UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | БауГут - вигідно чи ні

Чому сьогодні купити газоблок БауГут вигідніше, ніж газобетонні блоки інших виробників


Матеріалом, який стає дедалі популярнішим у будівництві, є газобетон. Газобетон БауГут використовується в будівництві будинків завдяки кільком важливим параметрам і значенням, що відрізняють цей продукт від інших будівельних матеріалів.

Газобетонний блок BauGut виготовляється із заповнювача, що являє собою пісок. Другим елементом, що використовується в технології виробництва газобетону, є в'яжучий матеріал, тобто вапно з невеликою кількістю цементу. Роль кондиціонера виконує пудра або алюмінієва паста. 

Чи безпечний газоблок БауГут для людей і навколишнього середовища?

Дехто думає, що газобетон є радіоактивним продуктом і становить загрозу для здоров'я домочадців, але для цього немає жодних підстав.

Навпаки, саме білий газоблок має найнижчий коефіцієнт природної радіації серед інших стінових елементів, і хоча сірий газобетон має трохи вищу радіоактивність, вона все ж таки є набагато нижчою порівняно з керамічними блоками.

Другий момент, про який слід згадати, стосується відсутності виділення шкідливих для здоров'я речовин.

Газоблок БауГут для будівництва будинку не тільки не містить токсичних матеріалів, але навіть створює сприятливий мікроклімат у приміщенні. Це пов'язано з використанням природних ресурсів для виробництва газобетонного блоку.

Багаторічна практика також засвідчила, що цей будівельний матеріал завдяки своїй лужній реакції повністю стійкий до бактерій, водоростей і цвілевих грибків.

На що звернути увагу під час купівлі газобетону?

Ціна газоблоку БауГут легкодоступна, але перед ухваленням рішення про покупку слід вивчити основні параметри і властивості продукції.

Переваги газоблоку БауГут перед іншими виробниками:

1) Якість матеріалу. Газоблоки™ BauGut відомі насамперед завдяки якості. Під час виготовлення виробники дотримуються всіх європейських вимог.

2) Розміри та поверхня. Точні розміри і рівна, гладка поверхня дає змогу працювати з газоблоком, зменшуючи загальні його витрати. 

3) Легкість матеріалу. Також розміри і легкість газоблоків БауГут дозволяють значно прискорити процес будівництва.

4) Конструкція. Податливий матеріал газоблоку легко ріжеться і змінюється залежно від ситуації.

5) Невелика вага. Завдяки своїй структурі та невеликій вазі, газоблок не створює зайвого навантаження на фундамент.

6) Універсальність. Газобетонні блоки BauGut можуть бути задіяні не тільки в будівництві зовнішніх стін будівлі, а й для формування перемичок, перекриттів, різноманітних стін, як складовий елемент сходів тощо.

7) Стійкість до холоду. Незважаючи на міцність і легкість матеріалу, він добре зберігає тепло всередині будівлі і може використовуватися під будівництво в різних регіонах.

Де вигідніше купити газоблоки БауГут?

Компанія ТОВ "ГЛАВ-БУД" цінує кожного клієнта і забезпечує все для його комфорту. Обираючи компанію "ГЛАВ-БУД", ви обираєте комфорт:

- консультація фахівця (безкоштовно);

- індивідуальний підрахунок необхідної кількості матеріалу;

- доставка за адресою (після детального уточнення всіх нюансів);

- вигідна ціна матеріалу і транспортування;

- доступний самовивіз;

- спеціальні пропозиції та акції (про актуальні можна запитати у фахівця).

 

 

 
Яндекс.Метрика