UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Газоблок БауГут переваги

Газоблок БауГут (BauGut) основні характеристики та переваги


Газоблок БауГут - відмінний будівельний матеріал. Їх використовують під час будівництва будинків та інших прилеглих будівель. Матеріали мають унікальні властивості, відмінну тепло- і звукоізоляцію, високу міцність, не горючість і малу вагу. Всі ці властивості є результатом особливої технології виробництва цих виробів.

Газоблок BauGut


Розмір мм
 
Кількість в уп. Кіл-ть шт.
в 1м3
Міцність на стиск Щільність Площа стіни
з 1 м3
Ш В Д   М3 ШТ.
 

100х


200х
 

600 2,16 180 83,33 С2,5 D500 10 м.кв


300х
 

200х 600 2,16 60 27,77 С2,5 3,3 м. кв
400х
200х
 
600 1,92 40 20,83 С2,5 2,5 м.кв

Газобетонні блоки БауГут виготовляються на заводі в м. Бровари з використанням звичних для всіх газоблоків матеріалів: алюмінієва пудра/паста, цемент, пісок, вапно, вода. Поєднання компонентів дає змогу отримати матеріал, що легко змінюється і при цьому має підвищену міцність.

Особливості газоблоку БауГут:

1) Він має пористу структуру, завдяки чому він легкий і має теплоізоляційні властивості.

2) Добре утримує тепло, тому стіна може бути менш товстою.

3) Дуже простий у монтажі. При обрізанні відходів мало.

4) Сторони блоків можуть бути профільовані, тому їх можна з'єднати без розчину у вертикальному шві.

5) Завдяки великим елементам будівельний процес значно прискорюється.

6) З нього можна зводити всі види стін: зовнішні одношарові (без утеплення), зовнішні тришарові, внутрішні несучі та перегородки.

*Блоки з газобетону БауГут виробляються на заводі СТОУНЛАЙТ. Їх характеристики на 100% збігаються з характеристиками газоблоків Stonelight. На кожній упаковці є фірмова етикетка заводу, на якій вказано адресу заводу.

Чи варто будувати будинок із газобетону BauGut?

Велика популярність будинків із газоблоку БауГут зовсім не випадкова. Властивості такого бетону роблять його універсальним матеріалом, який легко піддається обробці і дає змогу швидко зводити стіни та інші частини будівель.

Така сукупність чинників дала змогу газобетонним блокам БауГут не тільки закріпиться на ринку України, а й стати прямим конкурентом дорожчих брендів. Нижче зібрані основні переваги:

Висока теплоізоляція

Зовнішні стіни варто зводити насамперед із газобетону БауГут. Чому? Серед усіх будівельних матеріалів газоблок характеризується найвищою теплоізоляцією. У цьому відношенні з ним можуть конкурувати тільки неконструкційні матеріали, такі як пінопласт або мінеральна вата. Ця властивість дає змогу зводити одношарові стіни без необхідності їх утеплення.

Паропроникність

Газоблок БауГут має пористу структуру і високу дифузійну здатність. Це робить його паропроникним матеріалом. Стіни з цього матеріалу чудово дихають. Це має особливе значення в перші чотири роки після будівництва, коли стіна просихає від технологічної вологи. Висока паропроникність створює відповідний мікроклімат у приміщеннях і захищає їх від утворення цвілі.

Вогнестійкість

Висока вогнестійкість будівлі є одним із ключових питань її безпеки. Цього можна домогтися, використовуючи тільки газоблок. Це матеріал із класом вогнестійкості А1, що означає, що він не горить і не сприяє поширенню вогню. 

Стійкість до грибків

Слід підкреслити, що газобетонні блоки вирізняються високою стійкістю до негативного впливу біологічних і хімічних чинників. 

Простота обробки та легкість

Ще однією важливою властивістю газобетону є простота обробки матеріалу. Його можна розрізати швидко і дуже точно. Це особливо важливо при виконанні пазів під різні види монтажу, а також при модифікації віконних прорізів. Однією з властивостей газобетону є також його легкість. Це, у свою чергу, призводить до більш швидкої роботи та легкого поводження з блоками.

Газобетон стійкий до стиснення та вогню, забезпечує високу теплоізоляцію і простий в обробці. Ці особливості вже показують, що використовувати такий газобетон для будівництва енергоефективного будинку однозначно варто.

 

 

 
Яндекс.Метрика