UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Будівельні блоки у м. Рівне

Будівельні блоки: купити газоблоки аерок рівно піноблоки ціна Рівненська область


Газобетонні блоки (м. Рівне) приватні забудовники і великі будівельні компанії в Рівненській області використовують як основний стіновий матеріал у всіх типах будівель. Виготовлення газобетону починається з відбору високоякісного цементу, піску, вапна та алюмінієвої пасти, яка застосовується для виникнення хімічної реакції газоутворення суміші та отримання пористої структури блоків. Далі ці інгредієнти згідно з технологічною формулою в правильних пропорціях перемішуються з додаванням води. Потім суміш на певний проміжок часу заливається в спеціальні форми, після чого розрізається на потрібну кількість одиниць. На останньому етапі газоблоки Рівне надходять в автоклави з метою їх подальшої термообробки. Завдяки діючій технічній лабораторії на заводі здійснюється контроль як вхідної сировини, так і кожної готової партії ніздрюватого бетону.

Рівненська область у будівництві дуже часто використовує піноблоки. По-суті, цей вид пористого бетону не автоклавного походження. Складові пінобетону такі самі як і в газоблоку. Але технологія виробництва більш примітивна і застаріла. Головними недоліками пінобетону є велика вага, високі тепловтрати, низька міцність і морозостійкість. Не рідко пінобетон виробляється в кустарних умовах, тому має значні відхилення в геометрії. Іноді в суміш додається летюча зола, а також використовується неякісний портландцемент. Отже, очікувати від такого продукту високих характеристик не доводиться. Піноблоки в Рівному прийнято використовувати для будівництва гаража, паркану, літньої кухні, складських приміщень, прибудови до будинку. Іншими словами, він більше підійде для промислових приміщень. Сам процес кладки цього будматеріалу досить трудомісткий і потребує більше часу, ніж монтаж газобетону. Тому, піноблок купити в Рівному було вигідно ще на початку 2000-х років. Сьогодні будівельники в даному регіоні більше запитують газоблоки ціна Рівне.

Газоблок Аерок у Рівне дилер доставляє безпосередньо від заводу. Сама компанія AEROC є одним з найбільших у світі виробників газобетонних блоків автоклавного твердіння. Продукція заводу поєднує в собі інноваційність, надійність, довговічність і доступність. Застосовуючи передові технології у виробництві, блоки аерок Рівне отримали ідеальну геометрію форми, високу енергоефективність та стійкість до руйнівних процесів. Після своєї появи в Україні, газобетон Аерок встановив нові стандарти на ринку будівельних матеріалів. Наприклад, такий унікальний продукт бренду як газоблок щільності д300 (Ecoterm Super Plus) поєднав у собі властивості утеплювача і конструкційного матеріалу. Його міцність на стиск досягає 2,5 МПа, а теплопровідність у сухому стані становить 0,08 Вт/(м-С). Газобетон Аерок д300 можна купити в Рівному і використовувати для будівництва несучих стін висотою до 3-х поверхів, забезпечивши при цьому чудові теплові властивості всього приміщення.

 

Великим попитом у Рівненській області користується газоблок Стоунлайт від заводу в Броварах. Stonelight позиціонує себе як аналог продукції більш дорогих брендів, але за розумні гроші. До переваг цього заводу належить достатня енергоефективність, висока міцність, низька ціна. Блоки стоунлайт Рівне зазвичай купують для зведення 2-х поверхових житлових будинків. Іноді їх застосовують у будівництві двошарових несучих стін. Наприклад, поширений варіант коли використовують газобетон 300 мм + 200 мм. У результаті досягається опір теплопередачі R=4,1 м2-C/Вт (норма для нашої температурної зони Рівненської області 3,3 м2-C/Вт). Дешевший варіант - це купити блоки Стоунлайт Рівне розміри 300х200х600 марки Д400 і утеплити мінеральною ватою, товщина якої 10 см.

Де купити газоблок Рівне піноблоки з доставкою?

