UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Склад клею для газобетону

Склад клею для газобетону і чи є він токсичним


Газобетон на відміну від цегли і піноблоку укладається на тонкошаровий клей. Це пов'язано з високою точністю розмірів газобетонних блоків. Цементно-піщаний розчин застосовується тільки для кладки 1-го ряду. Клей для газоблоку являє собою суху суміш на мінеральній основі. Спосіб приготування клею до процесу кладки блоків вказується виробником на зворотному боці упаковки. Залежно від бренду, який займається виготовленням цього продукту, співвідношення води до сухої суміші для створення розчину може відрізнятися. Тому бажано прочитати інструкцію від виробника на сайті або знайти інформацію на упаковці. Флагмани у сфері виробництва клею для газобетону: Siltek (M-2), Polimin (ПБ-55), Ceresit (СТ-21), Kleyzer (KGB і KS), Baumit (PlanoFix), Aeroc, Kreisel 125.

Прямим призначенням клею для газобетону є заповнення вертикальних і горизонтальних швів блоків при зведенні зовнішніх і внутрішніх стін будівлі. Але крім цього залишки сухої клейової суміші для газоблоку після завершення можна використовувати для вирівнювання (оштукатурювання) поверхні стін. Іноді його застосовують і для укладання керамічної плитки. Температурний режим навколишнього середовища для роботи з клеєм досить широкий: літній варіант применяют от +5 до +30 C, а зимовий от +5 до -10 C.

З чого складається клей для газобетону, його компоненти.

1) Високоякісний портландцемент;

2) Дрібнозернистий просіяний митий пісок;

3) Спеціальні полімерні добавки для підвищення адгезії складу до газобетону;

4) Мінеральні модифіковані добавки, що запобігають виникненню тріщин при різких температурних коливаннях.

Чому клей для газобетону кращий за цементно-піщаний розчин

По-перше, тому, що він має низькі витрати, пов'язані з тонким швом (рекомендують товщину шва 2 мм при укладанні газобетону стандартної якості). Своєю чергою, це значно зменшує ймовірність виникнення зазорів холоду в стінах. Клей для газобетонних блоків характеризується стійкістю до підвищеної вологості. До того ж, він вирізняється і високою морозостійкістю. У холодні сезон у продажу доступний зимовий варіант клею, з яким можна працювати до -10 градусів. Твердіння шва клею відбувається без усадки.

Мінеральний клей для газобетону кращий за піну, яку зараз починають застосовувати для монтажу блоків. Оскільки, він не викликає локального перезволоження газоблоків у стіні, а також має вогнестійкість. Клейова суміш є не токсичною і має високу екологічність. У момент кладки газобетону на мінеральний клей потрібно мінімально вирівнювати тільки горизонтальну площину блоків, в той час як під час роботи з поліуретановою піною вам потрібно максимально вирівняти і вертикальну площину, прибрати навіть наймінімальніші перепади (що робить процес більш трудомістким). До того ж, блоки, покладені на звичайний клей, можна довше коригувати в кладці за допомогою гумової киянки.

Окремо варто зазначити, що витрати клею для газоблока відрізняється залежно від якості виробника. На практиці дорожчі бренди виготовляють суміші зі зменшеною витратою. Тому, не варто купувати найдешевший клей для газобетону. Адже в кінцевому підсумку ви все одно переплатите більше за доставку транспортом, якщо його доведеться додатково докуповувати.

Додаткова інформація про клей для газобетону

Здебільшого він продається з характерного білого або сірого кольору. Середнє значення щільності 1500 кг/м3. Літній варіант клею залишається придатним до використання протягом 4-5 годин. А зимовий придатний - до 1 години після приготування. Середня морозостійкість клею для блоків газобетонних - F50 циклів.

 

 

 
Яндекс.Метрика