UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Газоблоки Стоунлайт, особливості

Газобетонні блоки Стоунлайт, особливості, характеристики, відмінності


Газобетон Стоунлайт - це теплий, легкий і, що найголовніше, недорогий будівельний матеріал. Елементи легко обробляються і легко монтуються, що дає змогу зводити споруду швидше, ніж зазвичай. Нижче представлені всі особливості та характеристики газобетонних блоків Стоунлайт.

Компоненти газобетону Стоунлайт

Основним компонентом газобетону Стоунлайт є в'яжуча речовина, яка пов'язує інші інгредієнти. Найчастіше це цемент і вапно в різних пропорціях. Заповнювач (пісок і зола) однаково важливий для забезпечення достатньої міцності бетону. Якщо заповнювачем є тільки пісок, створюється ніздрюватий бетон, відомий у народі як білий. Сірий бетон також містить золу. Кондиціонер, тобто алюмінієвий порошок або паста, відповідає за утворення бульбашок газу. Алюміній сильно реагує з вапном, через що бетонна маса спінюється. У ньому утворюються мікрокомірки, звідси і назва - ніздрюватий бетон. Завдяки їм матеріал легкий і має теплоізоляційні властивості.

Особливості газобетону Стоунлайт

Перед тим, як купити газобетон Стоунлайт і почати будівництво, важливо вивчити його особливості:

 • Він складається з пористої структури, завдяки чому матеріал досить легкий і має теплоізоляційні властивості.
 • Добре зберігає тепло, тому стіну можна зробити не товстою.
 • Газобетонний блок Стоунлайт простий у використанні. При обрізанні відходів мало.
 • Під час транспортування слід бути обережним, матеріал дуже легкий.
 • Через пористу структуру і високе водопоглинання не підходить як фасадний матеріал і для неоштукатурених елементів малої архітектури.
 • Великі елементи дають змогу швидко будувати.
 • З газоблоку Стоунлайт можна побудувати всі види стін: зовнішні одношарові (без утеплення), зовнішні тришарові, внутрішні несучі та перегородки.

Газобетон можна використовувати для виготовлення інших елементів будівлі: перемички можна зробити з U-подібної арматури і балок, а плитку з утеплювачем можна використовувати для покриття стельових балок і стійок у колінній стіні. Виробники також пропонують збірні елементи: стельові блоки, стельові та покрівельні панелі.

Підходить для виготовлення полиць і кухонних шаф, огорожі для камінів і техніки у ванній кімнаті.

Відмінні характеристики газобетонних блоків Стоунлайт

Якщо ви затіяли будівництво, то варто це робити з перевіреними матеріалами. Газобетон Стоунлайт перевірений часом і багатьма нашими задоволеними клієнтами, які повертаються до нас знову і знову, довіряючи нашому матеріалу зведення своїх будівель. Воно й не дивно, адже газобетонні блоки Стоунлайт мають такі відмінні характеристики:

 • Завдяки структурі матеріалу, він зберігає тепло взимку і прохолоду влітку.
 • Головний плюс газобетону Стоунлайт - міцність матеріалу. 
 • Ще одним головним чинником є те, що матеріал повністю вогнестійкий. Він взагалі не горючий. Стіна товщиною всього 1 см може витримати прямий потік вогню понад 2 години.
 • Відмінною рисою є також те, що газобетон Стоунлайт морозостійкий. Він легко витримує перепади температур, при цьому не втрачаючи своїх властивостей.
 • Матеріал досить легкий, що дає змогу не тільки швидко зводити споруди, а й полегшити тиск на фундамент.
 • Газоблоки зроблені за всіма вимогами стандартів якості, тому мають відмінну звукоізоляцію.

Окремо потрібно зазначити, що будівельний матеріал - газобетон Стоунлайт настільки екологічно чистий, що за своїми характеристиками можна порівняти з деревом. Його сміливо можемо рекомендувати для використання в будівництві будь-яких будівель. При цьому в приміщенні завжди буде присутній кофорт і здоровий мікроклімат.

Ціна газоблоків Стоунлайт показує вам, що це досить економічне рішення. Обираючи газобетонні блоки Стоунлайт - ви обираєте якість!

 

 

 
Яндекс.Метрика