UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Газоблоки якої фірми краще вибрати

Газоблоки якої фірми краще вибрати


В Україні налічують кілька великих заводів із виробництва газобетонних блоків. Розташовані вони в різних регіонах, і відрізняються не тільки технічними характеристиками і нюансами виробництва, а й якістю продукції на виході. Щоб дізнатися газоблоки якої фірми краще вибрати, розглянемо докладніше кілька основних постачальників, з огляду на їхні переваги та недоліки.

Газоблоки Аерок через територіальне розташування охоплюють північні та трохи центральні області України. Звісно, чималий попит на нього з'явився і в інших регіонах. Березанський і Обухівські заводи випускають перегородкові та стінові блоки відповідно. Так само в асортименті представлені U блоки, перемички та плити перекриття, теплоізоляційні блоки Aeroc Energy. Широка лінійка, різноманітність розмірів, навіть під найвибагливішого споживача і, найголовніше, співвідношення невисокої ціни з відмінною якістю.

 
Газоблок Аерок сподобався забудовникам через легкість монтажу, економію клейової суміші при веденні робіт з кладки, точність геометрії блоків, досить високу якість, за якою здійснюється особливий контроль на заводах. Крім того, блоки Аерок під час транспортування у віддалені регіони не отримують істотних ушкоджень через надійне пакування (газоблоки складені на міцних дерев'яних піддонах і загорнуті в термозбіжну плівку оранжевого кольору). Тому відсоток бою газобетону під час доставки в даному випадку практично дорівнює нулю.


Газоблоки Стоунлайт виробляються поруч із Києвом, у місті Бровари, звідки доставляється майже в усі населені пункти України. Обсяги продукції, що випускається, поступаються тільки заводам Аерок. Щодо якості можна сказати наступне: акцент зроблено на міцність і морозостійкість.


Газоблоки Стоунлайт досягають класу міцності B2.5, чого цілком достатньо для зведення будь-яких типів будівель. Виробництво на заводі ведеться на новому німецькому обладнанні, тому варто відзначити високу технологічність цієї торгової марки.
Завод Стоунлайт (м. Бровари) випускає газоблоки щільності D400 і D500, розрахованих під запити сучасного будівельника. Але такий блок вимагає додаткового утеплення, за рахунок підвищеного коефіцієнта теплопровідності. Виконроби відзначають цей продукт цілком придатним для будівництва котеджів і технічних будівель.


Завод ЮДК (UDK, м. Дніпропетровськ) з виробництва газобетонних блоків охоплює південний і східний регіони. Похибки в геометрії блоку в межах допустимої норми ±1,5 мм. Якість таких блоків при цьому залишається на належному рівні, хоча ціна за нинішніми мірками залишається трохи завищеною.


Такі заводи, як Куп'янськ, Нова Каховка, а також ХСМ, поступаються основним виробникам не тільки в якості цієї продукції, геометричній точності та асортименті продукції, а й у транспортуванні в центральний і західний регіони України.

 

 

 
Яндекс.Метрика