UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Скільки коштує газоблок

Скільки коштує газоблок


Як правильно вибрати матеріал для будівництва котеджу або дачного будиночка, щоб він поєднував у собі надійність і довговічність. А найголовніше, щоб порадувала невисока вартість стінових матеріалів. У скільки все-таки обійдуться найпоширеніші матеріали цегла і газобетонні блоки?

Скільки коштує газоблок і на чому можна заощадити. Почати можна з самого фундаменту. Вага газобетонного блоку практично у багато разів менша за цеглу. Наприклад, на 1м3 припадає вага до 800-900 кг, а ось маса цегли дорівнюватиме в середньому 1600 кг. А все через те, що структура таких блоків комірчаста, вони міцні, але більш легкі. Тому доречним тут буде стрічковий фундамент, якого буде більш ніж достатньо для 2-х поверхового будинку. І схоплюватися він буде швидше. Плюс до цього - будинок можна буде звести приблизно за 3 місяці.

 
Ціна газоблоків залежить від їхнього виду і призначення. Відрізняються вони насамперед за щільністю D300, D400 і відповідно D500. Такі блоки мають меншу теплопровідність (0,1 Вт/мк), ніж цегла (0,12 Втмк). При правильному виборі стінових блоків, можна уникнути витрат на утеплення. 
Стіна в одну цеглу утеплюється в обов'язковому порядку. Через точну геометрію блоків, так само скорочуються і витрати на штукатурку, витрата штукатурки на газобетонній стіні набагато нижча, не потрібно згладжувати нерівності. На один м3 в середньому, залежно від розмірів (від 200 до 500х200х600) йде 28 блоків, тоді як цегли - близько трьохсот вісімдесяти штук. Цей параметр ще раз доводить, що ціна газоблоку буде меншою, як і витрата клейових сумішей. А за рахунок зменшення часу трудомісткого процесу, зведення будинку з газобетонних блоків коштуватиме на відсотків 30 дешевше.
 
 
Порівнювати скільки коштує газоблок, або ж силікатна і керамічна цегла, і у скільки взагалі обійдеться будинок, можна тільки з огляду на безліч різних чинників. Наприклад, вартість доставки, необхідність утеплення, тип фундаменту, товщина стінового матеріалу, розчини або спеціальні суміші, інструмент для різання і кладки, вартість укладальних робіт тощо.
 
 

 

 
Яндекс.Метрика