UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Новини | Нова хвиля подорожчань газобетону 2020.

Чергове подорожчання і які будуть ціни на газоблок Аерок цієї весни 2020.


Початок 2020 року можна охарактеризувати як період помітного зростання вартості будівельних матеріалів. Винятком не стала і сфера виробництва газобетонних блоків для зведення стін. Починаючи з січня цього року спостерігається тенденція поступового щомісячного збільшення прайсу на газоблоки. Незважаючи на очікування багатьох приватних забудовників на те, що ціна вирівняється і навіть піде вниз, сьогоднішні реалії свідчать про зворотне. Наприклад, з 1 лютого 2020 року заводи AEROC вже здійснили підняття вартості своєї продукції на +48 грн/м3

Коли подорожчає газобетон наступного разу, етапи та дати?

1) Перший етап підвищення ціни - 06 лютого 2020 року. На цю дату заплановано підняття вартості тільки Обухівським заводом Аерок на +54 грн/м3. Після чого прайс газобетону цього підприємства становитиме 1460 грн за 1 кубометр. Однак завод Аерок Березань продовжить продажі газобетону за старою ціною в 1382 грн/м. куб аж до 29 лютого цього року.

2) Другий етап планового підняття ціни - 10 березня 2020 р. Цього разу подорожчання торкнеться саме Березанського заводу Аерок. Прайсова вартість 1 м3 газоблоку складе 1430 грн. Тобто, знову подорожчає на +48 грн/м3.

З огляду на дані новини від виробника газобетону Аерок можна зробити висновки, що темпи зростання вартості будуть тільки збільшуватися з приходом весни і відкриттям будівельного сезону.

Фактори, які впливають на зростання ціни на газобетон

1) Зростання курсу долара.

2) Підвищення цін на газ для підприємств;

3) Подорожчання складових для виробництва газобетону (наприклад, цементу і кварцового піску);

4) Підвищення цін на паливо і як наслідок на доставку головних інгредієнтів для виготовлення газобетону;

5) Різке сезонне зростання попиту на будівельні матеріали з приходом весни.

Якщо ви плануєте купити газобетон і обираєте найвдаліший для цього момент, то, щоб спрогнозувати оптимальну його вартість, Вам необхідно враховувати всі 5 вищевказаних чинників. Щойно на новинному тлі з'являється інформація про зміну хоча б одного з них (особливо впливає курс валют і ціна на газ), то не складно буде зрозуміти, коли заводи газобетону також у результаті почнуть підвищувати ціни.

 

 

 

        

                              

 

 

 
Яндекс.Метрика