UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Клей-піна для блоків: витрата, властивості

Клей-піна для газобетону: витрата, властивості та аргументи на користь поліуретану


Під час будівництва приватних будинків та інших будівельних конструкцій інвестори і підрядники все охочіше використовують сучасні матеріали, зокрема пористий бетон. Давайте подивимося, чим він характеризується і який клейовий розчин для нього вибрати.

Що таке газобетон?

Універсальність застосування газобетону робить його одним із найпопулярніших будівельних матеріалів, використовуваних для зведення кам'яних стін. Його фізичні параметри дозволяють зводити практично всі типи перегородок. Саме завдяки своїм властивостям газобетонні блоки дуже добре підходять для зведення теплих несучих стін, як одношарових, так і багатошарових, або легких перегородок.

Найпопулярнішим видом газобетону є блоки з гладкою або профільованою лицьовою стороною. Газобетонні блоки мають високі теплоізоляційні та вогнестійкі властивості, а також вирізняються малою об'ємною вагою. Невелика вага окремих елементів дає змогу виготовляти блоки великих розмірів, що значно полегшує монтаж. Газобетонні блоки відрізняються високою точністю розмірів, що дає змогу використовувати для їхнього з'єднання клей-піну.

Клей-піна для газобетону

Для склеювання газобетонних блоків з опорними поверхнями, профільованими шпунтом і пазом, і гладких блоків можна з успіхом використовувати клей-піну. Це розчин для кладки заводського виготовлення, який готовий до використання відразу після відкриття балона. Такий клей можна використовувати для блоків високої розмірної точності. 

Чому варто обрати клей-піну для газобетону? 

Застосування клей-піни дасть змогу знизити витрати на зведення стін (менша витрата, більш швидке виконання робіт) і посприяє зменшенню тепловтрат (захист від явища поздовжніх містків холоду). Завдяки йому стіни також набудуть більш високої міцності, ніж у разі використання традиційних розчинів.

Клей-піна для ніздрюватого бетону характеризується дуже хорошими в'яжучими властивостями. Він дає майстрам швидкість для виконання роботи і збільшує міцність. Клей-піна для газобетону також дає можливість зведення стін у періоди низьких температур. Може використовуватися для приклеювання газобетонних блоків і плитки, а також П-подібної арматури і перемичок. 

Турбота про теплоізоляцію стін

Сам газобетон, який використовується для зведення зовнішніх стін, позитивно впливає на теплоизоляцію будинку - він має пористу внутрішню структуру, а в порах бетону утримується повітря, яке є чудовим теплоізолятором. Однак на фактичну теплоізоляцію стін також впливає тип використовуваного розчину. Клей для ніздрюватого бетону допомагає зменшити виникнення небажаних витоків тепла і тим самим допомагає будувати теплі та енергоефективні будинки.

Чому варто вибрати поліуретановий клей для газобетону?

Серед лінійок будівельних товарів дедалі більше визнання завойовує поліуретановий клей для ніздрюватого бетону. Перевагами продукту є:

1) Швидкий час нанесення, що пов'язано зі значною економією. 

2) Професіонал або любитель впорається однаково швидко.

3) Поліуретановий клей для газобетону, крім сполучних блоків, може використовуватися, зокрема, для кріплення безлічі інших панелей. 

4) Професіонали і користувачі також цінують дуже хороші теплоізоляційні властивості і можливість використання поліуретанового клею для доповнення раніше зроблених ущільнень у стінах і шарах ізоляції. 

5) Ще одним фактором на користь придбання поліуретанового клею є можливість його використання скрізь, де немає доступу до води або електрики.

 

 

 
Яндекс.Метрика