UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Газоблок без етикетки

Обережно, газоблоки СТОУНЛАЙТ без етикетки купити чи ні

Останнім часом на ринку все частіше і частіше можна побачити газоблоки Стоунлайт (Stonelight) без етикетки. Люди ризикують і купують такий товар, мабуть, багатьох вабить низька ціна на матеріали. Але й не варто забувати про те, що недобросовісні продавці могли спеціально приховати від покупця, що він отримає свій газоблок без спеціального маркування. Є такі випадки і тому краще уточнювати ці моменти, особливо якщо ціна на газоблок Стоунлайт підозріло низька.

Для чого потрібна етикетка на газобетоні?

Згідно з виробничими вимогами ДСТУ Б.В.2.7-137:2008 абсолютно кожне пакування газобетону повинно бути з етикеткою, де позначені всі необхідні маркування. Офіційний виробник Стоунлайт має відповідний сертифікат і завжди дотримується цих вимог. 

Маркування не тільки має всю потрібну інформацію для покупця, щоб мати загальне уявлення про те, що він збирається купити. Але і в разі купівлі неякісного товару, споживач позбавляється можливості домогтися справедливості і належним чином захистити свої права. Далі детально розберемося яка ж інформація має бути на етикетці газоблоків Стоунлайт. 

Товщина, висота, довжина. На етикетці має бути ця інформація, і покупець може за допомогою рулетки упевнитися, що йому привезли блоки потрібних параметрів.

Сорт. Тут має бути вказано сорт (S1 або S2), залежно від якості газоблоку. S1 - ідеальні газоблоки без тріщин і відколів відносяться до першого сорту (при цьому допустимі пошкодження не більше 5% від усієї партії). S2 - під цю категорію потрапляють газоблоки зі сколами і тріщинами, іменовані другим сортом, тут нерівності допустимі.

Середня щільність. Міцність газоблоків Стоунлайт маркують двома значеннями - D400 (теплоізоляційний - тепліший, але має більшу крихкість) і D500 (конструкційно-теплоізоляційний - міцніший).

Клас на стиск. Показник 2,5 означає, що 1м2 газоблоку здатний витримати 25 кг.

Кількість блоків в одній упаковці.

Профіль. Тут два варіанти: гладкий або паз-гберень.

Обсяг. Скільки кубічних метрів займає одна упаковка.

Номер партії та упаковки, дата, коли був виготовлений газоблок.

Штрих-код. Зашифрована інформація для перевірки представниками заводу.

Які можуть бути наслідки купівлі газоблоків без етикетки?

Наслідки можуть бути найрізноманітніші. Тут кому як пощастить. Можливі такі варіанти як бракований блок від "невідомого" виробника з такими ж невідомими характеристиками і параметрами. Також можуть бути наскрізні тріщини в газобетоні, або великі похибки геометрії, невідповідність заявленим розмірам. Проблемний газоблок, як відомо, не потрібен нікому, особливо з огляду на його вартість сьогодні.


Отримуючи товар, насамперед обов'язково потрібно перевірити наявність маркування. Інакше, у разі виявлення неякісного товару або того, що товар не першого сорту, а другого, без маркування свої права буде захистити складно. Тому що, як свідчить Закон "Про захист прав споживачів" для обміну або повернення продукції, яка не відповідає якості, покупцеві потрібно надати:

1) Товар.

2) Чек або накладну.

3) Упаковку, в якій знаходився товар.

4) Етикетку виробника або паспорт товару.

І пам'ятайте, продавець, який впевнений у якості газобетону, ніколи не продасть вам його без етикетки. У цьому просто немає сенсу. А якщо є що приховувати, то недобросовісні продавці обов'язково продадуть вам товар без маркування, пояснюючи це виробничою помилкою і  при цьому занижуючи ціну. Бережіться такого товару і нехай вас не приваблює низька ціна, адже наслідки можуть бути плачевними. 

 

 

 
Яндекс.Метрика