UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Блоки стінові Закарпаття

Будівельні блоки Закарпаття: газоблок Ужгород, піноблоки мукачево ціна, газобетон Хуст

Газоблоки в Закарпатті широко застосовуються в будівництві завдяки ряду очевидних переваг. Цей будівельний матеріал виробляється в широкому асортименті, а його розміри дозволяють купити блоки стінові, а також для перегородок в середині приміщення. Таким чином, мова йде про найбільш оптимальний варіант для зведення різних типів будівель і споруд. Проте, замовляючи газоблоки в Ужгороді, розміри слід підбирати дуже ретельно. Для кладки зовнішніх стін товщина матеріалу повинна бути більшою, ніж 20 см. Товщина газобетону в 30 см дозволяє будувати будівлі і споруди одноповерхового або монолітного типу. При такій товщині блоків теплоізоляція будівлі буде навіть кращою, ніж при будівництві стін з цегли завтовшки понад 1 метр.

Найпоширеніший розмір газобетону - це 20х30х60 см. Даний матеріал є універсальним за характеристиками теплоізоляції і невисокої вартості. Оскільки газоблок ціна Ужгород (за куб) сьогодні складає приблизно 47 доларів (в залежності від виробника), то він обійдеться дешевше в будівництві, ніж цегла. Важливо пам"ятати одну особливість: ціна за метр кубічний зазвичай однакова незалежно від розмірів. Щоб правильно розрахувати свій бюджет, Вам завжди потрібно вираховувати ціну за штуку. А обираючи піноблоки Ужгород для зовнішніх стін, слід керуватися ще й тим, скільки квадратів виходить з 1 кубометру. Звертайте увагу й на показники теплопровідності ніздрюватого бетону. Так, розміри газобетону 30х20х60 дозволяють побудувати 3,3 м2. В той час як з блоків 40х20х60 вже вийде тільки 2,5 м2. Тому, Вам потрібно вирішити який газоблок в Ужгороді краще купити, щоб заощадити на будівництві та отримати теплі стіни.


Розумним буде вибір газобетону зі щільністю Д300 (підходить для приватного будівництва висотою до 2,5 поверхів). Він дозволить побудувати будинок, що не потребує додаткового утеплення. В такому разі, рекомендується використовувати матеріал товщиною в межах від 30 до 36 см в залежності від кліматичних умов місцевості, в якій зводиться будівля. При використанні матеріалу такої товщини внутрішні стіни можуть відразу штукатуритися та оздоблюватись будь-якими матеріалами. Пам"ятайте, що штукатурка має бути паропроникаючою (силікатна чи силіконова).

До основних переваг використання матеріалу такої товщини варто зарахувати значну економію коштів при опаленні будинку. Якщо товщина газобетонних блоків в межах 25- 30 см, то для перестраховки стіни можуть утеплятися мінеральною ватою або іншими теплоізоляційними матеріалами, такими як пінопласт. Використання матеріалу більше як 40 см обійдеться значно дорожче, але при цьому досягти ще більшої теплоізоляції практично не вдасться.


 

Розміри і характеристики газобетонних блоків

Технічні характеристики, розміри і правильна геометрична форма - це ті переваги, які роблять газобетон одним з найкращих будматеріалів для спорудження надійних конструкцій. Сьогодні купити піноблоки в Ужгороді доступно будь-якого розміру. Газобетон Хуст ціна за штуку поки що створює високий попит на них.

Які розміри газоблоків бувають і які краще купити для будинку?

Розробка проекту будь-якого будинку передбачає розрахунок всіх необхідних параметрів і габаритів будівлі, а також кількості необхідних матеріалів. Так, важливим параметром є розміри газобетонних блоків. Проектування будинку краще довірити спеціалістам. Газоблоки в Кобилецька Поляна, Вишково, Дубове, Міжгір"я, Чинадійово, Королево, Жденієво, Вилок, Буштино, Тересва, Батьово, Солотвино, Середнє, Воловець, Кольчино, Усть-Чорна - треба купити виходячи з мінімального показника опору теплопередачі в R= 2,5 (м2•°С)/Вт. Він розраховується так: товщина блоку ділиться на показник його теплопровідності.

