UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Стінові блоки у Миколаєві

Газоблок в Миколаєві купити газобетон Аерок Миколаїв піноблоки від виробника


Для будівництва в Миколаївській області рекомендуємо газобетон - традиційний європейський мурувальний матеріал, а також один із найекологічніших витворів сучасності. Його головною відмінністю від цегли є легка вага в поєднанні з досить високою міцністю на стиск. До того ж, він має паропроникну структуру, яка відмінно регулює температуру в приміщенні. За рахунок цього досягається ефект "дихаючих" стін, суть якого полягає в утримуванні тепла взимку і прохолоди влітку. Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці та надаємо оптову і роздрібну ціни для покупців, які хочуть купити газоблок в Миколаєві, Первомайську, Вознесенську, Южноукраїнську або інших населених пунктах області.

Миколаївська область має дуже вигідне географічне розташування щодо незначної віддаленості від більшості виробників газобетону. Наприклад, купити газоблок Миколаїв можна від заводу Аерок, AAC, ХСМ, Стоунлайт, УДК, Ytong. З цієї причини, клієнту доступний широкий спектр ціни і якості. Газобетон (Aerated concrete) - це технологічно правильна комбінація цементу, кварцового піску, гіпсу, вапна, води з невеликою кількістю алюмінієвого порошку (приблизно 300 грам на 1 м3), який служить газоутворювальним каталізатором в суміші. Газобетонні блоки Миколаїв варто класифікувати як легкий бетон, з високими властивостями теплоізоляційності. Піноблок Миколаїв теж належить до сімейства ніздрюватих бетонів. Його головною його виробничою перевагою залишається надійність і ціна.

Газосилікатні блоки і піноблоки відносять до групи ніздрюватого бетону універсального призначення. Купити газобетон у Миколаєві варто для будівництва зовнішніх стін будинку, перегородок усередині приміщення або для утеплення фасаду. Цей матеріал поєднує в собі конструкційні та теплоізоляційні якості. Значна перевага газобетону полягає насамперед у його легкій вазі, яка економить кошти на створенні простого фундаменту. Стіни з газоблоків не чинять великих навантажень на основу, що сприятливо відіб'ється на довговічності та цілісності всієї конструкції будівлі.

Технічна специфіка газоблоку сьогодні досягла значних результатів. Наприклад, газобетон Аерок Миколаїв має міцність на стиск 2,5 МПа, морозостійкість F100, теплопровідність 0,08 Вт/(м*К). Хоча газосилікатні блоки наділені капілярною структурою, але вони не бояться вологи або води. Адже волога може проникнути тільки у верхній шар, глибиною до 1-1,2 см. Подальше поширення в об'єм виключається, а значить її деструктивні властивості не будуть критичними для газобетону. Також слід зазначити, що завод виробляє газоблок у Миколаєві з відпускною вологістю, яка досягає 1/3 його сухої маси. Якщо враховувати час з моменту виходу блоків з автоклава до їх придбання, транспортування на об'єкт і розпакування для початку виконання будівельних робіт, то дослідження фахівців показують, що вологовміст у матеріалі скорочується до 15%.

 

Газоблоки в Миколаєві бувають автоклавними (Аерок, AAC, Ytong, UDK) і неавтоклавними (піноблоки). Різниця полягає в методі, який використовується для затвердіння матеріалу. Піноблок Миколаїв - має багато спільного з газобетоном (наприклад складові), але твердіння його структури відбувається не в автоклаві, а природним способом. Іншою відмінною рисою пінобетону може бути велика вага, похибки в геометрії, високі тепловтрати. Тому краще купити газобетон Аерок Миколаїв для більш якісного будівництва будинку. Хоча пінобетон підійде для зведення промислових будівель, огорож, прибудов.

Скільки коштує піноблок у Миколаєві?

Тут усе залежить від кількох чинників: 1) популярності бренду, 2) обсягу замовлення, 3) віддаленості заводу або складу, 4) бажаного розміру і щільності пінобетонних блоків, 5) сезонного попиту. Піноблок ціна в Миколаєві варіюється від 1260 до 1450 грн за кубометр. Для більш точного визначення вартості рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями або заповнити заявку на розрахунок вартості піноблоків в Миколаєві онлайн. Ми підкажемо де знаходиться найближчий склад, база або сам виробник.

