UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Асортимент газобетону в Чернівцях

Газоблок в Чернівцях: купити газобетон в Чернівцях піноблоки ціна від дилера.


Газоблок Чернівці активно купують з початку 2000-х рр. Тоді ці будівельні блоки склали конкуренцію більш традиційному кладочному матеріалу - рядовій цеглі. Головною перевагою газобетону є відносна дешевизна і простота монтажу. А ще його теплоізоляційні властивості значно вищі, ніж у керамічної цегли. Уже давно відомо, що найкращим теплоізолятором є повітря. У структурі автоклавного ніздрюватого бетону повітря займає 60-85% від загального об'єму, тому будинок із газоблоку в Чернівецькій області буде значно менше випускати тепло крізь стіни. Така будівля зможе економити ваш бюджет на опаленні в холодний сезон. Завдяки даним особливостям своєї поверхні газобетонні блоки належать до розряду найтепліших конструкційних матеріалів у світі. Тому ви можете купити піноблок у Чернівцях і самостійно побудувати одношарові стіни, які не потребують додаткової ізоляції. Водночас він легко обробляється. Маючи під рукою простий набір інструментів газобетон можна різати, пиляти, штробити або свердлити.

Пористий бетон перевершує інші доступні кладочні матеріали в легкості виконання монтажних робіт. Решта технічних параметрів газобетону (такі, як - морозостійкість, міцність на стиск, звукоізоляція, вогнестійкість) також залишаються на високому рівні. Газобетон, піноблок у Чернівцях належить до надзвичайно легких матеріалів, які використовуються при будівництві різних типів конструкцій. З нього виходять міцні одно- і багатошарові зовнішні стіни, перегородки всередині будівлі. Чернівецька область має великий вибір газобетону. На території регіону представлені блоки Аерок, GazoBET, Стоунлайт, Лайтбет, Ytong, AAC. Крім того, доступний широкий спектр розмірів піноблоків на будь-який смак.

Технологія виробництва газобетону дає змогу отримати високу геометричну точність форми (похибки досягають 1-2 мм), тому для з'єднання блоків у кладці використовується тонкошарова клейова суміш. Щоб звести до мінімуму тепловтрати через вертикальні та горизонтальні шви в стіні, нанесений шар клею не повинен перевищувати 3 мм в товщину. Газобетон Чернівці, який зроблений з кварцового піску, портландцементу, вапна і води, вважається високоекологічним матеріалом. Він не викликає алергічних реакцій і не шкодить життєдіяльності людини. На стінах із газоблоку ніколи не з'явиться грибок або цвіль. Гризуни, а також інші шкідники обходять стороною стіни з автоклавного пористого бетону.

 

Матеріал виготовляється в різних розмірах і класах щільності. Перед тим як купити газоблок у Чернівцях, слід запам'ятати правило: що більша щільність, то вища міцність, але нижча теплоізоляція. Наприклад, блоки Аерок д500 30х20х60 мають показник міцності 2,5 МПа. А ось теплопровідність у сухому стані становить 0,12 Вт/(м-С). Розрахувавши опір теплопередачі 0,3 м (товщина) ÷ 0,12, отримуємо R = 2,5 м2-C/Вт. Для отримання високої теплоізоляційності приміщення цього недостатньо, враховуючи, що норма для України має бути не нижчою ніж 3,2 м2-C/Вт. Такі стіни доведеться додатково утеплювати. Тому, купити газобетон Чернівці ціна якого однакова незалежно від щільності варто тільки після консультації з фахівцем. Якщо ви будуєте будинок висотою в 1-2 поверхи, то купувати газобетонні блоки щільності д500 буде нераціональним рішенням. Для такої висоти будівлі достатньо марки Д300 або Д400. Цей варіант більш виправданий у плані теплоізоляції, а його міцності цілком вистачить, щоб побудувати навіть 2,5 поверху. Марка Д500 застосовується у висотному будівництві, де пріоритетними залишаються показники міцності.

