UA       ru
Газоблок от
официального дилера
Большой выбор в Украине!
  +380 98 557 93 93
  +380 63 532 93 93
  +380 66 520 93 93
 
Главная
 
Продукция
 
Новости
 
Акции
 
Контакты
 
Наши цены
 
О нас
 
Статьи
 
Склад
 
Главная | География продаж | Вибір газобетону в Івано-Франківську

Газобетонні блоки в Івано-Франківську, купити піноблок Калуш, Коломия: Аерок та Gazobet

Газобетон Івано-Франківськ - вид легкого пористого бетону. Він є одним з найпопулярніших стінових матеріалів, який має цілий ряд корисних властивостей та характеристик. Особливо цінується високий рівень теплоізоляції. Газоблок Калуш є штучно виготовлений камінь з показниками міцності B2,5. До основних інгредієнтів, котрі використовує завод газобетону для виробництва відноситься: цемент, вапно, гіпс, кварцовий пісок, вода. Технологія виготовлення газоблоку має наступні стадії: сухий і мокрий помел сировини, приготування суміші, формування маси з подальшим різанням, теплова обробка в автоклавах (тиск до 14 бар). Завдяки обробці в автоклаві, продукція виходить зі 100%-ю міцністю. Під час обробки газобетону в автоклаві, підвищується ступінь кристалізації пір, забезпечують високі властивості міцності. Одна з переваг газобетону автоклавного тверднення полягає в тому, що він практично не дає усадки в порівнянні з матеріалом, отриманим іншим методом. Порівняємо технологію виготовлення газоблоку з технологією, за якою отримують піноблок. Хоча ці будівельні блоки й відносять до сім"ї ніздрюватого бетону, але мають ряд відмінностей. Пінобетон отримують за рахунок спучування приготовленої маси методом газоутворення. Розчин розріджується повітрям і далі відбувається його затвердіння (без подальшої термообробки). Перейдемо до опису якостей газоблоку як будівельного матеріалу.


Завдяки тому, що газоблок Коломия - пористий будівельний матеріал, що містить повітря, він забезпечує хорошу тепло- і звукоізоляцію. Перешкоджає проникненню холоду, акумулює тепло всередині будинку. Газобетон стійкий до впливу вологи, йому присутня висока вогнестійкість. Він легко піддається зовнішній обробці, його зручно штукатурити. При будівництві, завдяки невеликій вазі, газоблок можна перевозити на малотонажних вантажних машинах.


Газоблок або твінблок: переваги

Відповімо на часте питання "чим відрізняється газоблок від твінблока": твінблок - це і є газоблок, так само він може називатися "Ютонг", "Стоунлайт", "Aeroc", "Gazobet" і т.п., Різниця тільки у виробнику! Самі ж блоки будівельні ціна Івано-Франківськ відрізняються тільки розмірами, технічні характеристики, як правило, ідентичні. А от відмінності газоблоків від пінобетону обумовлюють його актуальність і підвищену популярність. Ось чому варто купити газоблоки аерок Івано-Франківськ, а не пінобетон.

Чому будівельні блоки в Івано-Франківську з ніздрюватого бетону вигідні?

1) Теплоізоляція. Цей показник визначається коефіцієнтом теплопровідності, чим він нижчий, тим вище теплоізоляційні властивості. Низька теплопровідність не дозволяє теплу виходити з приміщення через огороджувальні конструкції і не пропускає холод в зимову пору року, або гаряче повітря - влітку. Таким чином, формується комфортний мікроклімат в будинку, де взимку тепло, а влітку прохолодно. Завдяки низькій теплопровідності економляться кошти на опалення і додатковій теплоізоляції.

2) Геометричні параметри. Технологія виробництва дозволяє забезпечити дуже точні розміри газоблоків. Досягається це завдяки нарізці напівфабрикату і автоклавному випалу. Після такої обробки матеріал не дає усадки. Точність розміру блоку спрощує зведення конструкції. Відхилення розмірів становить ± 2 мм.

3) Стійкість до біологічного впливу. На поверхні газобетону не утворюється цвіль, грибки або гниль. 

4) Вогнестійкість. Гзобетон не горить і не підтримує горіння при контакті з відкритим вогнем. Температура під час пожежі становить 600 градусів, але газобетон здатний витримувати вдвічі більшу (до 1200 градусів) температуру. В умовах пожежі будинок з газоблоків до 3-х годин не втрачає своєї несучої здатності.

5) Морозостійкість. Газоблок витримує до 100 заморожувань, а це значить, що будинок простоїть в експлуатації більше 90 зим.

Ціна на газоблоки Івано-Франківськ, або за що ми платимо

Газоблок (твінблок) - це сучасний високотехнологічний будівельний матеріал, виготовлення якого відбувається на новітньому німецькому обладнанні. Слід сказати, що легкість обробки газоблоків і їх властивості дозволяють використовувати такий матеріал для зведення стін, перегородок, сходів, огорож і багатьох інших конструкцій. Окремо варто відзначити значну економію, яку дає можливість купити піноблоки Івано-Франківськ.

Невелика вага виробів і оптимальні розміри газобетону дозволяють обійтися без залучення великої кількості спецтехніки. Застосовуючи газоблок в івано-франківську, де приватне малоповерхове будівництво також добре розвинене, можна використовувати тільки ручну працю і заощадити тим самим свій бюджет.

Легкість, це особливий плюс, який відрізняє газобетонні блоки Калуш. Ціна їх транспортування також буде істотно меншою, що дозволяє економити ще й на доставці.