Є певні стандарти за розмірами і габаритами, які відомі всім компаніям, які займаються виробництвом будівельних блоків з газобетону. За бажанням клієнта розміри стінових блоків можуть бути змінені на стадії замовлення. Однак при цьому потрібно пам"ятати про те, що при зміні розміру можуть змінюватися характеристики і властивості блоку.

U-подібні блоки для армопоясу та виготовлення перемичок для вікон чи дверей

Окрім газобетону для стін, сьогодні існують готові рішення для спрощення спорудження армуючого поясну між перекриттям і стіною. Мова йде про той випадок, коли клієнт хоче купити в Ужгороді лоткові u блоки для опалубки. Їх розмір відповідає стіновому газобетону. А форма має стінки та порожній простір в середині для закладання арматури з подальшим заповненням бетоном. До того ж, Вам не доведеться купувати віконні чи дверні перемички, тому що ви зможете виготовити їх власними руками на своєму будмайданчику. Для цього у-блоки розмішуються на рівній поверхні, армуються та бетонуються.

Ще один важливий параметр, крім розмірів газобетонних блоків, - це ціна за штуку газоблоку, але купити газоблок Мукачево за найвигіднішою вартістю ви завжди зможете в нашій компанії. Ціна буде залежати від того, що саме вам доведеться побудувати. Наприклад, для влаштування внутрішніх перегородок потрібно взяти блоки з газобетону, мають невелику ширину (100-150 мм), а ось для зовнішніх (несучих) стін використовуються більш широкі піноблоки Мукачево (200, 300 або 400 мм).

Сучасний ринок передбачає широке розмаїття вибору такого стінового будматеріалу як газоблоки в Мукачево. Ціна газобетону за штуку залежить в основному від стратегії виробника і постачальника. Підсумкова вартість визначається обсягами будівництва і можливостями покупця.

Від чого залежить вибір газоблоку?

Вибір залежить від багатьох параметрів, серед яких характеристики міцності і теплоізоляційні властивості. Пропорційність кладки також грає свою роль, в тому числі і при розрахунку вартості будівництва. Декілька простих порад: гараж, баню чи склад (1-2 поверхи) краще зводити з газобетону д300. В той час як, котедж в 3 поверхи доречно буде побудувати з блоків щільності Д400-Д500. Багатоповерхове будівництво слід виконувати з щільності мінімум д500 (або комбінувати в наступному порядку д500+Д400+Д300). 

Якщо при зведенні основними параметрами є міцність і теплоізоляція, то вибір блоку повинен здійснюватися з урахуванням його ширини. Але при цьому потрібно знати, що кладка дуже великих блоків - процес досить трудомісткий, а це значить, що збільшується час будівництва. Крім того, великі газоблоки можуть негативно відбитися на якості кладки і споруди в цілому.

Що ще варто враховувати при виборі високотехнологічного будматеріалу піноблоки Мукачево ціна? Є параметри, які на перший погляд можуть здатися незначними або вторинними, але насправді теж мають вагу при будівництві будинку. До таких параметрів належать транспортування блоків на будівельний майданчик і зберігання на ньому матеріалів. Так вже склалося, що більшість заводів-виробників газобетону сконцентровані в Київській (Аерок, Стоунлайт), Дніпровській (ЮДК), Харківській (ХСМ), Тернопільській (Gazobet), Херсонській (AAC) області. Тому, купити газоблок в Ужгороді чи Закарпатській області доведеться саме від цих заводів. Замовлення газобетону оптом знизить його собівартість на місці. Тобто, чим більше кубометрів ви замовляєте, тим дешевшою виходить ціна. Оскільки за транспортування 13 чи 20 пачок послуги водія обійдуться майже однаково. Менший об"єм (100-200 штуку) радимо купити в роздріб в Епіцентрі, або іншому гіпермаркеті.

