UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Газоблоки для стен во Львове

Купити газоблок Львів газобетон розміри і ціна піноблоків у Львові за штуку

Газоблок львів використовуються, як стіновий матеріал для зведення несучих стін невеликих будівель. Також при зведенні внутрішніх перегородок, часто в якості конструкційного матеріалу клієнти вирішують купити піноблоки. У монолітному житловому будівництві проектанти часто закладають й інші різновиди ніздрюватого бетону, наприклад блоки аерок львів. Цей матеріал дозволяє прискорювати будівельний цикл і здешевлювати вартість готового житла. Газобетон часто використовують при заповненні міжкаркасного простору під час зведення монолітно-каркасних будинків.

Ніздрюватий газоблок lviv - це легкий високотехнологічний будматеріал, в структурі якого на виробництві утворюється пори або бульбашки, заповнені повітрям. Покупці знають цей товар під декількома термінами - автоклавний газобетон, газосилікат, піноблок. При цьому в будівельній практиці вироби з пористих бетонів часто прийнято називати таким термінам, як газосиликатні блоки львів. Газобетон AEROC чи Stonelight (завод Обухів, Березань і Бровари) - найбільш якісний і прогресивний матеріал для широкого застосування в сучасному будівництві. Будівельні блоки випускають з основними розмірами 20х30х60 мм, 40х20х60 мм.


Найбільш поширеним виробником вважається Аерок, Стоунлайт, GazoBET, Солбет, Ytong, Лайтбет. Такі газоблоки у Львові застосовуються для зведення несучих стін малоповерхових будівлях і спорудах, а також у багатоповерховому каркасному будівництві. Для зведення міжкімнатних стін та інших аналогічних цілей заводи виробляють перегородкові газоблоки, розміри яких 10х20х60 мм. Ціна на газоблок від виробника Gazobet дещо нижча, ніж на Аерок. Оскільки цей бренд хоч і поширений в Західній Україні, але ще відносно молодий. Купити газоблок у Львові краще у дилера, який надає знижку. Зазвичай заводи продають даний товар на 10 грн дорожче дилера. Це пов"язано з їх орієнтуванням на оптову торгівлю. Аерок, Газобет та газоблоки стоунлайт львів виробляють шляхом змішування таких основних компонентів - цементу, вапна, гіпсу, і спеціальної алюмінієвої пудри, води. В результаті реакції з алюмінієвою пудрою утворюються бульбашки газу, які розпушують отриману суміш утворюючи численні пори. Далі отримана маса, поміщається в автоклав, де при підвищеному тиску і високій температурі маса запікається з утворенням гідросилікатів кальцію, які надають міцність. Тому газобетон ще називають газосилікатом. Купити за низькою ціною газобетон Львів дешево можна не в будівельний сезон, а взимку чи навесні.

Піноблоки Львів за технологією виготовлення дещо відрізняються: їх твердіння є неавтоклавного походження. Тобто, мова йде про так звану природну сушку. Пінобетон, як правило випускається невеликими виробництвами і за якістю відстає від автоклавного газобетону. Автоклавні газоблоки ютонг львів, випускаються на провідних заводах з використанням передової зарубіжної технології. У Львівському регіоні виробляється пінобетон заводом Лайтбет. Газобетон аерок львів відрізняються високою якістю та виготовлений із застосуванням німецьких технологій. Наприклад виробництво оснащене автономною лінією HESS і Wehrhahn. Також треба відзначити, що у зв"язку з віддаленим розташуванням Обухівського та Березанського заводів Аерок (Київська обл), у Львові їх можна купити у дилера або в мережі будівельних супермаркетів Епіцентр. Ціна газобетону Аерок з доставкою у Львів відносно не висока, тому його популярність тут досить значна.

Газобетонні блоки Аерок Львів мають ряд переваг перед такими традиційними будівельними матеріалами як цегла чи деревина. По-перше, слід зауважити що газобетон ціна готового кубометру стіни значно дешевша, ніж з цегли. Сам процес зведення легший і відбувається у декілька разів швидше. Газоблок має в кілька разів меншу щільність, ніж цегла. При цьому його міцність достатня для зведення будинків і котеджів до чотирьох-п"яти поверхів. Стінові блоки львів з пористого бетону, через свою легку вагу, вимагають менш витривалого фундаменту для котеджу, а отже зменшуються капітальні витрати на його зведення. Теплопровідність газобетону набагато краща, ніж у цегли. Але стіни житлових будинків, зведених газоблоків у Львівській області рекомендується будувати товщиною не менш як 300-375 мм.

Окремо слід сказати й за опір теплопередачі. На карті температурних зон Львівська область відноситься до 2-й зони, де мінімальний показник опору теплопередачі для зовнішніх стін повинен становити не менше R = 2,5 (м2 • С) / Вт. Розраховується він досить просто ширина стіни ділиться на показник теплопровідності будматеріалу. Оскільки, ми плануємо купити газоблок lviv, то за основу візьмемо приклад стіни з Аерок, Стоунлайт, Gazobet щільність Д400, розміри 300х200х600 мм, теплопровідність 0,1 Вт / (м · С). Тепер ширину блоку 300 мм (0,3 м) ділимо на 0,1 Вт / (м · С) і отримуємо R = 3 (м2 • С) / Вт. Як бачимо, ми з легкістю задовольнили мінімальні вимоги опору теплопередачі. Газоблоки львів ціна за штуку сьогодні робить його конкурентнішим від цегли та керамоблоків, а загальні витрати при зведенні будинків з нього будуть менші. Газоблок стоунлайт складається з різних мінеральних сполук, які не горять. Він повністю вогнестійкий, також володіє високими показниками шумоізоляції. Цей матеріал можна піддавати механічній обробці, підганяти звичайними слюсарними інструментами. Тому блоки зручно обробляти, свердлити в них різні отвори, штробити та армувати.