Ми реалізуємо продукцію від заводів Аерок, Стоунлайт. Лайтбет, Gazobet, UDK, AAC. Газобетон ціна Рівне визначається залежно від обсягів замовлення. Дізнатися про умови слід на нашому сайті або за телефоном +38 (098) 557-93-93. Купити газоблоки Рівне піноблок Клевань, Смига, Гоща, Березне, Рафалівка, Корець, Мізоч, Соснове, Острог, Сарни, Млинів, Зарічне, Костопіль, Дубровиця, Володимирець, Степань, Рокитне, Радивилів, Здолбунів, Вараш, Квасилів, Дубно, Клесів, Демидівка, Оржів та інші населені пункти Рівненської області з доставкою маніпулятором. Замовити газобетон піноблоки у дилера дешевше ніж на заводі, оскільки ціна на будівельні блоки в такому випадку буде вигідною і виправданою. Окремо слід виділити і додаткові переваги цього будматеріалу. Насамперед - це швидкість укладання, у 8 разів вища, ніж цегли. Ідеальна геометрія зовнішньої поверхні в поєднанні з легкістю конструкції дасть змогу істотно заощадити як на оздоблювальних стінових матеріалах, так і на масивності фундаменту. Газоблоки монтуються на спеціальну клейову суміш, товщина шва якої становить 3-5 мм, що запобігає створенню містків холоду в самій кладці.

Газобетон Рівне розміри, які виробник рекомендує для стін

Клієнти дуже часто пишуть нам на пошту запити на кшталт: блоки будівельні ціна Рівне, які розміри газобетону, вартість 1 штуки тощо. Хотілося б почати з того, що ціна на газоблоки в Рівному залежить від декількох факторів. Насамперед - це виробник (бренд), щільність і розміри. Якщо Вас цікавить вартість кубометра, то вона зараз на рівні 53,72 долара. А ось газобетон ціна за штуку відрізняється залежно від розміру. Наприклад, вартість 1 штуки газоблоку 300х200х600 мм щільності д400 від Аерок становить 1 долар 94 центи (на момент написання статті 20 березня 2018 р.). У нашому асортименті також є газобетонні блоки розміри 375х200х600, 400х200х600, 500х200х600 для зовнішніх стін. Якщо використовувати ширину газоблоку 375 мм щільності д300 або д400, то таку стіну можна не утеплювати. До того ж, з 1 метра кубічного можна побудувати 2,7 м2 стіни. З нашої точки зору - це найбільш виправданий варіант на сьогоднішній день.

Газоблоки Рівне розміщуються на міцних європіддонах і упаковуються в термоусадочну плівку різного кольору (залежно від виробника). Крім того, газоблоки закріплюються безпосередньо до піддону двома вузькими стропами. Це дає змогу звести до мінімуму можливі зрушення газобетону під час транспортування на значні відстані. Блоки AAC на 80 відсотків складаються з повітря, тому вони на 30-40% легші, ніж шлакоблок або керамоблок того ж розміру. Це означає, що можна завантажити великі об'єми (до 47,52 м3) у вантажівку і знизити тим самим собівартість кубометра при доставці партії. Порівняно з бетоном AAC також легше обрізати і формувати, підвищуючи гнучкість конструкції і скорочуючи кількість відходів з більш точним різанням.

