UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Будівельні блоки Хмельницький

Будівельні блоки Хмельницький: купити газоблок хмельницький піноблок ціна


Досить часто покупці, які хочуть побудувати будинок своїми руками, ставлять питання: де купити газобетон, піноблоки в Хмельницькому. Цей матеріал здобув широку популярність завдяки тому, що відгуки про газоблоки в основному позитивні. Рейтинг газобетону (Хмельницька область і не тільки) заснований на головних його властивостях - низькій теплопровідності в поєднанні з достатньою міцністю для будівництва як мінімум 2-3 поверхових будівель. Заводи, які виробляють автоклавний ніздрюватий бетон (або як його ще називають AAC), використовують натуральні компоненти - кварцовий пісок, вапно, гіпс, цемент і алюмінієву пасту як газоутворювач. На останній стадії виготовлення всі газоблоки Хмельницький поміщають у печі (автоклави) для термообробки насиченою парою за температури 200 градусів. З цим пов'язана висока міцність газобетону і легка вага. Після обробки газосилікатні блоки мають відпускну вологість на рівні 25-30% залежно від виробника (Аерок, Стоунлайт, ХСМ, GazoBET, UDK). Повне висихання газобетону відбувається протягом 2-3 років. Через це відбувається усадка до 0,3 мм на 1 м. Про це слід пам'ятати під час зведення стін і замислюватися про те, яку арматуру краще використовувати (мінімум 8 мм діаметр або більше).

Газоблоки Хмельницький ціна яких приблизно 45 доларів за 1 кубометр (або 45,37 за штуку) можна назвати універсальним стіновим будматеріалом. Тому що, підходять вони як для спорудження житлових і промислових будівель, утеплення вже наявних, так і для зведення огороджувальних конструкцій (наприклад, паркан з газобетону). Хоча на ринку сьогодні ще можна знайти і купити піноблоки Хмельницький. Досить часто клієнти плутають ці два матеріали. Пінобетон у Хмельницькому продається дешевше, ніж газоблок. Пов'язано це з його низькою технологічністю процесу. Не рідко зустрічається продукція кустарного виробництва. Пінобетон відрізняється від газоблоку тим, що має великі похибки розмірів і високу теплопровідність. Приміром, стіна з газобетону розміром 300х200х600 щільності д300 матиме опір теплопередачі Rreq = 3,75 м2 С/Вт (мінімальна норма 3,2!). Візьмемо ті ж розміри піноблоку, але щільності д500 і розрахуємо показник: 0,3 м ширина ÷ 0,12 теплопровідність Вт/(м-С) і отримаємо Rreq = 2,5 м2 С/Вт. Якщо газоблок Хмельницький D300 утеплювати не потрібно, то в другому випадку доведеться ще докуповувати мінеральну вату або пінопласт.

Газобетон у Хмельницькій області набрав просто величезну популярність і продовжує витісняти з ринку цеглу і теплу кераміку. Але оформити замовлення на цей товар можна не тільки в обласному центрі. Наприклад, купити газоблоки Хмельницький з доставкою сьогодні доступно у Війтівці, Славута, Нова Ушиця, Понінка, Шепетівка, Теофіполь, Білогір'я, Старокостянтинів, Сатанів, Ямпіль, Базалія, Ярмолинці, Смотрич, Полонне, Летичів, Кам'янець-Подільський, Вовковинці, Красилів, Деражня, Антоніни, Наркевичі, Волочиськ, Чорний Острів, Нетішин, Понінка, Дунаївці, Ізяслав, Меджибіж, Гриців, Віньківці, Чемерівці, Лозове, Городок, Закупне, Стара Синява. Піноблок у Хмельницькому продається на будь-якому складі або в Епіцентрі. По місту діє доставка маніпулятором.

 

Купити газобетон, піноблок Хмельницький: як дізнатися вартість

Приклад того як обчислити самостійно газоблоки ціна за штуку в Хмельницькому. Для цього потрібно знати скільки газобетону в упаковці і яка вартість 1 кубометра. І так беремо розміри газобетону 20х30х60 мм = 60 штук = 2,16 м3 на піддоні, а ціна куба = 1260 грн. Для початку потрібно розділити 60 шт на об'єм 2,16 м = 27,77 штук газобетону в 1 м3. Тепер 1260 ÷ 27,77 = 45,37 грн/1 шт. Газобетонні блоки Хмельницький продаж оптом в Городоцький, Славутський, Білогірський, Чемеровецький, Віньковецький, Волочиський, Полонський, Ярмолинецький, Ізяславський, Теофіпольський, Кам'янець-Подільський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Старосинявський, Новоушицький, Деражнянський, Летичівський, Дунаєвецький, Шепетівський, Красилівський від заводу Аерок, Стоунлайт, Газобет.