За технологією зведення стіни з блоків повинні укладатися на фундамент. Найбільш часто використовують стрічкового типу. Досить часто використовуються фундаментні блоки. Перший ряд блоків кладеться на гідроізоляцію. Другий і наступні ряди кладуться так, щоб торці блоків були далі 10 см один від одного. При цьому матеріал має довговічність до 100 років та екологічну безпечність. Купить газоблоки львов - це значить отримати товар, який виробили змішуючи найбільш безпечні матеріали для комфортного проживання людини.

Стіни з блоків пористого бетону прийнято виконувати за допомогою спеціального клею, наприклад використовують клей Аерок чи KLEYZER. Суміш готують в необхідній кількості, а потім розподіляють по поверхні зубчастою кельмою. При цьому досягається товщина шару до 3 мм. Після цього блок укладають на шар клею і підганяють. Невелика товщина шару клею забезпечує низьку теплопровідність стіни з газобетону.

Газоблоки Львів розміри яких легко підганяються за допомогою пилки для отримання добірних елементів, що встановлюються на кути рядів. Зовнішні стіни будинку прийнято обробляти і захищати від впливу атмосферних опадів різними способами. Один з основних - облицювання кладки за допомогою клінкерної цегли. При цьому між цегляною кладкою і газобетонними блоками передбачається відстань в 30 мм. Облицювальну цегляну кладку зазвичай кріплять до стіни з блоків базальтопластиковим фіксаторами, також допускається кріпити облицювальну цеглу елементами з нержавіючої сталі. Стіни кладки газосилікатних блоків легко штукатурити. Вирівнювання поверхні газобетону, виконується паропроникаючою силікатною штукатуркою.

Виготовлення газобетону, завод Аерок

Блоки пористого бетону після автоклавної обробки потрапляють на пакувальну лінію, де укладаються на європіддони розмірами 1 м х 1,2 м. Залежно від розмірів кількість на одному піддоні різна. Якщо газоблок львів розміри 200х300х600 мм, то їх розміщують на піддони по 60 штук. В той же час Аерок 400х200х600 мм фасують по 40 шт на дерев"яні палети. При цьому ціна на газобетон стіновий за куб однакова на різні розміри.

Відвантаження продукції здійснюється від заводу за допомогою навантажувача. При цьому в стандартний кузов шириною 2,4 метра встають 2 упаковки. У стандартний напівпричіп поміщається 26 упаковок. Ніздрюватий бетон випускається різної щільності, що позначається буквою Д і цифрами. Основні види щільності автоклавного ніздрюватого бетону: Д300, Д400, Д500. Такий ніздрюватий бетон рекомендується для зведення будинків до двох п"яти поверхів. При цьому ціна на газобетон у Львові різної щільності однакова. Будинки зведені з автоклавного газобетону по комфортності проживання коштують на другому місці після будинків з дерева. Піноблок Львів продаж від заводів-виготовлювачів відрізняється в залежності від якості та поширення бренду. Купити піноблоки львів, Дубляни, Золочів, Броди, Буськ, Глиняни, Ходорів, Стебник, Винники, Жидачів, Перемишляни, Сколе, Комарно, газоблоки Миколаїв, Рудки, Сокаль, Соснівка, Бібрка, Яворів, Радехів, Добромиль, Новояворівськ, Дрогобич, Турка, Угнів, Хирів, Жовква, Мостиська, Великі Мости, Пустомити, Белз, Городок, Рава-Руська, Новий Калинів, Кам"янка-Бузька, Старий Самбір, Судова Вишня.

Наша компанія пропонує купити газосиликатні блоки Аерок.

Газобетонні блоки Аерок мають низьку ціну при підвищених експлуатаційних якостях. Так, при щільності газосилікатного блоку Д300, газобетон цієї марки має міцність 2,5. Це дозволяє, при інших рівних умовах економити на доставці газосилікатного блоку і на фундаменті. При цьому встановлюється нами на газобетон ціна піноблоки Львівська область Сколівський, Дрогобицький, Стрийський, Яворівський, Турківський, Буський, Пустомитівський, Жидачівський, Радехівський, Городоцький, Перемишлянський, Старосамбірський, Золочівський, Жовківський, Камянка-Бузький, Самбірський, Мостиський, Бродівський, Сокальський, Миколаївський райони разом з доставкою знаходиться на ринковому рівні і навіть трохи нижче. Ми забезпечуємо підбір найбільш вигідних пропозицій з доставкою і при необхідності з розвантаженням.

Блоки газобетонні перегородкові

10х20х60 мм розміщуються на одному піддоні в кількості 180 штук. Далі блоки пористого бетону запаковують в термоусадочну стрейч-плівку. Зберігати автоклавний пористий бетон можна в два яруси. Ціна газоблоки Львів, що використовуються для перегородок аналогічна стіновим. Офіційний дилер газобетону радить купувати виключно перший сорт. Тому що, газобетон некондиція має сколи та тріщини, які вважаються заводським браком.

Продаж газобетону Аерок Львівська область відбувається оптом та в роздріб. Тому, Ви маєте можливість купити піноблок львів, газоблоки, Аерок, ютонг, солбет, стоунлайт в Розділ, Меденичі, Славське, Підкамінь, Брюховичі, Рудне, Поморяни, Бориня, Лопатин, Куликів, Журавно, Східниця, Щирець, Івано-Франкове, Красне, Олесько, Шкло, Краковець, Нижанковичі, Магерів, Немирів, Стара Сіль. 

 

 
Яндекс.Метрика