UA       ru
Газоблок від
офіційного дилера
Великий вибір в Україні!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Головна
 
Продукція
 
Новини
 
Акції
 
Контакти
 
Наші ціни
 
Про нас
 
Статті
 
Склад
 
Головна | Географія продажів | Матеріали для стін у м. Вінниця

Матеріал для стін: газоблок Вінниця ціна на газобетон купити піноблоки у Вінниці.


Кожен будівельник, який самостійно хоче побудувати будинок для своєї сім'ї, шукає найдоступніший і найякісніший стіновий матеріал. Тому перед покупкою бажано розглянути всі варіанти на ринку України, починаючи від цегли і закінчуючи деревом. Але чи варто вибирати застарілі будматеріали, якщо є більш інноваційні? Йдеться про газобетон з відмінною характеристикою теплопровідності, міцності, морозостійкості, довговічності, екологічності та шумоізоляції. Поєднання всіх цих властивостей робить газоблок універсальним продуктом сучасності. Він ідеально підходить для будівництва приватних, комерційних, промислових, освітніх, громадських проєктів.

Будучи офіційним дилером, ми пропонуємо найкращі ціни на газоблок у Вінниці. Більшість відвідувачів шукає блоки Аерок, Stonelight, AAC, GazoBET, UDK, ХСМ з доставкою за прийнятну вартість. Газобетон Вінниця виробляється з таких інгредієнтів як: портландцемент, вапно, кварцовий пісок дрібних фракцій, вода і алюмінієвий порошок (0,09% від загального обсягу для газоутворення в суміші), завдяки чому досягається його екологічна чистота. Автоклавний ніздрюватий бетон досить надійно ізолює приміщення від проникнення холоду, забезпечує високе енергозбереження і, в більшості випадків, не потребує утеплення. Габаритні розміри газобетону Вінниця прискорюють зведення стін будинку в кілька разів, а мікропориста структура робить блоки легкими і теплими. При цьому ви можете зробити фундамент для будинку з газоблоків у Вінницькій області менш масивним, ніж для цегляної будівлі, заощадивши значні кошти.

Газобетон, або як його ще називають - AAC, розробив шведський архітектор Йоган Аксель Ерікссон, його запатентували 1924 року. Він шукав будівельний матеріал, який володів би одночасно властивостями міцного бетону і деревини з хорошою теплоізоляцією. У центрі уваги також було досягнення інших якостей - зручності монтажу, відсутності горючості, розпаду та пошкодження комахами. Оскільки на той час на ринку продавалися лише важкі будівельні блоки з поганими ізоляційними властивостями, то шведському архітектору вдалося створити справді конкурентоспроможний стіновий матеріал нового зразка. Паралельно у світі з'явився і ніздрюватий бетон не автоклавного твердіння - піноблок. Основні його складові повністю аналогічні газобетону. Але сам цикл виробництва трохи відрізняється: він не проходить автоклавування (термообробку), а остигає природним способом. Піноблок Вінниця, чиї характеристики і розміри мало відрізняються від газобетону, продається за низькою ціною. Цей матеріал відрізняє примітивна технологія виробництва. Дуже часто на території Вінницької області можна зустріти саме пінобетонні блоки. Їх купують, в основному, для будівництва промислових будівель. Слабкою їхньою стороною вважається: важка вага, високі тепловтрати, відхилення за геометрією.

 

Американське видання "Globe Newswire" на підставі статистичних досліджень повідомило, що в період 2017-2023 рр. очікується зростання глобального ринку автоклавного газобетону на 7,9%. Тільки США планує інвестувати 9 млрд. доларів до 2023 року в розвиток цієї галузі виробництва будматеріалів для стін. А як відомо, популярність провокує великий попит, який своєю чергою впливає на збільшення ціни на газоблоки. Починаючи з 2000-х років автоклавний ніздрюватий бетон Autoclaved Aerated Concrete (AAC) щільно поширився на ринки країн СНД. Хоча, тоді його вартість була приблизно 20-30 доларів за 1 м3. Щоб зрозуміти, наскільки на той час газоблок завоював ринок Європи, варто навести такий приклад: у Німеччині за 2005 рік 60% будівель було побудовано з газобетону (Ytong і Hebel).

Переваги застосування газобетону Вінниця

1) Відмінний теплозахист. Наприклад, газоблок у кілька разів тепліший за звичайну глиняну цеглу, що робить його вельми енергоефективним.

2) AAC матиме нижчі витрати на опалення приміщення, оскільки він має більшу теплостійкість.

3) Газосилікат - відмінний звукоізоляційний матеріал.

4) Забезпечує вогнестійкість і пожежну безпеку будівлі.

5) Виробляється в різних формах і розмірах.

6) Довговічний в експлуатації (понад 80 років).

7) Має невелику вагу і легко уклад

Досить часто перед оформленням замовлення користувачі шукають блоки за такими запитами як: газоблок аерок Вінниця ціна, піноблок Вінниця купити. В обох випадках ви знайдете оголошення, в яких представлені сотні варіантів для покупки. Але які саме газобетонні блоки купити Вінниця найкраще? Адже всі виробники схожі один на одного, мають однакові розміри і деякі з характеристик. Ми пропонуємо наступний вихід із подібної ситуації - прочитати відгуки про газобетон Аерок, Стоунлайт, GazoBET тощо. Подивіться історію розвитку кожного бренду, масштабність виробництва. Порівняйте показники міцності з показниками теплоізоляційності. Так ви зможете швидше за все зрозуміти кому варто довіритися.

