного і точного результату в будівництві. Терка для газоблоків застосовується після кожного зведеного ряду. З її допомогою можна відшліфувати вертикальну і горизонтальну площину блоків. Згодом це позначиться на кращому зчепленні.

 
Другий ряд стіни з газобетонних блоків рекомендується класти не раніше, ніж через дві години, щоб розчин схопився. Кожен четвертий ряд підлягає армуванню (на ділянках протяжністю понад 6 м). За допомогою штроборіза робимо пази, в які потім у розчин цементно-піщаний закладають арматуру. Це стосується і ряду під віконними прорізами, для кращої міцності.
 
 
Для віконних і дверних прорізів краще використовувати спеціальні армовані перемички. У-блоки застосовують для створення армопоясу. У всередину U блоків закладають армований каркас і потім заливають розчин. Точна геометрія і легкість монтажу таких блоків дає змогу швидше завершити процес будівництва.
 
 

 

 
Яндекс.Метрика