UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Газоблок взимку купівля та зберігання

Газоблок взимку придбати вигідніше ніж влітку і як зберігати газобетон


Закон ринку говорить: що вищий попит на товар, то вища його вартість. Оскільки будівництво починає набирати обертів із приходом весни, то й ціни на газобетон завжди зростають із кінця березня і до початку жовтня. До того ж, у цей період підвищують прайс на свої послуги і забудовники. Тому, найбільш витратним зведення будинку з газобетону буде навесні-влітку. А ще, зростаючий попит є причиною такого явища як дефіцит газобетону. Найпопулярніші розміри блоків від певних іноді доводиться чекати до 1 тижня. Особливо неприємною буде ситуація, якщо клієнт уже найняв будівельну бригаду, але затримка з виходом газобетону призводить до вимушеного її простою.

Що ще хочеться сказати щодо проблем купівлі газобетону в теплу пору року, так це підвищення цін на доставку за певними напрямками. Наприклад, в Україні влітку транспортування фруктів із південних регіонів приваблює більшість перевізників. Як наслідок висока концентрація вільного транспорту в Миколаївській, Одеській, Херсонській областях тягне за собою його нестачу в західних і східних регіонах. Тому, ціна на доставку газобетону дорожчає в середньому на 1000-2500 грн. Зазвичай пошук машин із середини липня і до початку вересня здійснюється довше приблизно на 10 днів (залежно від регіону). Це буде ще одна причина простою заздалегідь викликаної будбригади.

Влітку, в розпал будівельного сезону, коли зростає потреба в кладочному матеріалі, дуже часто трапляється ще одна проблема з газобетоном - підвищена крихкість. Оскільки всі газоблоки проходять автоклавну термообробку насиченою парою, то на виході їхня відпускна вологість може досягати 1/3 від загального обсягу. Якщо відвантажити їх одразу після термообробки, то вони навіть не встигнуть охолонути. Тому, після відкриття упаковки гарячий газобетон кришиться в руках. І хоча бракованим у цьому випадку він не є, але одразу зводити стіни з нього не рекомендується. Вам доведеться почекати кілька днів (до 72 годин), щоб газобетон висох. Для цього ножем потрібно зрізати з упаковок термозбіжну плівку, залишивши закритою тільки верхівку.

Чому купити газобетон взимку вигідніше.

У холодний період, коли температура на вулиці опускається до -10 градусів, будувати стіни з газобетону заборонено. Навіть з урахуванням застосування зимового клею продовжувати будівельні роботи не можна. Якраз у цей момент фіксується зниження запитів на купівлю газоблоку. Тому, прайс на газобетон також починає рухатися в бік зниження ціни. У грудні зазвичай велика ймовірність проведення різних акцій і знижок. За статистикою напередодні Нового Року фіксуються найбільш лояльні умови для придбання газобетону.

Багато покупців бояться купувати газобетон взимку, помилково вважаючи, що пориста структура цього матеріалу буде руйнуватися при сильних морозах. Враховуючи що газоблоки, поставляються на об'єкти в термоусадочній плівці, то прямого контакту газобетону з водою не відбувається. Нічого страшного не трапиться навіть якщо зняти плівку і залишити блоки на зиму просто неба. Всупереч переконанням газобетон не боїться вологи. Його комірчаста структура влаштована таким чином, що дрібні пори перериваються капілярами, тому вологонакопичення відбувається тільки у верхньому шарі глибиною від 1 до 3 см (залежно від щільності). Вода, що потрапила в газобетон, відразу не замерзає, а витісняється в резервні пори. Таким чином, досягається баланс у її розподілі без структурних пошкоджень матеріалу. Як доказ можна навести той факт, що майже в будь-якому населеному пункті можна зустріти недобудовану коробку будівлі з газобетону без будь-якого оздоблення, яка впродовж уже кількох років залишається в незмінному стані. Якби газоблок так швидко руйнувався від накопичення вологи і подальшого впливу на нього негативних температур, то після першої зими дефекти у вигляді тріщин були б помітні неозброєним оком.

Наостанок можна ще додати, що завжди приємніше мати під рукою весь необхідний стіновий будматеріал і розпочинати будівництво будинку на самому початку весни. Вам уже не потрібно буде витрачати час на пошук проєктних контор і постачальників будівельних матеріалів, а також вирішувати проблеми доставки по весняному бездоріжжю.

 

 

 
Яндекс.Метрика