Географія продажів газобетону в Рівненській області дозволяє купити газоблок ціна Рівне піноблоки з доставкою в такі населені пункти: Загороща, Бронники, Переділи, Велика Омеляна, Пересопниця, Гориньград, Квасилів, Бєлєвські Хутори, Оржів, Рогачів, Дібрівка, Решуцьк, Боянівка, Зарецьк, Ясининичі, Понебель, Диків, Застав'я, Руда, Гуменники, Новостав-Дальній, Червона Рисвянка, Нова Любомирка, Сухівці, Забороль, Грабів, Шпанів, Волошки, Мартинівка, Іваничі, Углище, Кругле, Бармаки, Пухова Радиславка, Аерок Рівне, Іскра, Ремель, Малий Шпаків, Радухівка, Плоска, Голишів, Тайкури, Сергіївка, Дядьковичі, Дворовичі, Олишва, Обарів, Колоденка, Верхівськ, Свят'є, Старожуків, Дуби, Підгірці, Сморжів, Жобрин, Шубків, Малий Житин, Порозове, Олександрія, Новостав, Макотерти, Корнин, Бєлєв, Караєвичі, Зоря, Клевань, Хотин, Кустин, Ходоси, Городок, Мочулки, Глінки, Шестаків, Михайлівка, Карпилівка, Зозів, Дерев'яне, Кривичі, Городище, Козлин, Милостів, Ставки, Грушвиця, Антопіль, Котов, Нова Українка. Газосилікатні блоки доставляються машинними нормами (47,52 м3) маніпулятором або вантажівкою від заводу. Піноблоки Рівне ціна за штуку дешевше газобетону і цей товар можна купити зі складу в роздріб.

Газосилікатні блоки Рівне - це будівельні мурувальні матеріали, які одночасно забезпечують надійну конструкцію будівлі, теплоізоляцію, вогнестійкість і опір цвілі. Будь-який домовласник може легко побудувати самостійно стіну з Аерок Рівне без залучення фахівців. Ви можете легко вибрати з нашого асортименту необхідні характеристики і розміри, а також купити газобетон і піноблок у Рівному під фірмовим брендом Аерок, Gazobet, Лайтбет, Стоунлайт, Ytong, AAC. На всю продукцію ми надамо сертифікати якості та гарантію. Звернувшись до нас Ви отримаєте можливість дізнатися яка ціна піноблоку в Рівному, купити газоблок в Зарічному, Клевані, Млинові, Квасилові, Клесові, Радивилові, Дубровиці, Березному, Рокитному, Сарнах, Кореці, Степані, Гощі, Володимирці, Костополі, Здолбунові, Острозі, Дубно, Кузнецовську без передоплат.

Головні переваги такого будматеріалу, як газобетон Рівне:

1) Теплоізоляційність матеріалу. Стіни з даного будматеріалу краще утримують тепло і не пропускають холод. Зі свого боку це дасть змогу економити кошти на опаленні приміщення.

2) Захист від накопичення води. Хоча газобетон - це пористий матеріал, але завдяки тому, що капіляри всередині його структури перериваються сферичними порами вода починає висихати, не проникаючи в увесь об'єм блоку.

3) Висока міцність. Якщо дотримуватися загальноприйнятих правил кладки, то стіни з газоблоків у Рівному будуть довговічними цілі десятиліття.

4) Низький показник усадки матеріалу, яка дорівнює трохи менше 0,03% (або 0,3 мм) на 1 метр.

5) Простота обробки і монтажу. Кладку блоків можна здійснювати самостійно без залучення найманих працівників. Достатньо ознайомитися з вичерпним списком літератури, переглянути відео з укладання газобетону на YouTube.

6) пожежостійкість. Газосилікатні блоки Рівне належать до найбільш негорючих матеріалів і мають показник вогнестійкості А1.

7) Безпека для здоров'я людини. Цей будматеріал не містить шкідливих речовин, оскільки виготовлений з натуральних природних компонентів.

Газобетонні блоки ціна за штуку піноблок купити Рівне з доставкою маніпулятором у Березнівський, Радивилівський, Володимирецький, Гощанський, Дубенський, Костопільський, Сарненський, Рокитнівський, Млинівський, Здолбунівський, Дубровицький, Корецький, Острозький, Демидівський, Зарічненський, Рівненський райони. Газобетон AAC значно збільшує теплоізоляцію, що знижує споживання енергії, необхідної для обігріву приміщення. Блоки аерок Рівне володіють значними екологічними перевагами в порівнянні зі звичайними будівельними матеріалами, такими як шлакоблок.

 

 

 
Яндекс.Метрика