UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Де використовують газобетонні блоки

Де можна використовувати газобетонні блоки


Застосування газобетонних блоків у будівництві різного типу об'єктів, в наші дні стало нормою. Не так давно цей вид будматеріалу порівнювали з цеглою і якісним брусом. Але вийшовши на новий рівень, газобетонні блоки зайняли величезну нішу на ринку. І зараз його використовують у будівництві компактних дачних будиночків, елітних котеджів, висотних будинків, гаражів, а також парканів і лазень, споруд сільгосп і загального призначення.

Для того, щоб потрібний Вам вид споруди був зроблений якісно і надійно, спочатку слід за призначенням підібрати блоки.  Відрізняються блоки щільністю, міцністю, маркою, формою і видом. Розглянемо, де можна використовувати газобетонні блоки.

Будинок із газоблоків можна зводити до трьох поверхів. При цьому для несучих стін варто вибрати конструкційно-теплоізоляційний матеріал щільністю D500. Що забезпечить надійність і міцність зведених стін, морозостійкість і практичність. Для внутрішніх перегородок використовують газобетонні блоки щільністю D400-500 з розмірами 100х200х600, 125х200х600, 150х288х600.

Гараж, побудований з газоблоків, має масу переваг. Швидкість у зведенні, надійність, низька вологість усередині, і відмінне збереження оптимальної для автомобіля температури не залежно від пори року. Для таких конструкцій використовують щільність D300 або D400. Її достатньо, щоб був хороший мікроклімат усередині приміщення.

Тільки правильно використовуючи газобетонні блоки при будівництві лазні, Ви досягнете гарного результату. Обов'язкова обробка всередині приміщення, гідроізоляція і штукатурка. А також зовнішнє утеплення й облицювання. Мінімум витрат для розслаблюючого відпочинку у себе на ділянці.

Як людину зустрічають по одягу, так і ділянку починають оцінювати з паркану. Наскільки він якісно виконаний, рівно настільки Ви можете розраховувати на збереження будинку і всієї території. Паркан із газобетонних блоків буде оптимальним рішенням.

Сама конструкція надійна, ціна доступна, а робота легка і все можна зробити самому. Плюс зовнішній вигляд має величезне значення. Тут помічниками стане штукатурка, на будь-який смак і колір; благородно виглядатиме керамограніт і штучний камінь, а також піщаник або облицювальна цегла.

Отже, як Ви помітили, газобетонні блоки - це доволі універсальний будівельний матеріал, що наділений такими корисними характеристиками та властивостями:

  • Висока теплоізоляція
  • Швидкий та зручний монтаж
  • Газобетон легко витримує несприятливі погодні умови
  • Забезпечує захист ві різноманітних шкідників
  • Забезпечує довговічність будинку

Будівництво стін із газобетонних блоків може здійснюватися вже після попереднього ознайомлення із керівництвом користувача без залучення фахівців. Але ведучи кладку блоків потрібно дотримуватися загальнобудівельних правил і норм. Тому, крім мануала також радимо ознайомитися з прикладами монтажу на каналі YouTube.

 

 

        

                              

 

 

 
Яндекс.Метрика