UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Чим різати газоблоки

Як і чим різати газоблок


Одним із найпопулярніших серед забудовників матеріалом у наші дні вважається газобетон. Його випускають не перший десяток років, і він зарекомендував себе як надійний і високоякісний стіновий матеріал. Сучасні технології дають змогу домогтися геометричної точності та міцності, вогнетривкості та екологічності, а також збереження тепло- і звукоізоляційних функцій. За рахунок пористої структури, легко піддається обробці, що полегшить процес зовнішньої і внутрішньої обробки.

Використовуючи правильні інструменти для обробки газоблоку, можна підігнати блоки до потрібних параметрів згідно з проектом будинку, надати блокам будь-яку форму, а також з легкістю зробити розводку всередині будинку. 

Приступаючи до будівництва, визначаємося з таким питанням: як правильно і чим різати газоблок? Можна використовувати спеціальне обладнання, механічний або ручний інструмент, благо достаток інструментів дозволяє. Але наскільки вони ефективні?

Ручна ножівка або пилка по дереву вимагає додаткового доопрацювання, розведення зубців, зроблених за допомогою болгарки. І навіть у такому разі, такий саморобний інструмент не зможе прослужити довго. Ножівка шабельна, електро- або стрічкова пилка мають робити точні й рівні розрізи, та й продуктивність більша.

Але можуть виникнути проблеми з тим, що пилку може "відвести в сторону" на кілька міліметрів, тоді про геометричну точність не може бути й мови. А дорожнеча таких інструментів не виправдовує очікувань, інша справа, якщо вони вам знадобляться ще й для інших цілей.

Спеціальні інструменти для обробки і кладки газоблоків спростять і значно прискорять процес роботи. Ножівка по газобетону  - це відповідь на питання: чим різати газоблок. Такий інструмент дасть змогу прямо на будмайданчику легко розрізати блок, зі збереженням чітких ліній.

Газоблок - матеріал міцний, але при застосуванні правильних інструментів, піддається обробці. Йому можна надати будь-яку форму і кут нахилу, довжину і ширину блоку. Штроборіз дасть змогу зробити рівні пази для укладання арматури і поглиблення для проводки.   

 

                                      

 

 
Яндекс.Метрика