У нашому магазині ви знайдете всі розміри такого сучасного будматеріалу як газобетон в Чернівці. До продукції преміум-класу належать газоблоки Аерок, Ютонг, Стоунлайт. Вони повністю універсальні і виробляються відповідно до європейських вимог якості. У цих брендів майже ніколи не зустрічається заводський брак пористого бетону. Вони всі упаковують свій товар у міцну термозбіжну плівку відповідного кольору. Їхній газобетон поставляється на надійних піддонах і об'єднує в собі чотири найважливіші особливості: теплоізоляцію, надійність, довговічність, вигідну ціну. Ви, звісно, можете купити піноблок у Чернівцях, але цей кладочний блок уже морально застарів. Автоклавний ніздрюватий бетон (газобетон) набагато тепліший, рівніший і міцніший від свого попередника.

Ціна на газоблок у Чернівцях, або де купити дешево

У сфері продажів будівельних матеріалів діє дилерська мережа. Завод орієнтований насамперед на оптовий збут товару. Тому купити газобетон, піноблок у Чернівцях вигідніше в офіційного дистриб'ютора. Його ціна завжди буде нижчою за заводську. Часто трапляється так, що у дилера є склади в регіоні. Це особливо важливо, якщо вам необхідно придбати газобетон поштучно. Сьогодні вартість 1 кубометра коливається в межах 55 доларів. Найчастіше клієнти запитують газоблок Аерок Чернівці піноблок ціна за штуку з доставкою в Лужани, Вашківці, Клішківці, Сторожинець, Кострижівку, Глибоку Кіцмань, Хотин, Заставну, Великий Кучурів, Красноїльськ, Путилу, Герцу, Неполоківці, Берегомет, Новодністровськ, Кельменці, Новоселиця, Кам'янка, Сокиряни, Вижницю. У ці населені пункти найдешевшою пропозицією буде замовити машину газобетону (норма 30-40 м3). Таким чином можна значно знизити собівартість блоків під час транспортування на об'єкт.

Завдяки дуже хорошій паропроникності газобетонні блоки Чернівці здатні створювати всередині будівлі дружній мікроклімат у будь-яку пору року. Легка вага не вимагає будівництва надто масивного фундаменту (як у випадку використання цегли). Низька теплопровідність матеріалу дає змогу отримати хороший тепловий захист будинку.

Зателефонуйте нам і ми підкажемо, як найкраще купити газобетонні блоки Чернівці, а також допоможемо знайти склад, де ціна піноблоків в Чернівцях найбільш прийнятна. У нас є доставка газобетону в Кельменецький, Сторожинецький, Вижницький, Глибоцький, Сокирянський, Заставнівський, Новоселицький, Герцаївський, Кіцманський, Хотинський, Путильський райони області. Якщо вам важко підібрати розміри газосилікатних блоків, тоді зверніться до фахівців нашої компанії через форму зворотного зв'язку - онлайн консультант.

Рекомендуємо скористатися нашим калькулятором для газоблоку, щоб правильно розрахувати кількість блоків, і потім купити газобетон Чернівці піноблоки в Сокирянах Берегометі Глибокій Кіцмані Сторожинці Хотині Кельменцях Кам'янці Лужанах Вижниці Путилах Клішківцях Заставній Герцах Вашківцях Красноїльську Новодністровську Кострижівці Неполоківцях Новоселиці Великому Кучурові. Доставка маніпулятором здійснюється за бажанням клієнта і актуальна для всіх населених пунктів даного регіону. Поспішаємо нагадати, що ціна на піноблок в Чернівцях і газобетон Аерок в Снячів Зруб-Комарівський Михальча Череш Красноїльськ Глибочок Дубове Дібрівка Годилів Банилов- Підгірний Заболоття Чудей Верхні Петрівці Панка Кам'яна Буденець Бобівці Костинці Тисовець Спаська Старі Бросківці Їжівці Заволока Косованка Ясени Урсоя Слобода-Комарівці Аршиця Комарівці Давидівка Ропча Нова Жадова зростатиме впродовж усього 2018 року. Тому краще зробити замовлення просто зараз.

 

 

 
Яндекс.Метрика