UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Важливо! Стоунлайт міцність блоку

Броварський газобетон Стоунлайт: основна інформація


У цій статті ми розглянемо основну інформацію про Броварський газобетон Стоунлайт. Перед покупкою вам варто вивчити всі його характеристики.

Міцність газоблоку Стоунлайт

Міцність газобетону залежить від його щільності. Чим вона вища, тим вища міцність. Однак навіть бетон низької щільності має достатню міцність на стиск, щоб побудувати багатоповерховий будинок. Довговічність визначається маркою і класом. Стійкість до механічних пошкоджень залежить не тільки від щільності, а й від структури матеріалу. Газобетон, особливо бетон низької щільності, через свою пористу структуру досить крихкий, тому під час транспортування з ним необхідно поводитися обережно. Газобетон Стоунлайт має міцність, достатню для побудови багатоповерхового будинку, водночас легкість матеріалу дає змогу зменшити тиск на фундамент.

Стійкість до води, морозу та вогню

Газобетон - це суміш негорючих мінеральних матеріалів, це повністю вогнетривкий матеріал. Він витримує прямий натиск вогню протягом тривалого часу, при цьому загоряння не відбувається. Волога і пар проходять крізь пористий матеріал, не затримуючись у ньому, також газоблок Стоунлайт досить добре переносить мороз і всі перепади температури. Але щоб забезпечити довгостроковість, рекомендується утеплити або додатково зміцнити конструкцію (з міркувань техніки безпеки та з огляду на непередбачувані обставини).

Теплові властивості газобетону Стоунлайт

Теплоізоляційні властивості газобетону визначаються його пористою структурою, що утворюється в результаті виникнення в бетонній суміші газових бульбашок (тобто комірок), а також об'ємною щільністю. Газобетон випускається таких сортів: 400 та 500. Чим вище число, тим вища щільність і механічна міцність бетону, але гірший теплозахист.

Завдяки високим теплоізоляційним властивостям газобетону Стоунлайт одношарова стіна з нього може мати меншу товщину, ніж стіна з пористої кераміки за порівнянних теплоізоляційних властивостей. Додатково теплоізоляційні властивості такої стіни поліпшить теплоізоляційний розчин або клейовий розчин, який використовуються для мурування замість цементно-пісчаного розчину. А оскільки клей для газобетону вважається тонкошаровою сумішшю, то віднопвідно, стіна буде захищена від "містків холоду".

Будівлі виконані з газоблоку Стоунлайт відмінно утримують тепло взимку всередині приміщення і прохолоду влітку.

Акустичні властивості газобетону Стоунлайт

Існує думка, що легкі елементи не здатні забезпечити хорошу звукоізоляцію, але під час виробництва газобетонних блоків Стоунлайт цей момент було враховано. Тому він підходить для будівель там, де необхідна звукоізоляція.

Деякі поради фахівця, про які варто знати

1) Не рекомендується, щоб стіни з газобетону починалися не нижче 20 см від землі - це захистить стіну від вологи, а значить, і від морозу взимку;

2) Важливо акуратно укладати розчин, щоб товщина і розташування швів відповідали типу блоків. Зокрема, кладка блоку з тонкими швами вимагає високої точності. Це пов'язано з тим, що це впливає на теплоізоляцію стіни;

3) Будувати наступні ряди блоків варто почати з кутів. При кладці з тонким швом верхню поверхню блоків шліфують. Перед нанесенням розчину видаляють дрібні домішки, що утворюються під час помелу, щоб не знижувати адгезію розчину;

4) Профільовані блоки (зі шпунтом і пазом) укладаються встик, на тонкошаровий клей або піну. По кожному новоукладеному блоку слід постукати гумовим молотком, що забезпечить міцне зчеплення тонкошарового розчину. Розчин потрібен для вертикальних і горизонтальних швів.

 

Підбиваючи підсумки, можемо сказати, що якщо ви затіяли будівництво і вирішили купити газобетон Стоунлайт, ви зробили правильний вибір. Як ми бачимо, не тільки ціна газоблоків Стоунлайт є вирішальним фактором, але і його якість та зазначені позитивні характеристики.

 

 

 
Яндекс.Метрика