UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Кладка газоблоку на клей-піну

Кладка газоблоку на клей-піну


Кладка - справа непроста, особливо якщо вона виконується традиційними методами. Традиційний сухий розчин викликає безліч проблем. Зазвичай він потрібен у великих кількостях і має зберігатися в сухих умовах. Тонкошарові розчини набагато простіші у використанні, оскільки не вимагають такої великої кількості матеріалу (1 кг тонкошарового розчину дорівнює приблизно 6 кг традиційного розчину). Однак усі вони мають бути змішані з водою, що не є чистою і приємною роботою. Також потрібне підведення води та електрики до місця будівництва. Вам також доведеться докласти чимало зусиль для укладання газоблоків. Після закінчення роботи інструменти необхідно замочити і очистити. Рішенням цих труднощів є тонкошаровий поліуретановий клей.

Клей-піна замість звичайних розчинів

Використання звичайних кладочних розчинів вимагає багато часу. Однак темпи робіт можуть бути значно збільшені, а транспортні витрати знижені завдяки використанню поліуретанової клей-піни. Готовий до застосування продукт дуже ефективний, оскільки перебуває в балоні під тиском.

Поліуретановий клей міцно скріплює як шпунтовані, так і гладкі блоки. Він підходить для зведення несучих стін, а також перегородок. Особлива форма, в якій наноситься розчин, означає, що немає необхідності підводити електрику або воду до будівельного майданчика. Немає необхідності замішувати розчин або чистити інструменти. Якщо необхідно очистити пістолет, використовується готовий пінний очищувач.

Кладка газоблоків за допомогою клей піни - крок за кроком

Кладка з пінополіуретану не вимагає великої кількості інструментів. Для виконання всієї роботи потрібно всього кілька людей, незалежно від розміру будівельного майданчика:

• пістолет для піни, 

• гумовий молоток для встановлення блоків,

• віник або щітка,

• пінний очищувач (опціонально).

Роботи з кладки слід починати з укладання першого шару блоків на цементний розчин і їх ретельного вирівнювання. Подальші роботи, вже з використанням поліуретанового клею, можна починати після початкового схоплювання цементного розчину.

Струсіть балон (протягом 10-20 секунд) і встановіть його на пістолет. Очистіть поверхню блоку від пилу віником або щіткою.

Нанесіть піну:

• ствол пістолета має бути приблизно на 1 см вище поверхні блоку.

• діаметр джгута залежить від типу будівельного матеріалу. Для ніздрюватих і силікатних блоків він становить 2-3 см.

• кількість смужок залежить від товщини стіни - для блоків рекомендується дві косички, паралельні осі стіни, кожна на відстані близько 5 см від краю блоку. Для більш вузьких стін - одна смужка в середині блоку. 

Після нанесення клей-піни розмістіть блоки на відстані не більше 5 мм один від одного. Час точного укладання не має перевищувати 3 хвилин з моменту нанесення пінного клею.

Тонкошаровий поліуретановий кладочний клей-піна - ідеальне рішення на будь-якому будівельному майданчику. Він значно полегшує виконання мурувальних робіт, дає змогу працювати в умовах низьких і високих температур і додатково не вимагає клопіткого перемішування розчину, організації великогабаритного транспорту і клопіткого зберігання великих кількостей матеріалу. Усі ці переваги означають, що кладка газобетону не вимагає великих фізичних зусиль, а робота виконується швидко й ефективно.

 

 

 
Яндекс.Метрика