UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Скільки часу на будівництво будинку

Скільки часу потрібно на будівництво будинку з газоблоків


Газобетонні блоки - відносно легкий у використанні кладочний матеріал для зведення зовнішніх і внутрішніх стін будинку. Структура газоблоку легко піддається обробці простим інструментом. Клієнти, які купують цей матеріал, часто цікавляться питанням: скільки часу необхідно, щоб побудувати будинок із газобетону. На процес зведення стін впливає багато факторів. Наприклад, термін будівництва будинку з газоблоку безпосередньо пов'язаний з його розмірами, складністю проєкту, наймом певної кількості кваліфікованих працівників, швидкістю виконання ними поставлених завдань, наявністю фінансів на будівництво.

Час займе і сама розробка проєкту, без якої просто не обійтися. Це також непростий етап із цілим комплексом завдань. Насамперед необхідно провести геологію ґрунту (за часом приблизно 6 днів). Потім слід виконати топографічну зйомку ділянки (до 30 днів на реєстрацію і 1 день на її проведення). Не менш важливим буде створення технічних умов для підключення електрики, води, каналізації тощо. Загалом на все разом піде від 1-го до 2-х місяців. Після цього варто визначитися з вибором будівельної бригади, а також знайти постачальників потрібних матеріалів.

Коробка будинку з газобетону терміни будівництва

Техніка кладки газобетону не вимагає надто великого професіоналізму, але з мінімальними рекомендаціями по роботі з автоклавним ніздрюватим бетоном слід ознайомиться обов'язково. Тому вирішувати Вам - замовляти й оплачувати будбригаду або, засукавши рукава, братися до справи самостійно, час від часу викликаючи на об'єкт спецтехніку (кран, бетонозмішувачі і т.д.). У першому випадку, якщо проєкт будинку середньої складності і робітники швидко справляються з поставленими завданнями, то завершення зведення коробки з фундаментом і дахом потрібно буде чекати від 3 до 5 місяців. Це з урахуванням того, що спорудження і відстоювання фундаменту потребуватиме до 30 днів. У другому випадку все залежить виключно від вас (можна витратити 1 рік і більше). Не рідко самостійне будівництво з різних причин затягується на довгі роки.

Якщо створено всі умови на вашому об'єкті, то зведення стін будинку із газобетона здійснюється середньою будівельною бригадою досить швидко. Наприклад, за 7 днів легко вибудовується 1 поверх невеликої будівлі. Між поверхами обов'язково заливається армопояс, якому також потрібен час на відстоювання (за термінами це ще +7 днів). Якщо обрано плитний тип перекриття, тоді за допомогою крана їхній монтаж займе 1 день максимум. Кладка другого поверху - це ще один тиждень роботи. Потім слідує будівництво кроквяної системи і покрівлі (до 14 днів).

Отже, будівництво коробки будинку з газобетону за часом може затягнутися на півроку. У разі залучення досвідченої бригади в кількості 6-7 осіб цей термін може бути скорочено до 4 місяців. Самостійне зведення коробки - від 1 року.

Як довго виконується внутрішнє і зовнішнє оздоблення

За часом оздоблення будинку (зовнішнє і внутрішнє) вважається найбільш тривалим етапом будівництва будинку. Наприклад, досвідченим працівникам потрібно 2-2,5 місяці на проведення середньої складності ремонту (штукатурка, шпаклівка, поклейка шпалер). Але буває й так, що концепцію ремонтних робіт розробляє профільний дизайнер. У такому разі все разом займе до 7 місяців. Самостійне оздоблення потребуватиме в кращому разі мінімум 1 - 1,5 року.

Відносно не складне оздоблення зовнішньої частини будинку здійснюється бригадою приблизно за 2-5 тижнів. Найбільш простий і швидкий спосіб зовнішньої обробки - це фасадні панелі (сайдинг). Але якщо для облицювання застосовується клінкерна цегла з вентзазором, то на це знадобиться 1-2 місяці мінімум. Відносно нескладна обробка зовнішньої частини будинку здійснюється бригадою приблизно за 2-5 тижнів. Найбільш простий і швидкий спосіб зовнішньої обробки - це фасадні панелі (сайдинг). Але якщо для облицювання застосовується клінкерна цегла з вентзазором, то на це знадобиться 1-2 місяці мінімум.

Загальні терміни будівництва будинку з газобетону загалом

Тепер підрахуємо загальні витрати часу на будівництво будинку заввишки у 2 поверхи (приблизно на 140 метрів квадратних).

- 1,5 місяця піде на підготовку й оформлення документації, створення проекту будинку.

- 4 місяці на будівництво коробки будинку (якщо працюватиме бригада приблизно з 6 осіб)

- 1 місяць на підключення комунікацій до будівлі

- 3 місяці піде на внутрішні оздоблювальні роботи в приміщенні

- 1 місяць займе зовнішнє оздоблення залученими досвідченими будівельниками

Як результат за оптимістичними прогнозами і сприятливими умовами будівництва кваліфікованою бригадою будинок з газобетону можна побудувати приблизно за 11-12 місяців. Якщо ж працювати самостійно, то термін виконання робіт швидше за все затягнеться до 3 років.

Наостанок зазначимо, що цей розрахунок вельми умовний, оскільки в індивідуальному приватному будівництві існує багато додаткових нюансів і непередбачених ситуацій.  Також слід пам'ятати, що приступати до оздоблення газобетонних стін потрібно не раніше, ніж через 3 місяці (а багато виробників рекомендують мінімум 6 місяців) після завершення зведення коробки будинку. Такий підхід обумовлений очікуванням виходу відпускної вологи з газобетону, щоб потім не було грибка, плісняви та вогкості в будинку.

 

 
Яндекс.Метрика