UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Чернігівський газобетон

Чернігівський газобетон купити піноблок Ніжин газоблок у Чернігові ціна


Чернігівська область протягом останніх 10 років дуже активно використовує газоблок як основний будівельний матеріал для зведення самонесучих і перегородкових стін. У цьому регіоні широко представлена продукція таких виробників як: Аерок, ХСМ, Стоунлайт, ЮДК, Газоблок Чернігів, Ютонг. Купити газобетонні блоки в Чернігові сьогодні набагато простіше, ніж будь-коли. Цьому сприяє незначна географічна віддаленість головних виробників країни, а також зручний і лояльний сервіс продавців. Ми є дилером і продаємо газобетон по території області з доставкою маніпулятором. Це значно спрощує процедуру виконання замовлення. Після прибуття на Ваш майданчик вантажівка досить швидко саморозвантажується завдяки наявності на борту кузова автокрана. Крім того, пропонуємо доставку газобетону звичайним довгоміром або самовивозом (якщо у Вас є власний транспорт).

На даному сайті є необхідні сертифікати, які підтверджують заявлені характеристики газоблоку. Наша гарантія якості будівельних блоків дає змогу клієнту отримати надійний будматеріал, який легко застосовується для спорудження будь-якого типу будівель. Після консультації у наших фахівців, Вам достатньо залишити заявку в телефонному режимі. Все інше ми візьмемо на себе. У нас завжди є в наявності будь-які розміри газобетону і піноблоку. Продаж здійснюється безпосередньо від заводу і без посередників. Передоплати не потрібні, а розрахунок відбувається за фактом прибуття товару до Вас на об'єкт.

Виробництво такого будматеріалу як газоблок Чернігів ґрунтується на використанні портландцементу, вапна, кварцового піску, а також води, яка змішується з невеликою кількістю порошкоподібної алюмінієвої пасти для виникнення газоутворення в суміші. Потім підготовлений склад із ретельно перемішаних інгредієнтів заливають у спеціальні форми. Через кілька годин весь газобетонний масив нарізають на необхідну кількість блоків. На кінцевій стадії виробництва газоблок Чернігів поміщається в печі автоклавного типу для проходження термообробки під впливом насиченої пари. Таким чином газобетон перетворюється на своєрідний штучний камінь з мікропористою структурою.

 

Що робить газоблок у Чернігові, піноблок у Ніжині привабливим будівельним матеріалом? Тут потрібно назвати кілька причин, які створили йому репутацію найкращого стінового блоку в Україні. По-перше, - це теплоізоляційність та енергоефективність. Ця якість визначається пористою структурою бетону. Саме вона утримує тепло взимку, не дозволяючи стінам швидко остигати. По-друге, газоблоки Чернігів - надлегкий матеріал порівняно з цеглою або звичайним бетоном. З цього випливає одразу кілька переваг - зниження логістичних витрат і прискорення виконання кладочних робіт. Наприклад, машинна норма рядової цегли становить 13,64 м3, а газобетону 47,52 м3. Газобетонні блоки Ніжин мають зручні ручки для захоплення, тому їх зручно переносити будівельним майданчиком. По-третє, газосилікатні блоки мають досить високу вогнестійкість (клас А1), вони не горять упродовж 4-5 годин під впливом температури в 1100 C (перегородки д500 товщиною в 75 мм протистоять горінню до 3 годин!). До того ж, будівельні блоки для стін автоклавного твердіння є дуже довговічними. Термін експлуатації становить 80 років без необхідності виконання ремонтних робіт.

Скільки коштує газоблок у Чернігові?

Вартість газоблоку в Чернігові і піноблок ціна Ніжин сприяє поширенню його в приватному будівництві. Дешевизна і якість цього матеріалу залишило поза конкуренцією цеглу, деревину і керамоблоки. Єдиний конкурент газобетону - піноблок Чернігів ціна за штуку якого також низька. Але пінобетон має свої недоліки: велика вага, висока теплопровідність (а значить тепловтрати), нерівності геометричної форми, низька морозостійкість. Тому, якщо Ви пишете запит купити піноблоки в Чернігові ціна, то Вам слід прийняти як належне додаткові витрати. Йдеться про необхідність створення більш надійного фундаменту і накопичення коштів на утеплення стін у майбутньому.

Зараз в інтернеті є сотні оголошень продам газоблок Чернігів. Але як зрозуміти чим вони відрізняються і яка пропозиція підійде саме Вам? Спочатку потрібно порадитися з Вашим архітектором якої щільності повинен бути газобетон для будівництва котеджу. Потім, пошукайте відгуки про газоблок у Чернігові. Бажано переглянути форуми, де оцінки пористого бетону залишають реальні люди. Зараз не важко дізнатися рейтинг практично будь-якого виробника. Ми в свою чергу рекомендуємо Вам купити газоблоки в Чернігові від заводу Аерок. Оскільки, він випускає газосилікатні блоки за європейськими стандартами на новітньому німецькому обладнанні Wehrhahn. Вся продукції щороку обов'язково проходить незалежну сертифікацію. Аерок до Чернігова доставляється з м. Березань, що в силу своєї територіальної близькості робить доставку більш економною. Ціни на газоблоки в Чернігові залежать від обсягу замовлення, розміру і різновиду пористого бетону. У нас також можна дізнатися, яка ціна піноблок Ніжин газобетон у Новгород-Сіверському, Холмах, Радулі, Срібному, Парафіївці, Добрянці, Понорниці, Макошиному, Корюківці, Седневі, Носівці, Бобровиці, Ладані, Коропі, Бахмачі, Городні, Десні, Любечі, Козельці, Олишівці, Прилуках, Лосинівці, Михайло-Коцюбинському, Дружбі, Семенівці, Сосниці, Гончарівському, Ріпках, Талалаївці, Ніжині, Дмитрівці, Дігтярях, Остері, Ічні, Ріпках, Замглаї, Куликівці, Борзні, Сновську, Мені, Варві, Линовиці.

