UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Стінові блоки у Черкасах

Стінові блоки Черкаси: газобетон Черкаси піноблок і газоблоки


Якщо ви вирішили почати будівництво довговічного і теплоефективного будинку своїми руками, то найкращим рішенням буде купити газоблок у Черкасах. Газобетон вважається дуже теплим стіновим матеріалом. Завдяки оптимальній паропроникності він створює ефект "дихаючих стін": не пропускає холод взимку, а спеку влітку. Газобетонні блоки гранично легкі й водночас досить міцні. Наприклад, блоки Аерок д300 підходять для зведення самонесучих стін висотою до 2,5 поверху. А з щільності д500 можна побудувати п'ятиповерхову будівлю. Теплопровідність пористого бетону робить його одним із найтепліших кладочних будматеріалів. Газобетон у Черкасах є найкращою заміною для важкої цегли, оскільки його кладка значно дешевша, а при транспортуванні можна привезти велику кількість (47,52 м3) за 1 раз.

Газобетон (Autoclaved Aerated Concrete, AAC) вперше випустив у середині 1920-х років шведський архітектор і винахідник Йоган Аксель Ерікссон, який працював у співпраці з професором Генріком Крюгером у Королівському технологічному інституті. Хоча його метод виготовлення було запатентовано ще 1924 року, але виробництво почалося у Швеції 1929 року під торговою маркою Ytong. Другим великим міжнародним брендом газобетону вважається - Hebel, який відкрив свій перший завод 1943 року в Німеччині. Трійку лідерів світового ринку замикає корпорація AEROC - провідний флагман у галузі автоклавного ніздрюватого бетону на території Латвії, Литви, Естонії, Німеччини, Норвегії, Данії. Завдяки застосуванню останніх технологій у виробництві газобетону, Аерок зумів скласти гідну конкуренцію фактично всім брендам у цій сфері. Якщо два перших виробника випускають газоблоки лише на території країн Європи, то АЕРОК налагодив виробництво також і в пострадянських країнах (Росія, Україна).

Звертаючись до нас покупці часто ставлять такі питання як: скільки коштує піноблок в Черкасах, ціна на газоблоки в Черкасах (за штуку і за кубометр), які розміри газобетону краще підійдуть для будівництва будинку, а також чи є інші стінові блоки Черкаси? І так, вартість 1 кубометра Аерок зараз (11 березня 2018 року) становить приблизно 54 долари, а Стоунлайт продається по 48 USD за 1 м3. Ціна доставки газобетону в Черкаську область залежить від декількох факторів. По-перше, тип транспорту (вантажівка або маніпулятор). По-друге, на неї впливає вартість палива. По-третє, віддаленість об'єкта від районного або обласного центру. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися де найкраще купити піноблоки в Черкасах і як можна дешево і швидко їх доставити.

 

Виробництво газобетону здебільшого сконцентровано на території Київської області: Обухівський і Березанський заводи Аерок, а також Броварський завод Стоунлайт. Вони дотримуються загальних рецептур і дозувань інгредієнтів у виготовленні газоблоків. Головна складова автоклавного ніздрюватого бетону - цемент М500 у пропорції 50-70% від загальної маси суміші. Далі йде просіяний кварцовий пісок дрібних фракцій як наповнювач. Також додається вапно і вода. Для газоутворення в суміш додають алюмінієву пудру (приблизно 0,04-0,09%). Після чого склад заливають у спеціальні форми й очікують первинного твердіння. Останні етапи виробництва газобетону включають розрізання партії на певну кількість з подальшою термообробкою в автоклавних печах.

Піноблок Черкаси купити можна ще дешевше ніж газобетон. Усе тому, що пінобетон менш технологічний матеріал. Стадії його виготовлення включають: 1) приготування суміші, 2) різання, 3) твердіння. Тут автоклавна обробка виключається з циклу, а висихання відбувається природним методом. Тому піноблок Черкаси має мікропористу структуру, яка являє собою невеликі повітряні бульбашки, рівномірно розподілені по всьому матеріалу. Це гарантує мінімальне просочування води в пінобетонні блоки і забезпечує повний захист як всередині, так і зовні. Але, піноблоки Черкаси - холодний матеріал, їх обов'язково потрібно потім утеплювати мінватою, пінопластом, перлітом.

Ціна на піноблоки в Черкасах за штуку і кубометр

Якщо ви все ж таки вирішили віддати свою перевагу більш холодному кладочному матеріалу, то напевно вас цікавить його вартість. Піноблоки в Черкасах ціна за штуку приблизно 1,32 долара. За ці гроші ви звичайно зможете купити пінобетон. Але готовий кубометр стіни вам у підсумку обійдеться дорожче. Оскільки, розміри мають великі нерівності і доведеться витратити фінансові кошти на купівлю значної кількості фінішної штукатурки. До того ж, великою буде і витрата суміші для кладки. А по завершенню будівництва доведеться в обов'язковому порядку утеплювати стіни дорогою мінеральною ватою. Зверніть увагу, що вага ніздрюватого бетону неавтоклавного тверднення важча від газоблоку, внаслідок чого фундамент має бути міцнішим (а значить дорожчим). Ось чому, піноблоки ціна в Черкасах набагато нижча за газобетон.