Газобетонні блоки Миколаїв ціна, розміри та доставка

Вигідною пропозицією вважається автоклавний ніздрюватий бетон від заводу Аерок, Стоунлайт, УДК. Асортимент цих виробників вирізняється точністю розмірів, довговічністю експлуатації та теплоізоляційними якостями. До того ж вартість кубометра сприяє великому попиту цих стінових блоків у всьому регіоні. На цій сторінці можна знайти газоблок ціна в Миколаєві, а також газобетон Казанка Мішково-Погорілове Криве Озеро Воскресенське Ольшанське Арбузинка Єланець Березнегувате Баштанка Снігурівка Первомайське Новий Буг Очаків Братське Южноукраїнськ Олександрівка Костянтинівка Токарівка Первомайськ Веселинове Доманівка Березанка Підгородня Вознесенськ Врадіївка Нова Одеса. Розміри газоблоку в Миколаєві купують в основному 300х200х600, 375х200х600 і 400х200х600. Для будівництва внутрішніх стін оптимальним варіантом є блоки 100х200х600 і 125х200х600. Даний товар ми доставляємо вантажівкою або маніпулятором залежно від Ваших побажань.

Географія продажів газосилікатних блоків у Південній Україні за останні кілька років цілком і повністю охопила Миколаївську область. Наші клієнти в регіоні часто запитують нас, де купити газобетон Миколаїв, які розміри газоблоку, якої щільності він повинен бути і яких правил потрібно дотримуватися при укладанні газосилікатних блоків своїми руками. Піноблок ціна за штуку Миколаїв, також широко поширений, як і газобетон у Нечаяне Жовтневе П'ятихатки Новогригорівка Ульянівка Ковалівка Кринички Сеньчине Ясна Поляна Маловарварівка Велика Коріниха Степове Тріхатське Мале Коріниха Новоюр'ївка Корчине Радсад Сапетня Безводне Тернувате Шостакове Червоне Поле Лук'янівка Новоселівка Петрово- Солониха Іванівка Сливине Кам'яна Балка Мефодіївка Михайлівка Суха Балка Зелене Шурине Червоноармійське Петрівка Вільшанське Новобогданівка Половинки Радгоспне Карликівка Надбузьке Тріхати Андріївка Кірове Комсомольське Стара Богданівка Кір'яківка Новоандріївка Зелений Яр Весняне Подимово.

Продаж газобетону буває декількох видів: опт і роздріб. Наша компанія є офіційним дилером і допоможе оптом купити камінь піноблок в Миколаєві, газоблок ціна у Врадіївці, Казанці, Підгородній, Кривому Озері, Новій Одесі, Єланці, Веселиновому, Березанці, Южноукраїнську, Березнегуватому, Очакові, Доманівці, Баштанці, Костянтинівці, Вільшанському, Токарівці, Новому Бузі, Арбузинці, Снігурівці, Воскресенському, Вознесенську, Первомайську, Братському, Олександрівці, Мішково-Погоріловому, Первомайському. При цьому доставка можлива 22-х тонною вантажівкою з автокраном. Ми також практикуємо самовивіз товару безпосередньо від заводу. Якщо Вам не вистачило блоків і потрібно докупити газобетон, то слід звернутися до прикладу в мережу будівельних гіпермаркетів Епіцентр.

У Південній частині нашої країни ніздрюватий бетон посідає першу позицію в розділі кладки стінових матеріалів. Він набагато тепліший за цеглу, керамоблок або шлакоблок. Його зручно укладати своїми руками, до того ж низька ціна і вигідна доставка залишає його в не конкуренції з іншими стіновими блоками. Газобетон від виробника Миколаїв купити не дорого можна в наступних районах: Первомайський, Березнегуватський, Новобузький, Вознесенський, Баштанський, Веселинівський, Березанський, Арбузинський, Вітовський, Братський, Снігурівський, Доманівський, Казанківський, Очаківський, Кривоозерський, Новоодеський, Врадіївський, Єланецький. У нас можна замовити газобетон під ключ. Для цього достатньо залишити заявку у нас на сайті.

 


  

 
Яндекс.Метрика