UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Газобетон паз гребінь і піноблоки з пазами

Газобетон паз гребінь і піноблоки з пазами: чи потрібно наносити клей на торці блоку′


На Українському ринку газобетон з пазами з'явився приблизно 10 років тому і тільки до кінця 2014 року набрав популярність. В Асортименті заводів газоблоку він з'явився як альтернатива гладкій специфікації блоків. Варто зазначити, що гладкий газобетон все рівно займає левову частку ринку. У процентному співвідношенні 65% покупців віддають свою перевагу саме йому.

З чим же пов'язане повільне зростання попиту на газобетон або піноблоки з пазами? Про все по порядку. Почнемо мабуть з консервативних поглядів сьогоднішніх будівельників. Деякі з них упевнені, що технологія кладки пазогребневих блоків сильно відрізняється від кладки гладких. Тому, просто не хочуть морочитися з цим будматеріалом. Хоча насправді зведення стін з газобетону паз гребінь фактично нічим не відрізняється. Звичайно, якщо завод випускає низькосортний газоблок з великими похибками в розмірах, то проблем не уникнути. Найімовірніше в такому разі пази буде складно зістикувати один з одним. Але наразі дешевий виробник не береться за випуск таких блоків, знаючи, що проблеми виникатимуть на постійній основі. Тим паче, гладкі газобетонні блоки виробляти набагато простіше з технологічної точки зору. Справедливості заради варто сказати, що відхилення в геометрії блоку викличуть не менше проблем і з гладкою фактурою.

Як класти газоблоки з пазами і які переваги побудованих з них стін будинку опишемо далі. Якщо Ви вирішили купити піноблоки з пазами або газобетон тієї ж специфікації, то Вам потрібно знати про мінімальні відмінності в роботі з ними. Перший ряд кладки необхідно починати з кута, попередньо розгорнувши блок вертикальними гребенями назовні. Для зведення стін використовується звичайний клей для газобетону. Будівельники сьогодні часто ставлять запитання: чи потрібно намазувати клей на пази газоблоків? Відповідь - так, ОБОВ'ЯЗКОВО! Тому що, якщо цього не зробити, то втрата тепла через вертикальні шви буде забезпечена. Хочемо зробити особливий акцент на цьому важливому моменті і тому повторимо ще раз - газоблоки паз-гребінь укладають на клей з обов'язковим нанесенням його на горизонтальну і вертикальну площину.

На сайті aeroc.ru є інформація про те, що, під час укладання газоблоків клейову суміш наносять не на центральну пазогребньову зону блоку, а промащують тільки зовнішні смуги торцевої поверхні двома смужками завширшки приблизно 50 мм із зовнішнього та з внутрішнього боків. Але на наш погляд краще намазувати всю вертикальну площину газобетону з пазами.

Другою особливістю кладки вищезазначених газоблоків є необхідність зрізу або шліфування вертикальних гребенів, що опинилися в процесі кладки на зовнішніх кутах будинку. Найзручніший спосіб прибрати пази - просто затерти теркою по газобетону. Газобетон має пористу структуру, яка легко піддається обробці. Завдяки чому, зняти пази на газоблоках теркою можна в кілька рухів.

Переваги будівництва стін використовуючи газоблоки паз гребінь

-Перший великий плюс, яким і вирізняється газоблок із пазами - зменшення тепловтрат через вертикальні шви кладки. Що тоншим буде шов, то меншою буде ймовірність виникнення містків холоду в ньому. Систему паз-гребінь ще називають тепловим замком.

-Другою перевагою вважається наявність ручок для захоплення в цих газоблоках. Хоча газобетон і є відносно легким матеріалом, але часто блоки навіть щільності Д300 важать більше 20 кг (залежно від розміру). Тому ручки з боків будуть просто знахідкою, що полегшує Вашу працю.

-Третій аргумент на користь газобетону / піноблоків із замками - це ціна. У більшості випадків газоблоки паз-гребінь продаються за тією ж ціною що і гладкої фактури. Виходить Ви отримуєте сумарно більше переваг за ті ж гроші.

Висновки. Який газобетон з пазами або гладкий купити для будівництва будинку вирішувати саме Вам. За великим рахунком кожен з цих варіантів має свої переваги. Гладкий газобетон - це найпопулярніший традиційний варіант для кладки стін. Він не має додаткових замків з боків. Паз-гребінь відрізняється наявністю вертикальних ребристих виступів і ручок для захоплення на торцевій поверхні. За рахунок цього меншими будуть тепловтрати через шви кладки.

 

 
Яндекс.Метрика