UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Утепление стін минеральной ватою

Утеплення стін мінеральною ватою, загальні правила та рекомендації


Мінеральна вата, як і пінополістирол, має хороші теплоізоляційні властивості. Її відрізняє висока вогнестійкість і кращі акустичні параметри. У цій статті ми детально розглянемо загальні правила і рекомендації щодо утеплення стін мінеральною ватою.

Мінеральна вата - переваги 

Мінеральна вата характеризується дуже високим коефіцієнтом паропроникання. Це особливо важлива перевага, яку можна використовувати під час будівництва дерев'яних будинків. Утеплення мінеральною ватою гарантує високу паропроникність. Це пов'язано з можливістю природної саморегуляції рівня вологості в житлових приміщеннях.

Під час обговорення технічних особливостей мінеральної вати також варто пам'ятати, що це матеріал із вогнетривкими властивостями. Мінвата, як правило, має клас реакції на вогонь А1. У результаті він витримує температуру до 1000°С і плавиться тільки через дві години впливу таких температур. Ці властивості матеріалу складають ефективну протипожежну перешкоду.

У мінеральної вати є і недоліки, що ускладнюють утеплення. Це відносно велика вага, що створює додаткове навантаження на зовнішні стіни. Роботі заважає і той факт, що кам'яна вата і скловата мають низьку жорсткість і міцність на розтягнення. Тому встановлення вовняних дощок вимагає великої обережності й точності.

Теплоізоляційні властивості

Мінеральна вата має відмінні теплоізоляційні властивості. Це її головні властивості. Вона відмінно зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Коефіцієнт теплопередачі визначається символом λ. Це один з найважливіших параметрів, на який необхідно звертати увагу під час вибору матеріалу для утеплення будинку, утеплення даху або горища.
 

Утеплення будинку мінеральною ватою

1. Мінеральна вата (базальтова) кріпиться на всю площу фасаду. 

2. Для надійності плити кріплять спочатку на клей, а потім закріплюють дюбелями.

3. Зверху закріплювальним шаром йде звичайна штукатурка. 

Начебто все просто і зрозуміло, але на ділі плити базальтової вати досить важкі. Утеплення займає трохи більше часу, ніж утеплення пінопластом, але для холодних будинків мінвата буде найкращим рішенням. Крім теплоізоляції базальтова вата має гарну звукоізоляцію, тому якщо будинок розташований біля галасливої ділянки дороги, то мінвата набагато зменшить шум усередині будівлі.

Якщо ви хочете купити мінеральну вату для утеплення стін, то ви зробили правильне рішення. Ваш будинок буде надійно утеплений і захищений на довгі роки.

 

 
Яндекс.Метрика