UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Статті | Баня з газоблоків

Чи можна будувати баню з газоблоків


Будинок побудовано, сад цвіте і город посаджено. Але здається, що чогось не вистачає, наприклад, гарної парилки. Баня на Вашій ділянці може із заповітної мрії перетвориться на реальність. Для цього достатньо знати технологію побудови і правильно підібрати матеріали. Твердження, що лазня повинна будуватися тільки з деревини давно в минулому. На ринку давно з'явився більш доступний і легкий в обробці та кладці матеріал - газоблок.

Питання - чи можна будувати баню з газоблоків? Напрошується саме по собі. Пориста структура газобетону здатна не тільки вбирати вологу, а й швидко її віддавати. Тому газобетонні блоки матеріал не менш довговічний, ніж деревина. Вони також забезпечують комфортний мікроклімат усередині. Хоча потрібно сказати, що в такому приміщенні не буде приємного аромату дерева. Але всі ці дрібні недоліки легко перекривають переваги лазні з газоблоків.

Розглянемо кілька варіантів:

1) Баню можна побудувати своїми руками, оскільки матеріал геометрично точний і легкий в обробці

2) Блоки великих розмірів дають змогу швидко звести конструкцію

3) Ціна в рази доступніша за деревину

4) Газобетон швидко нагрівається і довго зберігає тепло

5) Екологічно чистий матеріал і негорючий

6) Не піддається впливу цвілі, різних видів грибків і бактерій, що не менш важливо в такому вологому мікрокліматі

7) Міцна конструкція при мінімальних витратах часу і фінансів

Спочатку слід продумати проект лазні, врахувати внутрішнє і зовнішнє оздоблення, залити стрічковий фундамент, якого буде достатньо, оскільки газоблок має невелику вагу. Найважливіше це кладка першого ряду, наскільки рівно він ляже, також швидко і легко піде зведення всієї конструкції.

Внутрішнє оздоблення варто здійснювати дерев'яною вагонкою, наприклад, з липи або вільхи, що додасть приємного коньячного або більш ніжного аромату під час експлуатації. Забезпечивши при цьому вентильовані зазори з гідроізоляцією зі спеціальної фольги чого буде цілком достатньо, або з обробкою рідким склом. Для зовнішнього оздоблення чудовим варіантом будуть як  облицювальна цегла, так і всіляких видів декоративних плит і пластикових панелей. Двосхилий дах також підлягає укладанню гідроізоляційного шару безпосередньо на обрешітку, і розміщення покрівельного матеріалу відповідно до Ваших уподобань.

 

                                   

 

 
Яндекс.Метрика