UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Твінблок з ніздрюватого бетону в Києві

Газоблок і піноблоки для будівництва інерційного будинку в м. Київ: ціна щоб купити.


Через постійне подорожчання енергоносіїв, зараз актуально як ніколи стоїть питання купівлі такого будматеріалу для стін, який би економив значні кошти на опаленні будинку в майбутньому. Щоб побудувати надійний екологічно чистий, і, головне, теплий будинок у Київській області, потрібно підібрати і стіновий матеріал з оптимальним співвідношенням таких показників, як: питома теплоємність, морозостійкість, швидкість вбирання вологи і висихання матеріалу, паропроникність, теплопровідність тощо. По суті йдеться про будівництво справжнього інерційного будинку. Що це таке? У класичному розумінні, інерційним вважається будинок, який побудований на принципах глибокого раціоналізму у виборі будматеріалів, з подальшим правильним їх застосуванням і дотриманням загальноприйнятих технологій зведення конструкції. Найкращий баланс цих характеристик має якраз газобетон і піноблок. Це два представники з родини ніздрюватих бетонів. За хімічними властивостями вони схожі на звичайний важкий бетон, з тією різницею, що їхня пористість досягає до 70-80% від маси. Але наша організація рекомендує вам купити газоблок у Києві (автоклавного типу). Чому саме він? Через його технологічну перевагу над піноблоком. До того ж, це буде перший крок до будівництва продуманої будівлі в плані теплоефективності. Він здатний правильно накопичувати і віддавати тепло і вологу, регулювати мікроклімат у приміщенні незалежно від сезону, має високу вогнетривкість, не виділяє шкідливих речовин для життя людини.

Київ і Київська область належить до 2-тей зони на карті температурних зон України. Це означає, що зовнішні стіни повинні мати опір теплопередачі не менше Rreq = 3,2 м2 С/Вт. Розраховується це так: товщина газобетону (або інших кладочних матеріалів) ділиться на його теплопровідність. Наприклад, є блоки Аерок Д300 ширина 300 мм (загальний розмір газоблоку 30х20х60 мм) і теплопровідність у сухому стані 0,08 Вт/(м-С). Ділимо 0,3 м / 0,08 і отримуємо Rreq = 3,75 м2 С/Вт. Як бачите, покрили вимоги до опору теплопередачі стін, так би мовити, "із запасом". Що маємо на практиці? Будинок із газобетону Д300 у Київській області цілком реально може обійтися без купівлі будь-якого (мінеральної вати / пінопласту) додаткового утеплювача.

Трохи про таку властивість газобетону, як паропроникність.

Почнемо з коротенької історії. У Києві мешканці одного будинку скаржилися на часте виникнення захворювань дихальних шляхів. Ними було прийнято рішення провести аналіз якості повітря в приміщенні на визначення токсичних речовин. Через невеликий проміжок часу з'ясувалося, що токсини в кімнатах перевищують норми в кілька разів. Це був звичайний висотний будинок каркасно-монолітного типу, який побудували з піноблоку щільності Д500-Д600 (не плутати з газобетоном), додатково утепливши стіни пінопластом, з подальшим облицюванням фасаду керамічною цеглою. Суть проблеми полягала в тому, що піноблок Київ під пінопластом (паронепроникним матеріалом) має підвищену вологість і, перебуваючи в теплій зоні за плюсової температури, сприяв розвитку бактерій грибка. Чи це означає, що піноблоки поганий матеріал? Звичайно - ні! Але поганим був початковий підхід до організації будівництва, а також ірраціональний вибір утеплювача і неправильна його фіксація на стіни будинку. Проблему завжди потрібно розглядати комплексно. Але задамося ще питаннями: а чи з'явився б грибок на стінах, якби будинок у Києві було побудовано з газобетону щільності Д300 або Д400 без застосування пінопласту? Відповідь - ні, ніколи! Купити газоблок у Києві - значить отримати насамперед таку корисну властивість, як паропроникність. Ефект дихаючих стін газоблоку є його головною характеристикою. Купуючи цей будматеріал ви платите гроші саме за неї. Утеплюючи газобетон або піноблок пінопластом, ви ізолюєте приміщення не тільки від холоду, а й від нормального обігу повітря в ньому. Внаслідок чого обов'язково отримаєте ту саму проблему, яка описана вище. Газоблок Київ ціна зараз не зовсім дешева. Але краще заплатити її і купити газобетон, який взагалі не потребує утеплення, ніж потім заощаджувати гроші на низькопробному утеплювачі (купуючи пінопласт) і витрачаючи в підсумку все на лікуванні сім'ї.

