UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Дюбелі для утеплювача, вибір

Дюбелі для утеплювача: як вибрати і купити дюбель правильно


Утеплення фасадів будівель досить поширений і важливий момент. Щоб прикріпити матеріал до стіни зазвичай використовують так званий "мокрий" метод, використовуючи клейовий розчин. Однак одного клею недостатньо. З метою безпеки краще використовувати додатковий захист - дюбелі.

Дюбелі для утеплення відіграють дуже важливу роль:

 ● поглинають навантаження, викликані руйнівними силами погодних умов і вітром;

 ● запобігають протягуванню ізоляції через пластину дюбеля;

 ● гарантують правильне закріплення матеріалу до основи;

 ● забезпечують стійкість всієї системи теплоізоляції;

 ● захищають систему від втрати адгезії клейового розчину;

 ● компенсують навантаження на фасад від дії низьких і високих температур. 

Конструкція дюбеля для теплоізоляції

Тарілчастий дюбель виготовлений з декількох основних частин - капелюшок у вигляді "парасольки", стрижень і розпорота зона. Кожна частина дюбеля відіграє важливу роль у кріпленні утеплювача до фасаду будівлі.

Капелюшок зроблений зі спеціальними отворами різних розмірів і має шорстку поверхню, що забезпечує надійне прилягання до утеплювача. Під капелюшком йде головний стрижень, що відповідає за зчеплення утеплювача до стіни. За ним розпірна зона, яка кріпить і надійно тримає всю конструкцію утеплювача. У комплектацію тарілчастого дюбеля також входить шуруп або цвях, призначений для фіксації самого дюбеля.

Які дюбелі для утеплення стін вибрати?

Дюбелі для утеплення бувають різних розмірів і зроблені з різних матеріалів. Відповідний дюбель потрібно підбирати виходячи з матеріалу, який використовується для утеплення фасаду.

Розглянемо види дюбелів для теплоізоляції:

- З металевим стрижнем - у комплекті йде міцний металевий цвях, який має підвищену надійність.

- З металострижнем і термоізоляційною кришкою - крім металевого стрижня в комплекті, до нього йде спеціальна кришка, яка зберігає тепло і не пропускає його через стрижень.

- З пластиковим цвяхом - в комплекті йде цвях з нейлону, поліетилену або поліпропілену, який призначений для більш легких конструкцій. 

- Зі стрижнем зі склопластику - в комплекті йде розширений цвях, виготовлений з надійного і міцного склопластику. 

Значну роль відіграє тип кріплення, виходячи з якого можна виділити такі види дюбелів

з міцним і надійним стрижнем - забиваються молотком, що значно прискорює процес монтажних робіт;

з рельєфними і шорсткими капелюшками - такі дюбелі монтуються виключно за допомогою шуруповерта або викрутки.

Як правильно вибрати і купити дюбель для утеплювача?

Усі перераховані вище моделі дюбелів мають різні властивості та характеристики. То як же вибрати правильний варіант? Розглянемо далі.

Дюбель із пластиковим цвяхом виготовлений повністю із пластику (або інших легких матеріалів, про які згадано вище), що робить його ненадійним кріпильним матеріалом для важких утеплювачів. Також потрібно бути обережним, працюючи з таким дюбелем, адже він легко може погнутися або зламатися. Але його великий плюс у тому, що він не несе великого навантаження на несучу стіну і взагалі не пропускає тепло. Ще один плюс у тому, що дюбель виготовлений не з металу - він не здатний поглинати вологу, що захищає від корозії і збільшує термін його служби до 50 років. 

Дюбель для фасадів зі стрижнем зі склопластику з'явився на будівельних ринках відносно недавно. Він складається з тих самих трьох основних елементів плюс у комплекті йде розширена шайба, яка кріпиться під капелюшок для створення додаткового кріплення утеплювача. Дюбель має високу міцність і низьку теплопровідність завдяки матеріалу, з якого він виготовлений.

Дюбель з металевим стрижнем має високу кріпильну властивість і відмінно витримує важкі матеріали. На відміну від пластикового, він не зламається і не зігнеться. Недоліками є те, що він добре проводить тепло і є ризик появи корозії. 

Дюбель з металевим стрижнем і термокришкою - це найкраща версія попереднього варіанту. Головна відмінність - пластикова заглушка, яка здатна утримувати тепло і захищати від потрапляння вологи. 

За допомогою вищеописаних властивостей і характеристик буде легше вибрати і купити відповідний дюбель для утеплювача. 

 

 

 
Яндекс.Метрика