Завдяки комірчастій капілярній структурі газосилікатні блоки мають високу теплоізоляційність. Ним можна утеплювати фасад будинку з газобетону, цегли, керамоблока. Для цього є спеціальне рішення від Аерок - газоблоки Енерджі, щільності Д150. Також часто будівлі різного типу утеплюють газосилікатом 100х200х600 марки Д400. Як бачимо, будівельні блоки хмельницький унікальні у своєму роді. Газобетон розміри Хмельницький бувають двох видів: стінові та перегородкові. Для зовнішніх самонесучих стін застосовують шириною 300 мм, 375 мм, 400 мм, 500 мм. А для створення міжкімнатних стін 100 мм, 150 мм, 200 мм. Для їхньої кладки використовується тонкошарова клейова суміш, що робить шви рядів максимально тонкими. Витрата клею зазвичай становить 1 мішок на куб. Газосилікат має чудову звукоізоляцію і вогнетривкість. Хоча піноблок у Хмельницькому також наділений цими якостями, але поступається газобетону показниками морозостійкості та енергоефективності.

Газобетонні блоки Хмельницький: продаж і можливі варіанти

В Україні зараз працює велика кількість заводів газосилікатних блоків. Замовити машину газобетону можна безпосередньо від виробника, але вигідніше у дилера. Офіційний дистриб'ютор продає дешевше будівельні блоки ціна хмельницький купити газоблок аерок піноблоки в Малиничі, Ляпинці, Малашівці, Велика Калинівка, Ходаківці, Печечески, Антонівка, Нафтулівка, Колибань, Польові Гринівці, Миколаїв, Захарівці, Рідкодуби, Іванківці, Пашківці, Бережанка, Катеринівка, Пирогівці, Кудринці, Лісові, Андрійківці, Шаровечка, Карпівці, Малі Орлинці, Пархомівці, Райківці, Немичинці, Гелетинці, Гринівці, Осташки, Рижулинці, Аркадіївці, Стуфчинці, Вищі Вовківці, Терешівці, Копистин, Гвардійське, Шумівці, Везденьки, Альошин, Хоминці, Нижні Вовківці, Ружичанка, Тиранівка, Лапківці, aeroc Хмельницький, Масівці, Мацьківці, Мартинівка, Скаржинці, Водички, Чабани, Черепова, Розсоша, Олешківці, Ставчинці, Богданівці, Манилівка, Бахматівці, Доброгорща, Крачки, Івашківці, Моломолинці, Данюки, Мар'янівка, Грузевиця, Жучківці, Климашівка, Мала Колибаня, Климківці, Волиця, Редвинці, Шпичинці, Черепівка, Давидківці, Вовча Гора, Гнатівці, Червона Зірка.

Монтаж газобетону своїми руками в Хмельницькій області буде особливо легким, якщо купити інструменти для кладки. Комплект спецінструменту складається з ножівки, ковшика, терки, каретки, гумового молотка, кутника, штроборіза. Природа газоблоку така, що з ним зручно працювати без залучення фахівців. Самостійно можна обробляти його поверхню, різати, свердлити, штробити, вкручувати дюбелі. Тому, газобетонні блоки Хмельницький набагато кращі за цеглу. Кладка рядів здійснюється таким чином: 1-й ряд викладається на цементно-піщаний розчин, 2-й та інші монтуються на клей (товщина шва 1-3 мм). Суміш наноситься на поверхню блоків ковшиком або кареткою. Пінобетон Хмельницький укладається виключно на звичайний цементний розчин, оскільки його розміри мають нерівності.

Усі хочуть побудувати будинок, який буде комфортний для життя, а також довговічний, теплий та економний. Газобетон Хмельницький, ціна якого найнижча взимку, допоможе вам виконати це завдання. Завдяки відмінній паропроникності, екологічності, морозостійкості, вогнестійкості та теплоізоляційності з нього можна побудувати справжній інерційний будинок. При цьому Ви зберігаєте гроші на утепленні, адже купувати мінеральну вату чи пінопласт просто не доведеться. Купити газоблок хмельницький в офіційного дилера дозволить отримати гарантію, а також доставити маніпулятором без передоплати. Будівельні блоки піноблоки хмельницький ціна в Білогір'ї, Віньківцях, Шепетівці, Городку, Чемерівцях, Кам'янець-Подільському, Теофіполі, Красилові, Летичеві, Ярмолинцях, Старокостянтинові, Славуті, Полонному, Нетішині, Ізяславі, Понінці, Деражні, Волочиську, Старій Синяві. Тут можна знайти будь-які розміри GazoBET, AEROC, UDK, Стоунлайт.

 

 
Яндекс.Метрика