Запам'ятайте аксіому, яка звучить так: неправильно підібраний пінопласт або будь-який інший паронепроникний утеплювач для конкретних кліматичних умов перешкоджатиме нормальному висиханню стін як назовні, так і всередину приміщення. Чи означає це, що пінопластом утеплювати газобетон не можна взагалі? Відповідь: не бажано, але можна. Але якщо ви вже вирішили це зробити, то потрібно дивитися на вологонакопичення в газобетоні (відбувається чи ні) і температуру в зоні максимального зволоження. Відштовхуючись від цього вибирайте пінопласт правильної товщини і щільності.

Повітропроникність газобетону та піноблоку

Є таке правило: під час проектування теплового захисту велику увагу приділяйте також повітропроникності стін і захисту їх від перезволоження. Якщо під час будівництва допущено грубі помилки і по завершенню робіт ви отримали неконтрольовану повітропроникність (іншими словами - "продування"), то ризик звести нанівець все утеплення вашого будинку досить великий. У реальному житті неконтрольована повітропроникність трапляється під час будівництва багатошарових стін, оскільки допустити конструкторський прорахунок тут дуже легко. Але якщо стіна одношарова? ...і побудована з газобетону? Чи буде це страховкою від втрати тепла через продування? Так, буде. Одношарові стіни з газоблоку є гранично простими, а тому ризики неправильно запроектувати/побудувати вкрай малі.  Елементарне проектування і простота кладки стали причиною появи в пошукових системах десятків тисяч запитів "купити газоблоки в Києві". Ось від чого така популярність цього будматеріалу.

 

Яка усадка газоблоку при висиханні в Київській області

Усадкою називається процес небажаного зменшення лінійних розмірів і об'єму матеріалів унаслідок втрати ними вологи, ущільнення, затвердіння або інших фізико-хімічних процесів. Якщо змінюється вологість газобетону з 35% до 5%, то нормальною вважається усадка в межах 0,3 мм/м. Зазначимо, що виробник АЕРОК (газобетон від Обухівського і Березанського заводу) заявляє, що їхні блоки перед початком будівництва мають вологовміст не вище 15% від свого об'єму. Але повне висихання газобетону відбувається протягом 2-3 років. Тому, щоб уникнути появи тріщин у стінах унаслідок усадочних деформацій, слід застосовувати сталеву арматуру (діаметр 8-10 мм).


Товщина шару фінішного оздоблення газобетону має становити не більше 10 мм. Перевищення цієї норми може спричинити перезволоження стіни з газобетону на її стику зі шпаклівкою. У період від'ємних температур на стіну діятимуть руйнівні процеси і як результат можуть виникнути тріщини. До використання рекомендуються виключно паропроникні штукатурки на силікатній або силіконовій основі. Заборонено застосовувати акрилову штукатурку (і фарбу) для оздоблення газобетону через перешкоджання нормальному виходу вологи. Для внутрішнього оздоблення газобетону використовуйте гіпсову, глиняну або вапняну штукатурку, що значно поліпшить властивості сорбції ніздрюватих стін. Не бажаним є застосування всередині приміщення цементної шпаклівки.

Скільки коштує газоблок у Києві та області

Аналіз ринку ціни на газоблоки в Києві в 2018 році не змінилися. Продовжують дорожчати блоки Аерок і газоблок Стоунлайт Київ. На момент написання цієї статті, купити газобетон у Київській області можна було від 48-54 доларів за кубометр (залежно від бренду). Причина зростання ціни пов'язана насамперед із загальним подорожчанням будматеріалів. На її збільшення також впливає постійно зростаючий попит на ніздрюваті бетони. Але зараз можна дешево купити піноблок Вишневе, Переяслав-Хмельницький, Яготин, Славутич, Бородянка, газобетон Ірпінь, Тараща, Буча, Кагарлик, Коцюбинське, Українка, Фастів, Рокитне, Сквира, Вишгород, Узин, Березань, Миронівка, Баришівка, Обухів, Богуслав Васильків, Біла Церква, Іванків, Макарів. Бровари, Бориспіль, Тетіїв, Боярка, Гостомель, Бабинці, Велика Димерка, Немішаєве, Калинівка, Красятичі, Калита, Козин, Кодра, Клавдієве-Тарасове, Ворзель, Згурівка, Терезине, Глеваха, Дослідницьке, Димер, Пісківка, Ставище, Володарка, Чабани, Кожанка, Гребінки. Найкращою пропозицією вважається ціна за штуку 46 грн.

