UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Дюбель для базальтової вати: кріплення

Дюбель для базальтової вати, що потрібно знати


Базальтова вата є одним із компонентів сучасних вентильованих фасадних систем. Завдяки своїм властивостям вона є чудовим утеплювачем, що дає змогу стінам будівлі "дихати" і забезпечує підтримання всередині неї відповідного мікроклімату: взимку зберігає тепло в будівлі, а влітку захищає від спеки. Завдяки пружності та стабільності розмірів мінеральної вати окремі панелі ізоляційного шару щільно прилягають одна до одної, що запобігає утворенню теплових мостів. Але головним чином базальтовій ваті віддають перевагу через підвищену пожежну безпеку. Вона здатна витримати навіть найвищі температури, запобігаючи загорянню. 

Щоб забезпечити міцність прилягання матеріалу до стіни використовують дюбелі.

Як кріпити базальтову вату?

Плити з базальтової вати крім клею, додатково кріпляться до стіни за допомогою механічних кріплень. Їх підбирають залежно від товщини утеплювача і типу основи. Мінімальна глибина анкерування дюбеля в стіні з ніздрюватого бетону або керамічної пустотілої цегли становить 8-9 см. У бетонних, силікатних або повнотілих цегляних стінах можна монтувати їх неглибоко, на 5 см. Для стін з більшою пористістю (пустотіла цегла і ніздрюватий бетон) призначені ввертні з'єднувачі, а для твердих поверхонь (силікат, бетон) - забивні з'єднувачі. Можна використовувати як спеціальні дюбелі з пластинами діаметром 9 см, так і універсальні дюбелі з пластинами 7 см. У приватних будинках на 1 м2 стіни достатньо 5 дюбелів - один у центрі, а решта по кутах. У кам'яних стінах дюбелі мають відступати від кута не менше ніж на 10 см.

 

Тарілчастий дюбель для кріплення базальтової вати має конструкцію, що нагадує грибок або парасольку. У комплекті зазвичай йде стрижень, капелюшок і розпірна зона.

Потрібно вміти правильно підібрати дюбелі, від цього залежить теплоізоляція і загальний термін експлуатації всієї конструкції. Є три основні види тарілчастих дюбелів:

  • Із пластику. Найекономніший варіант, але не довговічний. Витримує тільки найлегший утеплювач. Під час монтажу потрібно бути акуратним, пластик легко гнеться і ламається. 
  • З металу. Метал міцніший, ніж пластик. Витримує всі види утеплювального матеріалу, але легко проводить холод і має властивість іржавіти з часом. 
  • З термоізоляційним капелюшком. Це вдосконалена версія попереднього варіанту. Тут метал перебуває в "чохлі", який не дозволяє йому проводити холод через себе і не іржавіє. 

З огляду на всю вищевикладену інформацію, не важко буде вибрати і купити тарільчастий дюбель для мінеральної вати. 


 

 

 
Яндекс.Метрика