Чернігівський газобетон має достатні характеристики, щоб побудувати будинок у 2-3 поверхи, гараж, лазню або огорожу навколо свого будинку. Також, як і піноблок Ніжин, Чернігівський газоблок поєднує в собі якість і економію. Він доступний у гладкій і пазогребневій специфікації. Якщо Ви вирішили здійснювати кладку газобетону своїми руками тоді варто купити тонкошаровий клей для газосилікатних блоків. Він допоможе зробити вертикальні та горизонтальні шви максимально тонкими, що убезпечить стіни від містків холоду. Газобетон Чернігів купити можна таких розмірів: 250х200х600, 300х200х600, 375х200х600, 400х200х600, 500х200х600. Для зручності кладки радимо також придбати комплект інструменту: штроборіз, кельма, каретка для розчину, терка, ножівка, куточок, гумовий молоток.

Місто Ніжин, Чернігівської області у 2017 досить часто замовляло газосилікатні блоки. Ця тенденція пояснювалася тим, що піноблок Ніжин ціна була дуже низька. Інша причина, через яку газобетон Аерок, Стоунлайт і ХСМ привернули більше уваги - це екологічна чистота матеріалу. Дана продукція не є шкідливою або токсичною. Вона виробляється з безпечної та натуральної сировини. Отже, клієнти могли дешево купити газоблок у Ніжині, піноблоки Прилуки, Ічня, Мена, Бахмач, Бобровиця, Парафіївка, Дружба, Варва, Макошине, Семенівка, Срібне, Лосинівка, Гончарівське, Десна, Седнів, Новгород-Сіверський, Ріпки, Ріпки, Замглай, Линовиця, Добрянка, Дігтярі, Сновськ, Остер, Козелець, Дмитрівка, Короп, Олишівка, Радуль, Городня, Любеч, Носівка, Холми, Корюківка, Михайло-Коцюбинське, Борзна, Ладан, Понорниця, Куликівка, Сосниця, Талалаївка. До того ж, минулого року завод Aeroc проводив акцію "газобетон плюс клей у подарунок". Це сприяло збільшенню попиту на будівельні блоки з ніздрюватого бетону.

Географія продажів ніздрюватого бетону охоплює весь регіон. Тому, Ви можете купити газоблоки Чернігівський піноблок в Ніжині та замовити доставку в Корюківський, Ріпкинський, Бахмацький, Козелецький, Талалаївський, Сновський, Прилуцький, Бобровицький, Варвинський, Куликівський, Новгород-Сіверський, Срібнянський, Ніжинський, Чернігівський, Коропський, Семенівський, Носівський, Борзнянський, Ічнянський, Городнянський, Менський, Сосницький райони. Габаритні розміри газобетону полегшать будівництво і скоротять терміни здачі проєкту в експлуатацію. Для порівняння 1 штука газоблоку замінює 16 шт цегли. Самостійно можна побудувати 1 поверх всього за 1-2 тижні.

Ніздрюватий бетон має відмінну здатність накопичувати тепло (особливо в одношаровій стіні). Що нижча його щільність, то вищі теплоізоляційні властивості. До найбільш теплих різновидів належить газобетон марки Д300 і Д400. Він може застосовуватися для зведення одношарових стін будинку з товщиною від 30 см до 50 см. Це забезпечить опір теплопередачі в 3,75 м2 - к/Вт (якщо використовувати D300 розміри 30х20х60) і 5 м2 - к/Вт (при будівництві з газоблоків D400 50х20х60). Хочемо також відзначити населені пункти, які часто замовляють Чернігівський газобетон ціна піноблок купити Ніжин будівельні блоки Ведильці Левковичі Кошівка Товстолісь Красне Жеведь Кобилянка Ягідне Пакуль Анисів Друцьке Зайці Левоньки Жукотки Центральне Вікторівка Загатка Льгів Кувечичі Редьківка Гірманка Кругле Слабин Слобода Ульянівка Хмільниця Петрове Храпате Клочків Топчіївка Лісове Єньків Лінія Іванівка Шибиринівка Буди Стаси Будище Жавинка Павлівка Серединка Якубівка Мажугівка Прохоров Брусилів Льгівка Дніпровське Рябці Петрушин Снов'янка Киселівка Андріївка Боромики Терехівка Моргуличі Малинівка Пильня Піски Ворохівка Ладинка Золотинка Малійки Козероги Роїще Глядин Количівка Смолин Пустинки Шмаївка Черниш Мнів Березанка Новоселівка Кієнка Підгірне Скоринець Боровики Ковпита Семенягівка Плехів Старик Рудка Юр'ївка Антоновичі Лукашівка Ліски Кархівка Папірня Борки Рижики Червоне Довжик Рудня Скугарі Шестовиця Шульгівка Рівнопілля Сеножатське Подовідів.

 

 

 
Яндекс.Метрика