Крихкість газобетону - кришиться чи ні?

В даному питанні все залежить від якості виробника та щільності самого газобетону. В будь-якому випадку, в процесі будівництва слід армувати конструкцію, щоб захистити її від подібних руйнівних процесів. Збільшення щільності блоку тягне за собою підвищення його міцності. Хоча важливо пам"ятати, що чим вища щільність, тим більшою буде теплопровідність і, відповідно, нижчою енергоефективність будинку. Без правильного армування кладки пориста структура газобетону може стати причиною появи тещин. Надійний фундамент також захистить ваші стіни від усадкових тріщин.

Будь-які відхилення від стандартів і правил використання цих матеріалів можуть призвести до порушення експлуатаційних і технічних характеристик блоків, поставити під загрозу якість будівництва будинку і, в кінцевому рахунку, його безпеку.

Якщо у вас є сумніви або невирішені питання з купівлі чи використання такого матеріалу для стін як газоблок Хуст, то сміливо звертайтеся за допомогою до наших професійних консультантів. Ми обов"язково допоможемо! У нас є газоблок та піноблоки Закарпаття, а також газобетон Аерок Минай, Невицьке, Демечі, Оріховиця, Гута, Циганівці, Струмківка, Ратовці, Глибоке, Баранинці, Кам"яниця, Цеглівка, Велика Добронь, Ірлява, Сторожниця, Довге Поле, Андріївка, Батфа, Ляховці, Ботфалва, Анталівці, Кінчеш, Антонівка, Коритняни, Червоне, Гайдош, Дубрівка, Стрипа, Розівка, Петрівка, Кібляри, Солонці, Великі Лази, Барвінок, Галоч, Середнє, Соломонове, Шишлівці, Ярок, Оноківці, Тисянка, Линці, Чабанівка, Верхнє, Солотвино, Підгорб, Тарнівці, Малі Селменці.

Чому краще купувати газобетон у нас?

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент на піноблоки в Хусті, газобетон Ужгород та газоблоки в Мукачево будь-яких поширених розмірів, що дозволить підібрати оптимальний варіант у співвідношенні ціна-якість. Ми поставляємо тільки якісний матеріал, що забезпечує оптимальні експлуатаційні характеристики і довговічність. Постійні клієнти нашої фірми завжди можуть отримати свіжу інформацію про актуальні акції та знижки на покупку матеріалу. Ми завжди цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо тільки найякісніші будматеріали, про що свідчить достатня кількість позитивних відгуків від наших клієнтів, що купують газобетонні блоки. Компанія Глав-Буд є дилером від заводів газобетону та пропонує купити газоблоки на Закарпатті, особливо піноблок в Тересва, Ясіня, Буштино, Мукачеве, Королево, Дубове, Тячів, Міжгіря, Солотвино, Великий Березний, Хуст, Чоп, Берегове, Виноградів, Іршава, Вишково, Рахів, Свалява, Хуст, Великий Бичків.

Піноблоки Закарпаття зазвичає купує у нас та замовляє послугу доставки маніпулятором. Цей автокран не тільки, транспортує (машинна норма 41,04 м3), але й сам розвантажує газобетон. Якщо Ваш об"єкт знаходиться у важко доступній місцевості: поганий під"їзд чи перешкоди біля самого майданчика, тоді маніпулятор може від"єднати причіп та заїхати самотужки. Після чого перевантажити залишок з причіпу в кузов та здійснити вивантаження повторно. Піноблоки на Закарпатті ми продаємо в наступні райони: Свалявський Великоберезнянський, Ужгородський, Перечинський, Хустський, Тячівський, Міжгірський, Воловецький, Берегівський, Рахівський, Мукачівський, Виноградівський, Іршавський.   

 

 
Яндекс.Метрика