Важлива інформація: піноблок ціна за штуку Вінниця

Для охочих придбати пінобетон ми також хочемо дати кілька порад. Як говорилося вище пінобетонні блоки Вінниця - один з найхолодніших і найменш якісних різновидів ніздрюватого бетону. Його щільність Д600 і Д700 ще не робить його стійким до механічних пошкоджень або найдовговічнішим каменем. Важка вага цього матеріалу навпаки може стати причиною розламування блоку на шматки. Таке найчастіше трапляється під час транспортування і вивантаження. Потім це сповільнить і ускладнить процес кладки. Також, похибки розмірів стануть причиною додаткових витрат на велику кількість фінішного оздоблення. А висока теплопровідність пінобетону потребуватиме утеплення фасаду недешевою мінеральною ватою. Усе це разом пояснює, чому ціна піноблоку Вінниця завжди нижча за газобетон. Хоча значна вага цього матеріалу стає причиною додаткових витрат ще й на доставку. Піноблок ціна за штуку Вінниця зараз 1,20 долара. Так що висновки робіть самі. Пінобетон піноблоки купити в Рудниці, Гайсині, Ямполі, Липовці, Тиврові, Літині, Браїлові, Шпикові, Хмільнику, Вороновиці, Бершаді, Стрижавці, Могильові-Подільському, Тульчині, Дашеві, Ладижині, Ситківцях, Піщанці, Томашполі, Жмеринці, Барі, Глухівцях, Десні, Чернівцях, Немирові, Козятині, Кирнасівці, Чечельнику, Іллінцях, Стрижавці, Брацлаві, Сутисках, Бродецькому, Гнівані, Оратові, Залізничному, Калинівці, Тростянці, Теплику, Турбові, Крижополі, Вендичанах, Погребищі, Копайгороді.

Населені пункти, де можна купити газоблок у Вінниці

Компанія Аерок, ось уже кілька років продає газоблоки у Вінниці. Це один з найбільших постачальників газосилікату у Вінницькій області. Aeroc виробляє блоки для несучих стін, перегородок, панелі покриття і перекриття, u-блоки, газобетонні перемички. Уся продукція витримує значні навантаження, не деформується з часом і легко монтується в конструкцію будинку. Газоблок Стоунлайт Вінниця - це інший серйозний завод-виробник ніздрюватого бетону (розташований у м. Бровари). Він також популярний у регіоні. Головною його відмінністю є низька вартість. Стоунлайт і Аерок укладаються виключно на тонкошарову клейову суміш. Армування сталевими прутками є обов'язковим незалежно від виробника. Газоблоки купити Вінниця газобетон ціна Жмеринка, Немирів, Тиврів, Дашів, Бродецьке, Глухівці, Ямпіль, Літин, Чечельник, Гайсин, Чернівці, Теплик, Хмільник, Рудниця, Гнівань, Бар, Шпиків, Калинівка, Оратів, Крижопіль, Козятин, Залізничне, Ситківці, Ладижин, Браїлів, Тульчин, Тростянець, Липовець, Сутиски, Могилів-Подільський, Брацлав, Десна, Кирнасівка, Погребище, Вороновиця, Стрижавка, Копайгород, Іллінці, Вендичани, Турбів, Томашпіль, Стрижавка, Піщанка, Бершадь. Наш телефон для отримання безкоштовної консультації з усіх тонкощів використання і будівництва стін з ніздрюватого бетону +38(098)-557-93-93.

Після оформлення замовлення є кілька способів виконання доставки: маніпулятором або вантажівкою. Газобетонні блоки Вінниця відвантажуються зі складу автокраном якщо необхідна невелика кількість. Газоблок аерок Вінниця, ціна піноблоку Вінниця найбільш вигідно замовляти оптом від заводу з доставкою звичайною вантажівкою. Газоблок стоунлайт купити піноблоки Піщанський, Іллінецький, Калинівський, Теплицький, Липовецький, Гайсинський, Черневецький, Немирівський, Мурованокуриловецький, Ямпільський, Крижопільський, Бершадський, Хмельницький, Оратівський, Чечельницький, Томашпільський, Тростянецький, Барський, Могилів-Подільський, Тульчинський, Вінницький, Козятинський, Погребищенський, Тиврівський, Літинський, Жмеринський, Шаргородський райони.

Машинна норма становить 47,52 м3 (або 1320 штук). З одного кубометра розміри 30х20х60 можна побудувати 3,3 м2 стіни. Газоблоки Вінниця піноблоки у Вінниці ціна купити газобетон в Шляхове, Ксаверівка, Великі Крушлинці, Оленівка, Вороновиця, Ільківка, Степанівка, Стадниця, Медведка, Ведмеже Вушко, Славне, Лаврівка, Слобода-Дашковецька, Олександрівка, Парпурівці, Сокиринці, Лука-Мелешківська, Майдан-Чапельський, Побережне, Стрижавка, Тютюнники, Жабелівка, Лисогора, Сосонка, Кордишівка, Бохоники, Агрономічне, Прибузьке, Михайлівка, Мізяківські Хутори, Березина, Гуменне, Щитки, Зарванці, Широка, Комарів, Рівень, Горбанівка, Хижинці, Майдан, Цвижин, Гавришівка, Малі Крушлинці, Якушинці, Некрасове, Гребля, Переорки, Іванівка, Писарівка, Тютьки, Вінницькі Хутори. В 1 м3 = 27,77 шт газобетону 200х300х600 мм. Також є перегородкові розміри 100х200х600 мм. Кількість в упаковці 180 шт, об'єм 2,16 м3.

 

 

 
Яндекс.Метрика