Газоблок Умань, а також пропозиції на стінові блоки

Черкаська область купує досить великі обсяги кладочних матеріалів. Це не тільки цегла і керамоблок, шлакоблок. Наприклад, газоблок Умань ціна запитує як мінімум кожен другий наш відвідувач. Зазвичай ми продаємо газобетон в Умані безпосередньо від заводу Аерок з доставкою маніпулятором, або звичайною вантажівкою. Найбільш поширені газобетонні блоки щільності д300. Клієнти вже переконалися в їхній міцності та надійності в поєднанні з максимальною теплоізоляцією. Але 40% відсотків продажів ще становить марка д400 і д500. Знижується і популярність питання піноблок купити Умань ціна за штуку. Усі хочуть побудувати самодостатній економний будинок, який не матиме значних витрат на опалення взимку.

Населені пункти в яких продається газоблок Черкаси

Ми успішно обслуговуємо наших клієнтів по всій Черкаській області. Почитавши відгуки про газобетон, покупці часто орієнтуються на придбання блоків Аерок і Стоунлайт. Це найбільш екологічно чистий газосилікат, він не забруднює повітря, воду або землю. Отже, ми рекомендуємо купити піноблоки в Черкасах і газобетон Цибулів, Цвіткове, Вільшана, газоблок Умань, Стеблів, Бабанка, Чорнобай, Канів, Ватутіне, Єрки, Христинівка, Звенигородка, Жашків, Чигирин, Ірдинь, Драбів, Верхнячка, Тальне, Кам'янка, Катеринопіль, Шрамківка, Сміла, Лисянка, Шпола, Городище, Золотоноша, Корсунь-Шевченківський, Маньківка, Монастирище, Буки. В інші населені пункти також здійснюється доставка і вивантаження.

У 2018 році очікується кілька подорожчань газобетону в Черкаській області. Перші 2 хвилі відбудуться в березні-квітні. Тому, краще вже сьогодні купити газобетонні блоки пінолок ціна за штуку у Вільшані, Городищі, Шрамківці, Христинівці, Цибулеві, Каневі, Смілі, Корсунь-Шевченківському, Цвітковому, Чигирині, Верхнячці, піноблоки в Умані, Стеблеві, Тальному, Єрках, Монастирищі, Драбові, Ірдині, Кам'янці, Чорнобаї, Буках, Ватутіному, Маньківці, Золотоноші, Шполі, Лисянці, Звенигородці, Катеринополі, Жашкові. Разом з ніздрюватим бетоном продається і клей, витрата якого становить 1 мішок на 1 кубометр стіни.

Замовити машинну норму ніздрюватого бетону завжди вигідніше, ніж невелику кількість, яку можна придбати в Епіцентрі за місцем. Оптова торгівля дозволяє заощадити значні суми. Ми допоможемо вам знайти: газобетон в Черкасах стінові блоки піноблок купити Умань, а також доставити газобетонні блоки в Христинівський, Жашківський, Чорнобаївський, Кам'янський, Городищенський, Шполянський, Монастирищенський, Чигиринський, Маньківський, Уманський, Черкаський, Драбівський, Лисянський, Звенигородський, Тальнівський, Смілянський, Корсунь-Шевченківський, Катеринопільський, Канівський, Золотоніський райони. Телефонуйте за номером +38(098)-557-93-93 для отримання безкоштовної консультації з будівельного питання, яке Вас цікавить. Оформити замовлення можна онлайн.

Рекомендуємо ознайомиться з характеристиками і розмірами газобетону перед покупкою. Він комбінує в собі теплоізоляційність, вогнестійкість, екологічність, міцність на стиск і вигин, а також морозостійкість. Газоблок Черкаси купити піноблоки ціна Аерок Стоунлайт ЮДК в Леськи, Лозівок, Кумейки, Геронимівка, Дубіївка, Новоселівка, Нечаївка, Станиславчик, Софіївка, Мошногір'я, Гута-Межирівська, Єлизаветівка, Хацьки, Світанок, Сагунівка, Руська Поляна, Березняки, Худяки, Вергуни, Білозір'я, Думанці, Чернявка, Будище, Первомайськ, Яснозір'я, Шелепухи, Мошни, Сокирна, Степанки, Хутори, Баси, Тубільці, Свідовок, Чубівка, Бузуків, Закревка, Байбузи, Червона Слобода доставка маніпулятором. Газобетон для стін має достатній опір теплопередачі для кліматичної зони України.

 

 

 
Яндекс.Метрика