Перевагами такої продукції як газобетон Івано-Франківськ також є вологостійкість, невисока вартість, точність розмірів. Блоки виготовляються з екологічних природних матеріалів. Вони відносяться до пожежобезпечних і довговічних виробів, термін їх служби розрахований на дев"яносто-сто років. До недоліків можна віднести відсутність гнучкості, внаслідок чого при неправильних розрахунках навантажень можуть утворитися тріщини.

Штучний камінь (газобетон) використовують, як в малоповерховому, так і в багатоповерховому будівництві. Кількість поверхів будинку, як правило, не перевищує 9-10. Продукція маркується по щільності. Вироби з найнижчими показниками мають максимальний теплозахист, а марки з високою щільністю є більш міцними. Вибір марки проводиться в залежності від поверховості будівлі, що будується. Наприклад, для будівництва малоповерхових будинків вибирають продукцію з щільністю 300 кг / м3. Для утеплення вже існуючих будівель використовують вироби з меншими показниками, так як вони недостатньо міцні. З блоків будують промислові і житлові об"єкти, застосовують їх для ремонту, модернізації та дизайну приміщень і споруд.

Оскільки газоблоки аерок Івано-Франківськ відносяться до теплоізоляційних матеріалів, це дозволяє істотно зменшити товщину стін, знизити їх масу і прискорити процес будівництва. Зведення будинків з такого матеріалу сприяє скороченню витрат при укладанні фундаменту, оскільки навантаження на нього значно знижується. Всі стандартні будівельні блоки мають однакову довжину і висоту, але розрізняються по товщині. Випускаються вироби різних форм: для кладки несучих стін і перегородок призначається різна продукція прямокутної форми, для стель пропонуються панелі покриття і перекриття, U-подібні блоки істотно полегшують викладання дверних і віконних прорізів.

В середньому одиниця продукції з пористого бетону здатна замінити близько десятка одиниць цегли, при цьому вага одного блоку в 4 рази менша, ніж у відповідній цегляній кладці. Будівельний елемент вагою в 20 кг під силу підняти без використання підйомних механізмів. Для зручності укладання та економії клею випускається продукція з кріпленнями гребінь-паз. При необхідності блоки легко пиляються і свердляться.

Способи доставки автоклавного газобетону

Слід зазначити, що з економічної точки зору найбільш вигідно піноблок Коломия купити оптом. Наприклад, матеріали для зведення коробки одноповерхової будівлі 9х12х2,7 метра з товщиною стіни в 300 ми обійдуться сьогодні приблизно в 1800-2000 доларів (в залежності від виробника). На цю суму можна купити газоблоки Аерок або Стоунлайт, а також спеціалізований монтажний клей. Піддони, на яких продається газобетон Івано-Франківськ зазвичай покупці потім продають. Як наслідок - споживач отримує можливість купити піноблоки в Калуші, ціна або собівартість яких знизиться після продажу європалет.

Для зручності відвідувачів порталу передбачено наявність онлайн-калькулятора справа, завдяки якому можна точно дізнатися кількість необхідного матеріалу на будівництво запланованої споруди. Разом з онлайн-калькулятором на нашому сайті розташована форма для заповнення заявки, яка допоможе Вам швидко, правильно і точно сформулювати Ваші потреби в матеріалах, а нам - правильно розрахувати їх вартість.

До уваги наших клієнтів пропонуються не тільки для стін і перегородкові блоки з газобетону, але також суха суміш (клей для піноблоків), що забезпечує надійний монтаж і дозволяють швидко звести конструкцію.

Клей значно знижує тепловтрати будинку, шов виходить рівним і тонким. Все необхідне для зведення стін і міжкімнатних перегородок (будівельні блоки, суху монтажну суміш (монтажний клей) наша організація може доставити маніпулятором чи звичайною 22-х тонною вантажівкою за 1 раз. Для Вас це буде не тільки дешевше, але і зручніше, ніж купувати і доставляти ті ж матеріали окремо.

Наш магазин gazoblok zt ua реалізовує продукцію від заводів по всій Україні. Дізнатися, де можна купити піноблоки від виробника оптом, радимо тільки у перевірених дилерів.

Щоб зробити замовлення будівельних матеріалів Аерок, Gazobet, Стоунлайт, AAC, Ytong в нашому інтернет-магазині, досить зателефонувати нам і повідомити про бажану кількість, розміри та адресу доставки газобетону. Оформити заявку можна також в режимі онлайн. Досвідчені і доброзичливі спеціалісти по роботі з клієнтами проконсультують вас з будь-якого питання. Ми допоможемо купити газоблоки в Івано-Франківській області, зокрема піноблок в Тлумацький, Косівський, Рожнятівський, Городенківський, Калуський, Галицький, Богородчанський, Долинський, Тисменицький, Коломийський, Снятинський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський райони

Піноблоки Івано-Франківськ ціна за штуку зараз на рівні 1,70 доларів. Продам газобетон Аерок Стонулайт та газоблок Надвірна, Галич, Болехів, Рогатин, Ланчин, Перегінське, Городенка, Тлумач, Долина, Снятин, Яремче, газоблоки в Калуші, Богородчани, Косів, Тисмениця, Делятин, піноблок Коломия, Бурштин.

Щодо географії продажів, то газобетонні блоки Івано Франківськ та пінобло ціна, а також купити аерок можна в Заболотів, Єзупіль, Обертин, Брошнів-Осада, Більшівці, Гвіздець, Лисець, Битків, Яблунів, Верховина, Печеніжин, Ворохта, Чернелиця, Богородчани, Войнилів, Ланчин, Солотвин, Рожнятів, Делятин, Отинія.

 

 
Яндекс.Метрика