Висновок зробимо наступний: газобетон звісно, ж не є найбільш еталонним будматеріалом для стін у світі, оскільки такого просто не існує. Зважаючи на комбінування певних якісних характеристик, його можна назвати лише найкращим серед універсальних блоків для кладки. Незважаючи на свої слабкі сторони (технічна крихкість, низька міцність на вигин і висока гігроскопічність), газобетон буде найкращим рішенням для будівництва в 9-ти з 10-ти випадків. Він також, підійде як головний стіновий будматеріал для будинку інерційного типу. "Принцип інерційного будинку доволі простий: матеріал, який має більшу масу, що накопичує тепло і вологу, оточений утеплювачем, що уможливлює збереження тепла на більш тривалий проміжок часу. Тобто таким чином формується, як би "термос" (с) А. Терехов, експерт-будівництва та відеоблогер. Звичайно ж, тільки Вам вирішувати, що купити: газоблоки, цеглу, пінобетон, а може й арболіт. Усе залежить від унікальності умов, у яких планується спорудження будинку. Ціна на газобетон у Києві дешевша, ніж у регіонах. З одного боку цей бонус пов'язаний з концентрацією основного масиву виробників у цій галузі. Інша сторона - це конкуренція між заводами, яка іноді ненадовго знижує вартість газоблоків у Києві (особливо в зимовий період).

Який купити газобетон розміри в київській області

Для приватного будівництва конструкцій висотою до 3 поверхів найвигідніше шукати газобетон д300 або д400. У цих районах можна купити газоблок оптом Київ, ціна піноблоки з доставкою маніпулятором: Сквирський Володарський Білоцерківський Баришівський Іванківський Броварський Тетіївський Переяслав-Хмельницький Миронівський Згурівський Яготинський. Фастівський Обухівський Вишгородський Поліський Кагарлицький Бородянський Макарівський Богуславський Ставищенський Києво-Святошинський Васильківський Таращанський Бориспільський Рокитнянський. Міцності згаданих будівельних блоків буде цілком достатньо для цих цілей. Для висотних будівель слід розглядати варіант придбання газоблок d500 київ, виключно з показниками B2,5.

Газобетонні блоки, газоблок з доставкою, Стоунлайт, піноблоки, блоки Аерок купити газобетон в Бобриця, Шевченкове, Гатне, Стоянка, Чабани, Софіївська Борщагівка, Шпитьки, Жорнівка, Ходосівка, Юрівка, Любимівка, Віта-Поштова, Мила, Гурівщина, Лісове, Малютянка, Забір'я, Личанка, Михайлівка-Рубежівка, Хотів, Білогородка, Капітанівка, Княжичі, Лісники, Горбовичі, Крюківщина, Гореничі, Чайки, Лука, Забуччя, Петрівське, Іванків, Мрія, Неграші, Дмитрівка, Музичі, Петрушки, Мощун, Мироцьке, Горенка, Хмільна, Тарасівка, Гнатівка, Кременище, Круглик, Бузова, Петропавлівська Борщагівка, Пінобетон ціна за штуку. Вибрати можна такі розміри газобетону Київ: 300х200х60, 375х200х600, 400х200х600, 500х200х600. Пінобетон шириною від 100 мм до 200 вважається перегородковим і підійде для поділу приміщення на кімнати. За кубометр вартість завжди буде однаковою. На офіційних сайтах пишуть саме її, але пересічний покупець хоче дізнатися яка ціна за 1 шт. Щоб розрахувати самостійно, для початку розділіть кількість блоків на обсяг упаковки, а потім вартість куба на отриманий результат. Наприклад, газоблок розміри Київ, 200х300х600 мм = 60 шт на піддоні (2,16 м3). 60 ÷ 2,16 = 27,77 м3. Далі 1260 грн/м3 ÷ 27,77 м3 = 45,37 грн ціна за штуку.

 

 

 
Яндекс.Метрика