UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Утеплити фундамент: XPS — кращий варіант

Утеплити фундамент: екструдований пінополістирол — найкращий варіант


Утеплення фундаментів необхідне для захисту будівлі від води, вологи та холоду. Важливо підібрати оптимальну систему гідроізоляції і правильно провести етап утеплення фундаментів, особливо на заболочених ділянках.

Для утеплення фундаменту широко застосовується екструдований пінополістирол, який часто плутають з пінопластом. Давайте розглянемо їхні відмінності.

Чим екструдований пінополістирол відрізняється від пінопласту

Екструдований полістирол (XPS) і пінополістиролові плити належать до групи жорстких полістирольних пластиків. Плити з пінополістиролу (EPS), так само називаються полістиролом. Обидва продукти виготовлені з полістиролу і тому мають однакову хімічну і термічну стійкість. Однак вони виробляються в різних виробничих процесах, навіть форма сировини (гранули) відрізняється. Результатом є їхня різна фізична структура і, як наслідок, різні параметри тепло- і механічної ізоляції (дуже висока міцність XPS) та вологостійкості.

Властивості екструдованого пінополістиролу

• Механічна міцність. Це найважливіший параметр теплоізоляційного матеріалу, використовуваного, наприклад, для підлог, утеплення стін підвалу, дахів або дахових парковок за високих навантажень. Міцність на стиск плит XPS становить від 200 до 700 кПа. Оскільки в більшості пластичних матеріалів, що піддаються тривалим навантаженням, виникають залишкові деформації, для окремих виробів визначають повзучість під час стиснення, яка практично визначає рівень допустимих напружень (діапазон 80-250 кПа). 

• Завдяки чудовій стійкості XPS до вологи, як за тривалого занурення у воду, так і за тривалої дифузії та водопоглинання в результаті циклів заморожування-відтавання, вироби з XPS зберігають свої постійні, чудові теплоізоляційні параметри протягом тривалого часу. У результаті продукти роками використовуються як теплоізоляція в таких складних будівельних умовах, як інверсійні дахи, ізоляція стін підвалу зовні або ізоляція фундаменту.

Як бачимо, ізоляція фундаменту дуже важлива в будівництві будинку і зробити це екструдованим пінополістиролом буде кращим рішенням, порівняно з пінопластом. Він прослужить довше і впорається зі своїми властивостями ефективніше. Ми не говоримо, що пінопласт поганий як утеплювальний матеріал. Ми хочемо донести, що пінопласт не підходить для утеплення саме фундаменту і краще використовувати його за призначенням в інших видах утеплення.

 

 
Яндекс.Метрика